"Prepucavanje" dveh naših članov... :)

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Okt 22, 2015 20:25

H2O napisal/-a:Zdej pa resno. A kdo od vas kdaj pošlje kakšen € na sms 1919? Jaz sem ravno včeraj 8)


Jaz tudi. Na 1919 sem poslal "begunec5" in dons mam tle pet sirijcev :lol: Dva ti lahka posljem, jih boš?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Okt 22, 2015 21:17

Kr mej jih :twisted:
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Okt 22, 2015 22:09

Bom jaz kmalu kaj napisal v vzrževanje. Mam tok za povedat... :)
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Okt 22, 2015 22:10

Aja... tole z MT je že al dolgočasno. A bi se kdo z mano prepucaval?
Tex odpade ker misli resno :)
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3949
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Pe Okt 23, 2015 08:57

Bom jaz kmalu kaj napisal v vzrževanje. Mam tok za povedat... Smile


Daj, da se malo "pogliha".
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Okt 23, 2015 18:52

kr en napisal/-a:
H2O napisal/-a:Zdej pa resno. A kdo od vas kdaj pošlje kakšen € na sms 1919? Jaz sem ravno včeraj 8)


Jaz tudi. Na 1919 sem poslal "begunec5" in dons mam tle pet sirijcev :lol: Dva ti lahka posljem, jih boš?


Cerar je poslal na 1919 begunec10000 zdej pa mamo pizdarijo.....
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Preusmerjam v prepucavanje, da ne bo tam še bolj 'posrana'

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Nov 06, 2016 04:52

Naj bo raje spet tukaj o tem 'zezanju' - in še nekaj prejšnjih v vrsti tem.

Tokrat preusmerjam sem 'prepucavanje' zaradi 'driske' (Tex-ov izraz) MC iz teme 'barvanje ali gelcoat', da tam ne bo še bolj 'posrano'. In tu bom malo bolj temeljit, ker imam raje, da razčistim enkrat, kot da se pustim zbadati stalno in 'zajebanti' pri tem 'podriskajo' kup tem. Vseeno je bolje, če večino 'driske' zberemo tu, v 'stranišču' oziroma 'gnojišču' foruma.

In upam da bom z povezavo na to mesto brez izgube časa lahko odgovoril na verjetne nadaljne provokativne objave 'zajebantov',

    MC spet? Da. Nepopoln seznamček kje doslej in s kom vse doslej se je 'butnil' MC: klik
Tokrat pa je bilo takole:
MareC napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:
MareC napisal/-a:...
daj prosim preberi še 3x to kar si spesnil, vrtiš se v krogu, predhodniki so dali dobre nasvete, ti pa napišeš eno neberljivo črevo in povzemaš vse kar je bilo že napisano
daj realno povej A JE TO POTREBNO al pišeš, ker je zunaj dež in te srbi flancat po tipkovnici
oprosti Marjan vedno bolj najedaš :twisted: :evil:


MareC, ti, ne jaz, (namerno?) s ponovitvijo vsega mojega prispevka delaš temo nepregledno.

V tej temi so nekateri prispevki odgovarjali na začetno vprašanje, nekateri pa že bolj drug drugemu (tudi jaz SR 290), in v tudi na način, ki je namenjen in razumljiv takim z izkušnjami, ne pa takim, ki šele vprašajo ali barvo ali gel coat.

Zato sem jaz v en prispevek namenjen customs-u strnil, kar je bilo sicer raztreseno po temi.

O ostalem - tudi o tem kdaj in kdo vse najeda - pa ne bom v tej temi.


MT sam ne barvam čolnov, zato se v tej temi ne oglašam, predvidevam, da ti to obvladaš, zato povzemaš neke druge zapise, kar je nepotrebno,
ne vem no, mogoče si pa prebarval ali polepil s folijo vsaj sto plovil in veš veliko tega, kar drugi ne

al pišeš, ker je zunaj dež in te srbi flancat po tipkovnici

Nisem bil za računalnikom, ker je dež, kot si domneval, ampak ker sem čakal, da se mi po vrnitvi domov 'spacka' kosilo. Opoldne sem se pa vrnil s pospravljanja jadrnic pred zimo. Zaradi dežja - pa ne zato, ker bi dež motil mene - danes ni bilo dokončano in se dokonča predvidoma naslednji konec tedna. Včeraj, v petek, sem bil do opoldne na čolnu pri nekem drugem jadranju in pripravi na pospravljanje ene druge jadrnice iz vode za čez zimo na drugem jezeru.

Na vprašanje , ali barvam čolne - čeprav domnevam, da je bilo retorično - bo odgovor drugje.

O ostalem - tudi o tem kdaj in kdo vse najeda - in kako to učinkuje

Tu in zdaj pa bom malo odgovoril o tem, kdo in kako razsuje teme na forumu[, kdo da s svojimi odgovori kakšno predstavo novincem z (odlično, franjom) prvo objavo na forumu in podobno. Zlasti zadnje je problem...

    Rednih obiskovalcev foruma je zdaj precej malo. Večina tem ima zdaj med 100 in 200 ogledov na objavljen prispevek, mnoge tudi manj. Še posebej je malo novih članov, ki bi po prvih objavah redno objavljali dalje.

    Gregor.n je nekje omenjal statistiko v zvezi z anketo okrog tega, kaj koga moti in kaj tiste številke pomenijo. Ko sem gledal, je bilo tam 19 oziroma 54% odgovorov, da jim gredo na živce (tudi, zato ker je en možen odgovor, da gre na živce več reči) dolgi prispevki, od 35 tistih, ki so odgovorili. Po drugi strani pa je skupaj bilo tudi 21 oziroma 60% odgovorov, da jim gredo na živce (tudi) 'zajebantski' prispevki, ki sesujejo temo - in med temi zadnji čas kar nekajkrat tvoji.

    Drugače, kot je pisal gregor.n, kaže nekaj drugega. Obstaja nekaj tem iz zadnjega časa, ki jih sestavlja samo en moj prispevek, in pri večini je od nekaj več ko sto do precej več ko sto dostopov do teme (pri nekaterih starejših pa tudi kar nekaj tisoč). Stp. stopetdeset in več dostopov na tisti prispevek v tednu po objavi kaže - zlasti v primerjavi s številom tistih, ki so v anketi izbrali, da jim gredo na živce (tudi) moji 'prepodrobni' prispevki, da ni tako jasno, da večina obiskovalcev meni, da so taki prispevki moteči, kot kaže da meniš ti.

    gregor.n je tam nekje napisal tudi, da je statistika kurba. Po mojem je drugače - s statistiko podobno kot z žensko: obe je mogoče zlorabljati. Po drugi plati pa je po mojem 'kurba' vsak, ki laže za denar ne glede na spol, pa če je to pri prodajanju 'ljubezni' ali s pa s statistiko.


MC, ti si eden od tistih, ki zlasti v zadnjem času v nekaj temah razsuješ temo, da postane slabo berljiva in zaide v 'prepucavanje' od tega, o čemer je prej tekla beseda. In prav ti si nekoč adminu povedal na srečanju (Trbovlje?), da te je takrat motilo zlasti to, ker zaradi odgovorov o istih rečeh v mnogih temah, še bolj pa zaradi 'zezanja' v temah namesto odgovora na vprašanje forum postaja nepregleden.

Admin me je prav v odgovor tudi na tisto tvoje mnenje takrat postavil za moderatorja (prvega na tem forumu in najprej za BZ) predvsem zato, da bi lahko v po več temah ali v temi v mnogih prispevkih raztresene podatke združil v prispevek, kjer bo na enem mestu mogoče prebrati vse bistveno. Prav to sem naredil v prispevku, na katerega si zatežil zadnjič in tokrat (in za kakršne težijo še nekateri, češ da kopiram iz wikipedije, googla itn.).

Na moj odgovor v temi pred nekaj dnevi tule 'se ti je strgalo' takole:
MareC napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:Daj, naredit tako, kot so strokovnjaki Tex in kompanija svetovali tistim, ki zgubijo živce.

Če te spomnim, ti si se butnil zaradi rib z NT-jem, zaradi nepreglednosti foruma s Tex-om, zaradi tega, ker sem menil, da se gumenjak lahko prevrne in hotel vedeti, če oziroma kako se ga da postaviti nazaj z mano, češ da piše o rečeh o katerih nima pojma z mM-jem, o tem da je višina kavitacijske plošče in chine walk brez veze in da naj najprej pove, kakšen čoln ima, s SR 290 ...

In v vsakem od teh primerov si ga polomil.
Imaš pojma o fotografiji, gumenjakih, ribah in tako naprej, ampak v vseh teh primerih si samo težil.


TI GA LOMIŠ IN TEŽIŠ OD KAR SI TUKAJ , POJEJ PAR TABLET IN SE ODKLOPI, RAZBIJ MONITOR...
VERJAMEM, DA JIH JE KAR NEKAJ TUKAJ, KI SI TO ŽELIJO
:roll: :roll: :roll: :evil: :evil:

Jaz nisem izgubil živcev in nisem potreboval tablet - ti pa si po tvojem pisanju sodeč izgunil živce. Povezava na vrhu tega prispevka - če bo koga zanimalo - kaže, da ne prvič in ne le z mano.

In ko je podobno, kot zdaj tu pišeš ti, pred tabo pisal kdo, ki ni bil izmed 'starih fantov', je bil odziv - no, spomnite se na vaš odziv na pisanje Marenostruma. Ti takrat, ko izgubiš živce, žal ne pišeš nič lepše ali bolje, kot je on, ko je izgubil živce. In - ponovim - ne prvič, in niti slučajno ne samo z mano.

Kar je v mojih očeh precej huje, si potem tule enemu od dveh ljudi, ki sta v tisti celi temi dala odgovor na vprašanje, s katerim se je tema začela (jean in franjom, ki mu je bila to sploh prva objava na forumu), ki sprašuje, kaj imate proti majhnim čolnom, odgovarjaš:
MareC napisal/-a:
Jean napisal/-a:Ne razumen,ali se delate norca iz teh malih čolničkov z kabino,ali pač uživate tem.Jaz sem z takim -fčolnom,pred leti, dal dol Jadran,vse do Lastova,bival na njem tudi 20dni,pa mi je blo prav lepo in sem enako užival kot nekateri na velikih barkah,pač stvar okusa in šoldov.Z leti pa greš pač na večje,če ti gre finačno skoz,..


očitno ne razumeš poante vsega pisanja, ker, če bi prebral vse , ne bi pisal tega, kar pišeš :?


Če povzamem...
    Če meniš, da kaj, kar sem napisal, ne drži, napiši, kaj je to in zakaj meniš, da ne drži. Če ugotovim, da sem ga polomil, bom to popravil.

    Če meniš, da pišem o čem, na kar se ne razumem, pa se na to tudi ti ne razumeš toliko, da bi napisal, v čem se motim, prenašam nasvet tistega, ki je po mnenju nekaterih 'dodana vrednost foruma':
gregor.n napisal/-a:Pa tabletke, redno :wink:
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Preusmerjam v prepucavanje, da ne bo tam še bolj 'posran

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Nov 06, 2016 06:17

...
Nazadnje spremenil MareC, dne Ne Nov 06, 2016 09:36, skupaj popravljeno 1 krat.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Ne Nov 06, 2016 08:51

:oops:
MareC
rad bi dal samo eno pripombo.
Takega dobrega in objektivnega moderatorja kot je MT težko srečaš na katerem koli forumu.
Res je, da si vsak človek ustvari svoje mnenje in prepričanje, ki je tako ali drugačno,

Drugačno mnenje ali zmotljivost se da povedati tudi na lep in kulturen način komuniciranja, ne pa na žaljiv način, ki ga uporabljaš :shock:
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Nov 06, 2016 09:26

NOVI FOSIL napisal/-a::oops:
MareC
rad bi dal samo eno pripombo.
Takega dobrega in objektivnega moderatorja kot je MT težko srečaš na katerem koli forumu.
Res je, da si vsak človek ustvari svoje mnenje in prepričanje, ki je tako ali drugačno,

Drugačno mnenje ali zmotljivost se da povedati tudi na lep in kulturen način komuniciranja, ne pa na žaljiv način, ki ga uporabljaš :shock:


Zdaj si me pa nasmejal NF , ti se oglašaš in pametuješ, verjetno ti je ušlo iz glave kaj si pisal in kako :roll:
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Ne Nov 06, 2016 09:58

MareC napisal/-a:
NOVI FOSIL napisal/-a::oops:
MareC
rad bi dal samo eno pripombo.
Takega dobrega in objektivnega moderatorja kot je MT težko srečaš na katerem koli forumu.
Res je, da si vsak človek ustvari svoje mnenje in prepričanje, ki je tako ali drugačno,

Drugačno mnenje ali zmotljivost se da povedati tudi na lep in kulturen način komuniciranja, ne pa na žaljiv način, ki ga uporabljaš :shock:


Zdaj si me pa nasmejal NF , ti se oglašaš in pametuješ, verjetno ti je ušlo iz glave kaj si pisal in kako :roll:

:shock:
Malo poglej kaj sem pisal pa ti bo jasno.
Par nezmotljivih z 100% znanjem z velikim egom in neprestano željo po dokazovanju in samohvali izstopajo.
Če jim nasprotuješ, ali pa da jim poveš da nimajo prav je 100% garancija za špetir.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Ne Nov 06, 2016 17:06

:D
MareC si pa me prijetno razveselil. Vse tvoje žalitve o MT si lepo pobrisal, tako kot je to v tvoji navadi.

Če se ne znaš drugače opravičiti je tudi to v redu :wink:

Ostale pa citiraš da se vidijo njihovi posti, si pravi LUMP :lol:
Nazadnje spremenil NOVI FOSIL, dne Ne Nov 06, 2016 17:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Nov 06, 2016 17:08

NOVI FOSIL napisal/-a::D
MareC si pa me prijetno razveselil. Vse tvoje žalitve o MT si lepo pobrisal, tako kot je to v tvoji navadi.

Če se ne znaš drugače opravičiti je tudi to v redu :wink:


na prošnjo najbolj kredibilnega člana na forumu
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Nov 06, 2016 17:11

MareC napisal/-a:
na prošnjo najbolj kredibilnega člana na forumu


Jaz te nisem nič prosil da pobriši,kar je res je res :D :lol: ;)
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Ne Nov 06, 2016 17:15

Berem tele vaše poste, pa moram reči, da ste mi prav popestrili tole turobno nedeljo. Res ste zabavni :D .
Tex, super si :D .
Nazadnje spremenil Daki, dne Ne Nov 06, 2016 17:17, skupaj popravljeno 1 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta