UKRADEN GUMENJAK

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

UKRADEN GUMENJAK

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Apr 02, 2009 18:08

Danes ponoči so izpred hiše v Ljubljani ukradli gumenjaka z motorjem in prikolico
Torej dragi prijatelji, če bo kdo kaj zasledil, slišal, videl naj prosim javi.
Lastnik bo tistega, ki bo karkoli izvedel bogato nagradil
tukaj je link do slik.
HVALA :!: :!:

http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?ID=65906
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Apr 03, 2009 20:07

Na slikah se žal ne vidi registracija.Verjetno jo bodo lopovi takoj izbrisali,vseeno pa bi jo bilo dobro vedeti.
LP Iztok
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2530
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » Pe Apr 03, 2009 23:30

Na drugi sliki se vidi IZ-2014.
__________________
lp
motorni
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Apr 06, 2009 13:30

evo čoln se je našel obran do kosti :twisted: :twisted:

http://rokravnikar.blog.siol.net/
Uporabniški avatar
dole
Viceadmiral
Prispevkov: 347
Pridružen: Če Mar 05, 2009 16:38
Kraj: gorenjska - center galaksije

OdgovorNapisal/-a dole » Po Apr 06, 2009 14:29

JA res škoda mi grejo kr kocine pokonci !

Bom lepe besede kr pustil .

Upam, da je bilo kaj zavarovano, sporoč če je blo in kaj so ti dal.

LP
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Po Apr 06, 2009 14:45

Ne razumem sedaj tega. A so ga ukradli, oropali in tam pustili? Zakaj so se potem nepridipravi matrali z izrezovanjem registrskih označb :roll: . Zamudno in nepotrebno delo pri katerem te lahko kdo vidi. Če pa so ga že ukradli, zakaj z celim niso šli čez mejo, kar sploh ni težko po vodni poti in ga tam prodali za mnogo več.
Mi je neznanka. Sicer se me ne tiče, ampak če je že na forumu, bi me razplet zanimal. Iz članka je za slišat, kot da bi ga neuporabnega nekdo odvrgel, da prišpara plačilo razgradnje in uničenja.
LP
Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Po Apr 06, 2009 15:02

Prav presenecen sem nad clankom tega obcinskega svetnika, ki je tako hitro in globokoumno zakljucil, od kod in zakaj se je ta gumenjak znasel oskubljen ob cesti. Sicer pa vsak lahko napise blog, nad tem se pa lahko samo kislo nasmejem, pa verjetno tudi lastnik gumenjaka z menoj.......
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Apr 06, 2009 15:03

čoln ni bil zavarovan, ker je bil kupljen že nov ta je bil namenjen za prodajo in dodat denar po nakupu novega, zanimivo, da je stal 30metrov niže Trimarin 600 na prikoli z novo Yamaho 115
očitno jim je bilo zanimivo samo tisto, kar se da spravit v denar
motor, prikolica, konzola z komando in števci, rollbar z lučmi
ostalo so zavrgli na hribu
zgleda da so bili amaterji ali kakšni(beri droga) ki so rabili denar
sedaj gremo po lupino, ker kriminalisti počasi končujejo.
javim kako se bo stvar razvijala
bo pa sigurno te stvari tisti ki je bil, verjetno začel prodajat po netu ali oglasniku :twisted: :evil:
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Apr 06, 2009 15:05

nemo napisal/-a:Prav presenecen sem nad clankom tega obcinskega svetnika, ki je tako hitro in globokoumno zakljucil, od kod in zakaj se je ta gumenjak znasel oskubljen ob cesti. Sicer pa vsak lahko napise blog, nad tem se pa lahko samo kislo nasmejem, pa verjetno tudi lastnik gumenjaka z menoj.......


nemo saj sem mu napisal, da je žalostno kakšne politike redimo z našim denarjem
očitno ne zna seštet 1+1 raje piše globokoumni blog z vesoljnim potopom in noetovo barko kot da bi javil policiji
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Apr 06, 2009 15:38

Z eno besedo : Butl !

lp
____________________________________________

good girls go to heaven, bad girls go everywhere !
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Apr 06, 2009 15:40

Popravljam. Butl prave barve !

lp
____________________________________

good girls go to heaven, bad girls go everywhere !
Uporabniški avatar
dole
Viceadmiral
Prispevkov: 347
Pridružen: Če Mar 05, 2009 16:38
Kraj: gorenjska - center galaksije

OdgovorNapisal/-a dole » Po Apr 06, 2009 18:51

Upam, da so kakšni laiki, sicer se bo zaveva v skadišču ali garaži za kakšen let dve zapokala in šele potem bo šla roba v prodajo, drugače pa so deli sigurno že v tujini in se bodo prodali v marinah in to sigurno brez objave v oglasnikih. (osebe izkušnje)

Glede na zadnje tatvine takih zadev v lanskem letu so bili dobljeni storilci ROMUNI, tako, da bodite pozorni na prebivalce VZHODNE evrope. (mislim, da je šla roba tudi v tisti konc). Očitno se bodo zadeve spet pričele pojavljati. Predlagam, da če boste opazili kakšne romune, bolgare-kvazi makedonce (80% teh ma bolgarsko drž. da so lahko v slo 90 dni) to bo zelo zanimivo za policjo jih prosim OBVESTITE.


:!:
Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Po Apr 06, 2009 20:57

Se strinjam, ker trenutno delam na barki v italijanski marini, dnevno berem lokalne casopise in sem prisel do podobnega zakljucka. Ne da bi zelel zaliti Romune, ki so v tujino odsli iskat boljsi zasluzek in castno delajo, se je z njimi po Evropi odpravilo tudi precej golazni, ki zeli hitro zasluziti. Vazno je, da se clovek pravilno zasciti in zavaruje, da ne bi potem sam nosil posledic in stroskov. Garancije seveda ni, da se pa zmanjsati skodo, ki nam jo taki nepridipravi povzrocajo.
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Apr 06, 2009 21:03

nemo napisal/-a:Se strinjam, ker trenutno delam na barki v italijanski marini, dnevno berem lokalne casopise in sem prisel do podobnega zakljucka. Ne da bi zelel zaliti Romune, ki so v tujino odsli iskat boljsi zasluzek in castno delajo, se je z njimi po Evropi odpravilo tudi precej golazni, ki zeli hitro zasluziti. Vazno je, da se clovek pravilno zasciti in zavaruje, da ne bi potem sam nosil posledic in stroskov. Garancije seveda ni, da se pa zmanjsati skodo, ki nam jo taki nepridipravi povzrocajo.


ja to bi bilo ok, če bi ga ukradli na obali(kot lani tiste 4 izvenkrmne motorje)
a policija misli, da so bili na delu amaterji(jaz osebno tudi) in so iz okolice, kjer je bil čoln ukraden
kdo bi sicer vlekel čoln na Sv.Trojico nad Dolskim na zapuščeno njivo na hudi strmini, kje rje še Vitara s 4x4 pogonom komaj zvlekla prikolo in čoln :shock:
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Po Apr 06, 2009 21:33

Ne morem verjet, da vse kar ne zakleneš v trezor, ni več varno!

Pa zakaj ravno plovilo? In se sprašujem, kaj bo imel od tega? Luči, komande, motor, prikolica,...

Moje mišlenje je, da tega ni storil sosed, tega ni storil narkič, ki potrebuje šus,.... recimo romuni ali moldavci ali bolgari, ki so že redni na naših avtocestah in vse bližji našim domovom,... Ne ti bi vlekli cel čoln s prikolo in motorjem,... v kamion pod cerado in gremo!
Ne vidim logike, žal jo ne najdem!
Sočustvujem z lastnikom!

LP
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov