Barba Čiko

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

Barba Čiko

OdgovorNapisal/-a Joško » To Feb 07, 2012 21:06

Naš član, morjeplovec Barba Čiko je bil na nedeljski hokejski tekmi lige Ebel hudo poškodovan. Po informacijah je utrpel dvojni zlom čeljusti.

Matej, želim ti da čim prej okrevaš in se čim prej vrneš nazaj na ledeno ploskev ter pomagaš s svojo ekipo osvojiti prvenstvo. Držim pesti zate!!

http://24ur.com/sport/hokej/video-ebel- ... kazni.html
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Feb 07, 2012 21:25

Huh...

Okrevaj čimprej!
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Feb 07, 2012 21:36

Ufff, čimprejšnje okrevanje želim tudi jaz!
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Feb 07, 2012 21:46

OOOO madona,tole je pa hudo, 2x zlomljena čeljust??? nč dobrega :? Čimkrajše okrevanje z čimanj bolečin, poznam bolečine :x
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Feb 07, 2012 23:03

24ur.com

Na nedeljski tekmi drugega dela lige EBEL med Tilio Olimpijo in Linzem je 191 cm visoki avstrijski napadalec Brian Lebler z ramo v glavo zadel Mateja Hočevarja, ki je ob naletu obležal na ledu. Igrišče je zapustil s pomočjo zdravnika in soigralcev, na ledu pa je ostala kri. Ljubljanski kapetan je utrpel dvojni zlom čeljusti in so ga morali v bolnišnici dvakrat operirati, po zadnjih informacijah pa bo morda v sredo ali četrtek že v domači oskrbi. Zanj je sezona najverjetneje končana, zanimivo pa je, da glavna sodnika ob prekršku sploh nista takoj zaustavila igre, potem pa tudi nista izrekla nobene kazni.

Tilia Olimpija je na vodstvo lige EBEL poslala videoposnetek dogodka in se pritožila, disciplinski senat pa je nato izrekel kazen. Avstrijski napadalec sedem tekem ne bo smel nastopiti, prvič bo lahko zaigral šele na peti tekmi četrtfinala 28. februarja. Senat je odločil, da je bil prekršek storjen po tem, ko igralec Olimpije ni imel več ploščka v svoji posesti, udarec pa je bil neposreden in namerno uperjen v glavo in vrat.


Za napadalca na hokejista so že poskrbeli, sedaj pa se mora še "naš" barba čiko zrihtat.

Naj te čim manj boli!

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Feb 07, 2012 23:13

.

Tukaj je pa še posnetek za pogledat !

http://24ur.com/sport/hokej/video-ebel- ... kazni.html

Ne morem napisat LP, ker je grda poškodba.

Hudo!

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Sr Feb 08, 2012 10:04

Še počasen posnetek, kjer se točno vidi, da je Lebler storil namerni prekršek

http://www.youtube.com/watch?v=CnEOkkDLplY
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
barba čiko
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Okt 14, 2010 17:56

OdgovorNapisal/-a barba čiko » Sr Feb 08, 2012 12:57

evo mene!!!
dons odpuscen iz čeljustne kirurgije. mel dve operacije, prvo takoj po tekmi, drugo v ponedeljek. baje so me zdj nekak sestavil. malo mi se živec na levi strani glave nagaja, drugac pa mislm da bo kr uredu. mam pa stiri nove titanove ploscice pa kr neki vijakov. :D imam pa zdaj novega najboljsega prijatla in to je palični mešalnik! :wink: kaj bi dal za en dober zrezek al pa hamburger... nazalost bo se cel mesec bl tekoca oblika hrane. ampak nimas kaj to je sport, nesreca nikoli ne pociva!
moram pa priznat da sem se zelo razveselil tele teme in vseh lepih zelja!
zdj bom mel kasn tedn mal vec casa, da se cesa novega naucim na morjeplovcu, pol bo pa treba pocas na treninge, ker vrhunec sezone sele prihaja.

en lep mornarski pozdrav vsem!

lp matej
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Sr Feb 08, 2012 13:03

Si pa srčen, če boš šel že to sezono nazaj na led.
Pa uspešno okrevanje!
mirno morje
fischerr
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Pe Okt 02, 2009 09:43
Kraj: Koper - Bunarina

OdgovorNapisal/-a fischerr » Sr Feb 08, 2012 13:05

vso srečo, pa čimprejšno vrnitev

je pa tvoj "napadalec" dobil "le" 7 tekem prepovedi.

Srečno še enkrat pri okrevanju.

LP
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Feb 08, 2012 13:34

.

Rad bi slišal tvoje mnenje.

Ko sem večkrat pogledal posnetek, ki ni najboljši, se ne morem znebit občutka, da je to pač hokej.
Prekršek zame ni 100% nameren. Nekako refleksen gib, dvignjena trda rama na tvojo čeljust. Eden izmed mnogih hokejskih stikov igralcev, ki so se odvili v zelo težko poškodbo. Veliko takih "fajtov" se konča samo s padcem in ker je ploščica že pred stikom igralcev drugje, samo 2 min kazni. Pa še to ne zmeraj.
Ne opravičujem napada, ali iščem opravičila za to kar je naredil nasprotni igralec.
Še dobro, da mi ni treba sodit o tem.
Izkoriščam samo možnost, da iz prve roke slišim, slišimo pogled na ta del sicer lepe, toda moške igre.

Lp

PS

Morda ti bo čas hitreje mineval in bo bolečina znosnejša, če bomo mal "nabijal".

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
barba čiko
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Okt 14, 2010 17:56

OdgovorNapisal/-a barba čiko » Sr Feb 08, 2012 14:03

tud jaz nobenga nic ne obsojam. take stvari se pac dogajajo, vendar se jih vcasih da preprecit. vrjetn ze ce samo nebi dvignu rame, se zdele tud slucajno nebi o tem pogovarjal. mogoce je sploh ni hotel dvignit pa je bil to samo refleks. to ve samo on. me pa bl moti neka druga stvar. ponavadi je tko, da ce pride do kaksne nenamerne poskode se fantje med seboj poklicemo in opravicimo... noben noce nikogar v bolnico spravt, ker najhujs kar se sportniku lahko zgodi je da ne more tekmovat in posledicno zmagovat!
sem pa vceraj zvecer dobu en zanimiv klic iz avstrije, ampak ne od njega, temvec njegovega soigralca vratarja Alexa Westlunda, s katerim sem skupaj igral pred nekaj leti ko je olimpija prisla v finale lige EBEL.
ze takrat sem ga imel za gospoda igralca, vceraj pa je to samo se potrdil. beseda je tekla predvsem o poskodbi, mi je pa povedal tud precej zanimivega o tem igralcu...
se enkrat povdarjam: nic ga ne obsojam, ker mislim da ni slo za namero!!! zgolj splet nesrecnih okoliscin. vsaj tako jaz mislim... vsak si pa lahko ogleda posnetek in presodi!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Feb 08, 2012 14:52

.

To je pa res pojasnilo iz prve roke!

Hvala lepa.

Ja levi desni, beli črni, dobri zlobni, človeški nečloveški, itd.
Taki smo in "bog nam pomagaj".
Opravičilo bi pa normalno moralo priti, ker se spor takoj omili, ljudje zbližajo, če se pogovorijo.
Saj bo, saj bo samo čas rabi. Se pravi: nekdo mu mora povedat, kaj naj naredi, ker sam se ne bo spomnil.

Pa še eno morsko fotko namesto aspirina.

Slika

Če taprvi "aspirin" ni prijel, bo pa tale.

Slika

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Feb 08, 2012 14:53

Gentlemensko tole zveni, bravo!
Barba čiko, ti samo povej, kdaj bomo morjeplovsko srečanje organizirali pred Lebrerjevo domačijo, da ga povabimo medse. Morjeplovski krst bo zanj še posebej skrbno pripravljen :twisted:
barba čiko
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Okt 14, 2010 17:56

OdgovorNapisal/-a barba čiko » Sr Feb 08, 2012 15:19

Pajer1 je prjel. prav čutm kako se hitrejš celi... :D

drugač pa jaz ne rabim nobenga opravičila od njega, če se tega ni do zdaj že sam spomnil... sm pa prepričan, če bi to javno reku, ko so ga uprašali, da ziher nebi dobil 7 tekem prepovedi!

srečanje bomo pa rajši kar v naši prelepi sloveniji naredil, pa kašno pametno rekl... :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov