Menjava tubusov na RIBu

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

arch
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jun 05, 2012 20:29

Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a arch » Ne Avg 02, 2020 16:58

Na gumenjaku s trdim dnom bom dal menjat tubuse. Kakšne imate ostali izkušnje, koga svetujete ali odsvetujete?
Kolikor sem brskal po forumu za popravila tubusov, imate zelo različne izkušnje s posameznimi serviserji, in še kar sem našel, je šlo bolj za krpanje in podobno. Jaz bi tubuse v celoti zamenjal. Novi bodo hypalon.
Seveda mi je tudi cena pomembna, ampak ne na račun kvalitete. Iščem torej nekoga, ki bo naredil kakovostno kot je treba - to je glavni kriterij.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a jozko » Ne Avg 02, 2020 21:10

Vprašaj člana mikele :idea:

Za popravila je baje super, če pa menja tudi tubuse, pa ne vem :!:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a franc5e » Po Avg 03, 2020 08:39

Mislim da menja, samo tudi nisem ziher... ima pa sedaj gužvo, verjetno si mislil itak menjati po sezoni...
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a jozko » Po Avg 03, 2020 10:01

Če ima sedaj gužvo ne vem, poslat mu je potrebno zs :idea:

Meni je prejšnji teden, kljub dopustu, odgovoril :D
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Darh
Admiral
Prispevkov: 1162
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a Darh » Po Avg 03, 2020 12:21

Tudi meni je odgovoril,in upam da me po 8.8. Vzame pod “hitno”, ker sem ga predrl. Sicer sem ga popravil za silo, ampak je treba kot se zagre.
arch
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jun 05, 2012 20:29

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a arch » Po Avg 03, 2020 13:48

Ja, menjati nameravam po sezoni. Kar se mene tiče, bi lahko že zdaj pripeljal, a imajo zdaj verjetno vsi ali gužvo ali dopust, zato je plan enkrat po sezoni.
Kar se tiče uporabnika mikele, sem mu poslal zs prejšnji mesec, odgovoril (še) ni, drugih kontaktnih podatkov nima ali jih vsaj takrat ni imel. Na forumu ga zelo pohvalite za popravila, nisem pa zasledil, da bi delal tudi večje posege, kot je menjava tubusov.
Ima kdo izkušnje z menjavo tubusov - komu ste dali narediti in kako ste bili zadovoljni?
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a jozko » Po Avg 03, 2020 14:08

Meni je to soboto na zs odgovoril prej kot v pol ure :D

Poizkusi mu napisat še enkrat, morda je spregledal :idea:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
mikele
Viceadmiral
Prispevkov: 409
Pridružen: Ne Sep 18, 2016 16:40

Re: Menjava tubusov na RIBu

OdgovorNapisal/-a mikele » Po Avg 03, 2020 22:36

arch napisal/-a:Ja, menjati nameravam po sezoni. Kar se mene tiče, bi lahko že zdaj pripeljal, a imajo zdaj verjetno vsi ali gužvo ali dopust, zato je plan enkrat po sezoni.
Kar se tiče uporabnika mikele, sem mu poslal zs prejšnji mesec, odgovoril (še) ni, drugih kontaktnih podatkov nima ali jih vsaj takrat ni imel. Na forumu ga zelo pohvalite za popravila, nisem pa zasledil, da bi delal tudi večje posege, kot je menjava tubusov.
Ima kdo izkušnje z menjavo tubusov - komu ste dali narediti in kako ste bili zadovoljni?

Evo me. Tube menjam, tvojega zs-ja pa nisem dobil.

Kdo je na strani

Po forumu brska: betinjan, errhec in 17 gostov