Novi člani se predstavijo...

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

SEA WOLF
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Po Jul 27, 2009 12:37
Kraj: cerknica

OdgovorNapisal/-a SEA WOLF » Po Jul 27, 2009 13:19

Pozdravljeni. Jaz sem danes prvič na forumu in ko tako prebiram, sem iskal eno temo, da se predstavim in vas pozdravim. nisem ravno rojen z morjem sem pa nabiral izkušnje po vaškem potoku s splavom in kasneje na jezeru z kanuji in raznimi čolnički na veselni pogon! potem se je nadaljevalo z elančki in tako so vsako leto rasli metri in konji na mojih barkah. no važno da sem se legitimiral, verjamem da bom prebil veliko lepega časa med vami in izvedel ter prispeval kup koristnih nasvetov in informacij!! lep morski pozdrav.
ko sem bil majhen sem se igral z majhnimi čolni, sedaj ko sem velik se ni nič spremenilo le igrače so postale večje in precej dražje!!!
burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » Po Jul 27, 2009 14:12

lepo pozdravljen v naši družbi.
Veliko vetra in mirno morje
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jul 27, 2009 17:36

Dobrodošel med nami!

LP
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » To Jul 28, 2009 10:16

Dobrodošel!
Ali slučajno pluješ z gliserjem pod istim imenom?
FISHING & SAILING IS LIFE
Uporabniški avatar
jet-ski
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 49
Pridružen: Sr Jul 15, 2009 11:42
Kraj: povsod kjer je voda

OdgovorNapisal/-a jet-ski » To Jul 28, 2009 10:57

Najprej vam pošiljam lep pozdrav iz prelepe gorenjske 8) Ker sem tudi jaz čisto na frišno na vašem forumu,se spodobi da se vam tudi jaz predstavim. Ime mi je Boštjan in sem čisto zasvojen z vodo,pa naj bo na morju,ob in v reki,jezeru,skratka tam kjer je voda tam sem jaz.Že od malih nog so me privlačili vodni športi zato sem do letošnjega leta vsako leto dirkal na pokalu alpe adria v jet-skiju.Zdaj sem pa prišel že v leta,ki mi bolj paše se peljati lepo počasi,ogledovat naravo,kar je ustvarila narava 8) in podobno.na žalost plovila še nimam,a pridno iščem primernega gumenjaka.Tako,naj bo za enkrat dovolj,vse lepo pozdravljam ter že komaj čakam da srečamo in rečemo kakšno morsko.
Lep pozdrav!

Boštjan
debitel
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 146
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a debitel » To Jul 28, 2009 16:22

Hello new member.

Se mamo fajn, moraš pridet na kakšno srečanje, zadnje je bilo "vun s forme".

Se vidimo!

Lp
SEA WOLF
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Po Jul 27, 2009 12:37
Kraj: cerknica

OdgovorNapisal/-a SEA WOLF » Sr Jul 29, 2009 10:24

Si el capitano gliser mam pod istim imenom.
Moram pa rečt, da sem nad forumam kar presenečen. Zelo velika odzivnost, ko gdo povpraša po kaki stvari. Edino vžiranja takega kar precej do kosti imate kar nekaj. Je pa res da je to bolj med starimi člani, ki so že nekaj časa prisotni na forumu.
ko sem bil majhen sem se igral z majhnimi čolni, sedaj ko sem velik se ni nič spremenilo le igrače so postale večje in precej dražje!!!
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Če Jul 30, 2009 17:11

Ojla SEA WOLF in jet-ski !!!
Dobrodošla Lepo, da nas je vedno več na forumu. Čeprav, se mi zdi, da je trenutno rahlo zatišje. Saj nas je večina na dopustu (zasluženem seveda) in le malo nas ima dostop do Interneta. Bo pa jeseni bolj zanimivo, ko se bomo pogovarjali o naših preplutih miljah in prekrokanih nočeh, ha, ha, ha. :D

LP Zvone
Morje da in morje vzame.
cado1990
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: Če Jul 30, 2009 21:46
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a cado1990 » Če Jul 30, 2009 23:11

tudi jaz sem nov med vami. od malih nog hodim po čolnih, fotr je imel sprva kvarner lastiko z tomos 18, nato elan gt402 z mercuryjem 25, potem sanjski elan 080 z johnsonom 90, sedaj pa ima castoldi jet. ker jabolko ne pade daleč od drevesa, mi je dedek pri 13 kupil sport beograd z tomosom 4, potem sem si kupil johnsona 4 in podedoval še guenjak jam230, sedaj pa sem lastnik jet skya castoldi jet in gumenjaka zodiac fortuna 420 z evinrudom 50. vesel sem da sem lahko med vami in upam, da nisem v napoto.

moj sanjski čoln, ki ga bon nekoč imel je bayliner 2455 do letnika 92, se pravi stari model. sem iz nove gorica, od morja smo oddaljeni 20min., v bližini pa imamo navtično trgovino v italiji, če bo kdo kaj rabil, naj kontaktira.


lp čado
In next five years I wanna have Bayliner 2052LS!!!
Uporabniški avatar
Purly
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 08:56
Kraj: Maribor - Vrsi Mulo

OdgovorNapisal/-a Purly » Pe Jul 31, 2009 08:14

Lep pozdrav še iz moje strani, saj sem tudi iskal temo v tem stilu.
Sem iz Maribora in zaljubljen v morje. Trenutno sicer boj na suhem saj sem imel zaradi bajte in malega otroka druge prioritete, tako da se "guslamo" z enim malim gumenjakom tako za silo, pa še kak najem pade.
Sicer sem razen v morje počen tudi v Alfe, in kot strojni inženir tudi v tehniko vseh vrst :). Delam v zavarovalništvu, tako da če bodo kaka strokovna vprašanja sem tudi iz tega naslova na voljo.

Super forum !

l.p.
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Pe Jul 31, 2009 08:34

Dobrodošel :D
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Pe Jul 31, 2009 10:36

Pozdravljeni člani Morjeplovca !
Nekaterim ni bilo jasno, kaj pomeni moje pisanje pod naslovom Bonton.
http://www.morjeplovec.net/forum/postin ... te&p=10145.
Sedaj verjetno veste, kaj sem mislil.
A ni nekaj najlepšega, da pristopni ( da ne pišem novi, ker pristopni se mi zdi nekam bližje vsem nam, jih postavi ob bok "starejšim" članom in tako je tudi prav in v smislu Morjeplovca), napišejo ; Pozdrav, itd., kot se predstavljajo zgoraj in jim je tudi zaželena dobrodošlica.
Tu se pokaže kultura članov in s tem se tudi viša kakovostna raven Morjeplovca, kateri je tako in tako prekosil mnoge forume pri nas.
Tudi nekaj kreganja je bilo. Priznam, sam sem bil vpleten v marsikaterega. Če pa je to pomagalo ohranit kakovost Morjeplovca, pa ste sami ugotovili.
Torej še enkrat, lep pozdrav vsem novo pristopnim.
LP
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Avg 08, 2009 10:16

Da ne odpiram nove teme si bom sposodil, sicer malo pozno, tole.
Sem iz Ljubljane, morjeplovsko pa iz Malinske na Krku. Začeli smo kot večina z maestralom in tomosovo 4ko, potem pa so rasli tako metri čolna kot naraščala konjenica... sedaj smo na 28 feetih... in ja sanjamo o daljšem, močnejšem... sej zato pa so sanje ane??
Lep pozdrav vsem in se opravičujem za pozno predstavitev... pa na kakšnem srečanju dam za rundo!
LP Matej
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Avg 08, 2009 23:24

Matejc napisal/-a:Lep pozdrav vsem in se opravičujem za pozno predstavitev... pa na kakšnem srečanju dam za rundo!
LP Matej


V četrtek je priložnost . Zgrabi jo !

___________________________________________________

good girls go to heaven, bad girls go everywhere !
S56ZM
Desetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: Če Jul 16, 2009 11:30

OdgovorNapisal/-a S56ZM » Ne Avg 09, 2009 10:15

Pozdrav tudi z moje strani...sicer malce pozno.
Trenutno bolj na suhem kot na vodi, ampak bo tudi to kmalu mimo, no tako vsaj upam. So bile do sedaj druge prioritete. Prihajam iz Štajerske boj točno Radenci. Z tem hobijem me je "ukužil" kolega iz Avstrije in pa brat. Po nekja letih preživljanja dopusta z čolnom ali vodnim skuterjem si enostavno več nemorem predstavljati dopusta brez da bi bil na vodi.
Upam, da mi kmalu uspe najti kakšno manjše rabljeno plovilo za začetek, saj še imam polno drugih obveznosti in mi ne znese za nabavo kaj večjega in novejšega.
Aktivno sem še v radioamaterskem hobiju, sem član enega aktivnejših klubuv v Slovenije, vsaj kar se UKV področja tiče.
Tako da mi ni dolgčaš, bolj rečeno mi zmanjkuje časa.

lp,

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti