antifouling za gumenjake

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro, Marchi

MORNAR4

antifouling za gumenjake

OdgovorNapisal/-a MORNAR4 » Ne Mar 08, 2020 09:49

Zdravo,
Imam gumenjaka s trdim dnom malo manj kot 4m in ga imam poleti v morju približno 4 mesece.Po plastiki imam že antifouling sedaj me pa zanima kaj vi mislite oziroma kakšne imate vi iskušnje s antifoulingom za po gumi ker se mi vsako leto nabere na gumo ogromno alg.
Že v naprej hvala za vaše odgovore.
stangarbojan
Poročnik fregate
Kraj: jajce

Re: antifouling za gumenjake

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Ne Mar 08, 2020 20:06

Res veliko je bilo že napisanega o antifolingu,nisem pa zasledil kako bi bilo oz.ali je že kdo prelepil s folijo podvodni del plovila.Pa prosim,dva glavna komentatoja:NE komplicirat(ne dvomim v vajino znanje,res).Če je kdo od morjeplovcev to preizkusil,naj deli oz sporoči svojo izkušnjo.
Coastliner
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Mar 08, 2020 20:11

stangarbojan napisal/-a:Res veliko je bilo že napisanega o antifolingu,nisem pa zasledil kako bi bilo oz.ali je že kdo prelepil s folijo podvodni del plovila.Pa prosim,dva glavna komentatoja:NE komplicirat(ne dvomim v vajino znanje,res).Če je kdo od morjeplovcev to preizkusil,naj deli oz sporoči svojo izkušnjo.

stangy (preden ze dokončno vžgeš)
če dobro prebereš ima mojster vprašanje o AF za tubuse :P
ne o foliji
lahko mu rečem, da je Veneziani naredil AF za tubuse, žal ni več v prozorni barvi, mogoče bela, ćrna, modra, rdeča je opcija
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Mar 08, 2020 20:37

stangarbojan napisal/-a:Res veliko je bilo že napisanega o antifolingu,nisem pa zasledil kako bi bilo oz.ali je že kdo prelepil s folijo podvodni del plovila.Pa prosim,dva glavna komentatoja:NE komplicirat(ne dvomim v vajino znanje,res).Če je kdo od morjeplovcev to preizkusil,naj deli oz sporoči svojo izkušnjo.

najraje imam take, ko potem, ko nekaj objavim preko zasebnih sporočil pametujejo, glej mojster jaz bom javno ...
če imaš vprašanje okoli AF nano folije odpri novo temo in vprašaj, mogoče bo kdo ogovoril, glede na tvoje pisanje-dvomim

fant, ki je vprašal potrebuje odgovor, to je, katero barvo za tubuse za AF, odgovor je bil podan, ti pa pametuješ po zasebnih...
pa še nekaj, sanjam lepe stvari , vsekakor pa ne tebe, wtf
stangarbojan
Poročnik fregate
Kraj: jajce

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Ne Mar 08, 2020 21:22

Sanjaš lepe stvari ?,to pa je čisto nasprotje tebe ! :oops:
Imajo prav,zdaj se tudi jaz strinjam z njimi....saj veš...
Coastliner

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost