Kazalo manj dobrih prispevkov ...

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator, moderator2

racOOn
Kapitan

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a racOOn » Pe Okt 19, 2018 09:56

In izbrisane teme, da ne bi kdo kaj preveč prebral in si ustvaril realnega mnenja o določenih osebah...
Uporabniški avatar
franc5e
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a franc5e » Pe Okt 19, 2018 12:02

Marjan Tomki, mislim da si z navdušenjem približeval forum tistim, ki so se slabše znašli v množici prispevkov..... :)
.....masaža je zakon.....
Uporabniški avatar
Lure
Viceadmiral
Kraj: Ljubljana - Izola

OdgovorNapisal/-a Lure » So Okt 20, 2018 21:19

tyson napisal/-a:Tole z Dakijem je Šlamparija!

Kaj pa je z Dakijem?
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Okt 25, 2018 10:13

Ne želim tega ponovno napisati v tej temi, ker je cela prejšnja tema, kjer sem napisal, kar sem o tem izvedel in kje so bile potrditve drugih - da je bila meni sporočena zgodba resnična - in tudi mnenja nekaterih drugih članov foruma, izginila iz javnega dela foruma. Mesto za tvoje vprašanje in odgovore nanj, Lure, če bodo tokrat dopuščeni, je po mojem tule.

Tale tema - kakšnih prispevkov po možnosti ne posnemati - je namreč po mojem mnenju forumu Morjeplovec še potrebna.
Correct me if I am wrong, please.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Feb 01, 2019 11:18

Iz teme o gibanju magnetnega pola
Povod za temo mislim da je bil članek novinarja o tem, da se je severni magnetni pol premaknil iz Kanade na Ruski teritorij. Na moj prispevek v temo je MareC napisal naslednje:
MareC napisal/-a:se mi je kar zdelo, da se bliža polna luna :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

MareC napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:Mare, ali te bo zdaj admin izbrisal zaradi provokativnosti?

polna luna ali zmerjanje s fašistom
pa naj presodi :wink:

Če vprašam google, pravi da je bil fašist na morjeplovcu omenjen le v dveh temah, v katerih je bil tudi moj prispevek, in tudi tam ne v mojem prispevku. Primera sta v Kako je Slovenec iskal prihodnost tule, kjer je to v navedku ki ga je dal Grega in v prispevku NikoleT za začetek teme Morjeplovci priporočamo za branje - Kaj beremo? iz 2013 tule. (Pričakujem, da bo v bodoče google 'vedel' tudi za tale prispevek.)

Je omenjanje zmerjanja s fašistom - še posebej, če pisec ne navede, kdo in kje je to počel - provokativno ali ni?
Uporabniški avatar
MareC
Admiral

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Feb 01, 2019 11:32

Marjan Tomki napisal/-a:Iz teme o gibanju magnetnega pola
Povod za temo mislim da je bil članek novinarja o tem, da se je severni magnetni pol premaknil iz Kanade na Ruski teritorij. Na moj prispevek v temo je MareC napisal naslednje:
MareC napisal/-a:se mi je kar zdelo, da se bliža polna luna :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

MareC napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:Mare, ali te bo zdaj admin izbrisal zaradi provokativnosti?

polna luna ali zmerjanje s fašistom
pa naj presodi :wink:

Če vprašam google, pravi da je bil fašist na morjeplovcu omenjen le v dveh temah, v katerih je bil tudi moj prispevek, in tudi tam ne v mojem prispevku. Primera sta v Kako je Slovenec iskal prihodnost tule, kjer je to v navedku ki ga je dal Grega in v prispevku NikoleT za začetek teme Morjeplovci priporočamo za branje - Kaj beremo? iz 2013 tule. (Pričakujem, da bo v bodoče google 'vedel' tudi za tale prispevek.)

Je omenjanje zmerjanja s fašistom - še posebej, če pisec ne navede, kdo in kje je to počel - provokativno ali ni?

sem mislil, da spremljaš forum aja ker ni bila polna luna nisi bil prisoten :roll:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Mar 03, 2019 12:09

MareC napisal/-a:... (izbrisani navedki prispevkov više v isti temi)

sem mislil, da spremljaš forum aja ker ni bila polna luna nisi bil prisoten :roll:

Ne spremljam več tega foruma redno (za nekaj časa preveč drugega dela), ampak:
  • takrat, ko si ti pisal o polni luni, je bila luna v obliki mršave črke C in je pojemala: 4.februarja - le nekaj dni po tvojem prispevku - je bil mlaj, torej noč brez vidne lune.

V glavnem, če tako 'verodostojno' kot tedaj o luni pišeš tudi na splošno, si bodisi neuk (in pišeš o rečeh, na katere se ne razumeš, kar običajno pripisuješ meni), bodisi - vsaj kadar pišeš tako - zlonameren.
  • jaz sem - ko sem začel pisati nanj - razumel forum Morjeplovec kot mesto, kjer tisti, ki česa okrog navtike (plovbe, plovil, pogonov, vzdrževanja itn.) še ne vedo, dobijo njim razumljive informacije, ki jih je tudi njim lahko najti, razumeti in uporabiti.

Tvoja zgornja zgodba s fašizmom pa je po mojem razumljiva tistim, ki so bolj ali manj stalno 'v klepetalnici' in torej vedo tudi za vsebino zdaj izbrisanih prispevkov in/ali tem.

Tudi zato jaz nisem kar izbrisal 'manj dobrih prispevkov' ali tem, ampak namenil tole temo za mesto, kjer je mogoče videti, česa raje ne posnemati.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost