Nalepka za trup barke

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro, Marchi

Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Kraj: Lj-Pag

Re: Nalepka za trup barke

OdgovorNapisal/-a Paco » Če Apr 23, 2020 12:18

Hvala navigatorsenior. ZS.

Vsem bralcem želim lep dan :roll:

lps
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Kraj: Ljubljana

Re: Nalepka za trup barke

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » So Apr 25, 2020 09:19

@Paco
Domnevam, da ti bo v pogovoru navigatorsenior pojasnil, v čem je bil nesporazum.

Če bo mogoče, prosim, potem napiši, kaj boš na koncu naredil, in morda čez čas še, kako se je obneslo.

V tej temi je namreč opisanih več različnih možnosti, primernih za različne okoliščine. Kolikor lahko vidim, je vsaka izmed njih izvedljiva in preizkušena v praksi (ne nujno vse v navtiki) in uporabna (za nekatere okoliščine, ne vsaka za vse; problem je da so prispevki pomešani v eni temi).

Po spodnjem navedku sodeč si - ko si to pisal - spregledal, da gre za različne metode, kjer ne moreš iz vsake metode vzeti in med metodami zamenjati korakov postopka. Izbrati moraš za tvoj problem primerno metodo in uporabiti korake, ustrezne za tisto metodo, ki jo izbereš.

Print je iz ene zgodbe in izrezana šablona iz čisto druge zgodbe; v temi - zlasti vsebino če le preletiš - to ni nujno takoj jasno.

Paco napisal/-a:
...
Hvala Tomaz.
Potreboval bom vec kot zgolj naslov za folijo. Tu smo ze ugotovili da je folija interesantna zgolj kot sablona za odtis barve na PvC, ki se bo nalepil

Mislim da ste me lepo podučili. Print na pravokotnik PVC-ja ( oz šablona pa povaljčkat...kakorkoli se že to dela ) :? pa tega nalimat. To je rešitev ki jo zasledujem.

Jaz sem se z večino omenjenih postopkov že srečal, a ne točno v okoliščinah ki te zadevajo in se zato doslej v tej temi nisem oglašal.
Correct me if I am wrong, please.

Kdo je na strani

Po forumu brska: pešekan in 2 gosta