Kazalo manj dobrih prispevkov ...

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Nov 28, 2017 23:25

Ja kaj ti ni jasno...sej lunine mene tut spadajo med "vremenske pojave" :D :D :D
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Nov 29, 2017 09:18

gregor.n napisal/-a:Ja kaj ti ni jasno...sej lunine mene tut spadajo med "vremenske pojave" :D :D :D

Če je 'vreme' opredeljeno kot 'celokupnost pojavov v ozračju', lunine mene ne spadajo med vremenske pojave, čeprav na vreme (najlažje zaznavno preko plimovanja) vplivajo.


Kolikor se spomnim, bi bil ti lahko eden od članov foruma, ki zahtevajo pisanje le iz lastnih izkušenj: upam, da o vplivu luninih men na vsebino prispevkov na forum pišeš iz tokratne lastne izkušnje, in če je tako, se ti zahvaljujem, da si jo delil z nami.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 09:28

Slika
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a šari » Sr Nov 29, 2017 10:45

Hudič je to,če je glava n..a.....cel telo trpi in okolica...ane MT?
:roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Nov 29, 2017 11:08

Jaz bi napisal kaj iz lastnih izkušenj, vendar o navtiki, o kateri naj bi bilo govora na tem forumu, oziroma je nekdaj bilo...
...kako porinem eno kurčevo ribo u pečico in olupim krompir pišem na kulinaričnem, kako futram svoje pujse na pujsoljubskem, kako zalepiti lesen zobotrebec na mizarskem, kako preživim dan in in sem vesel da sem pa na terapevtskem srečanju :wink:
https://medisken.si
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 11:54

gregor.n napisal/-a:Jaz bi napisal kaj iz lastnih izkušenj, vendar o navtiki, o kateri naj bi bilo govora na tem forumu, oziroma je nekdaj bilo...
...kako porinem eno kurčevo ribo u pečico in olupim krompir pišem na kulinaričnem, kako futram svoje pujse na pujsoljubskem, kako zalepiti lesen zobotrebec na mizarskem, kako preživim dan in in sem vesel da sem pa na terapevtskem srečanju :wink:


Spet proguceraš....a te majo doma že pouhn kufr,k se u vsak drek utakneš?? pa neveš kva bi sam s sabo? Sej bo,tut to mine človeka tm pr ene 93 letih...
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 11:57

klemn napisal/-a:
gregor.n napisal/-a:Jaz bi napisal kaj iz lastnih izkušenj, vendar o navtiki, o kateri naj bi bilo govora na tem forumu, oziroma je nekdaj bilo...
...kako porinem eno kurčevo ribo u pečico in olupim krompir pišem na kulinaričnem, kako futram svoje pujse na pujsoljubskem, kako zalepiti lesen zobotrebec na mizarskem, kako preživim dan in in sem vesel da sem pa na terapevtskem srečanju :wink:




Aja......ti bi še u temo kulinarika porinu pa se pohvalu kakšno jahto maš..
Slika
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a šari » Sr Nov 29, 2017 12:28

Gregor brez veze....se je pač našlo par pacientov....bo moral sandi posredovat,drugače bo šlo u maloro... :evil: :evil: :evil:
RES ŠKODA
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 12:36

Dejmo fantje, pa kje smo......lej začnete izivat, k pa en nazaj odpiše pa se zase postau, pa začnete jokcat pa Sandi gor pa Sandi dol......a vas na kej spominja to?..mogoče na vaše dneve v vrtcu?'

Pustmo se pr mer en druzga, pa bermo sam tist k nam paše...bi šlo??.......al ste tolk brezveznjaki, da se ne znate med sabo pogovarjat pa zabavat??

U glavnem, zase se brigite.........sploh mene puste pr mer (šari ne ti men pacient, ok)...bo to tut šlo??

Aja, sej veste, da je to javn forum, kajne??


l.p. Klemen
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Nov 29, 2017 12:49

Ja res je škoda...drugače pa klemn... ja tud jaz imam majhnega, ampak sem z njim zadovoljen, ker vem da mi večji ne bo zrastu... prej ko se s tem sprijazniš, lažje ti bo v življenju :wink:
https://medisken.si
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 12:52

Pa to ste usi čudni.......lej kokr sm prej reku....mene puste pr mer!! ok?
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Nov 29, 2017 16:54

klemn napisal/-a:Pustmo se pr mer en druzga, pa bermo sam tist k nam paše...bi šlo??.......al ste tolk brezveznjaki, da se ne znate med sabo pogovarjat pa zabavat??


Se ne strinjam s teboj. Če človek išče kaj konkretnega npr. preko strica googla, mu ta ven vrže predvsem konkretne vsebine, ki so vedno bolj natančno povezane z iskalnimi kriteriji. Če pa bere navtični forum, pa ga verjetno zanimajo navtične tematsko razporejene teme. In se popolnoma strinjam z gregor.n glede pujsov in zobotrebcev.
A bi bil zadovoljen če bi šel v trafiko po Mladino, pa bi imel na vsaki drugi strani tedenski razpored verskih obredov po vsej državi? A to se ne more zgoditi, ker za to poskrbijo uredniki.
MT je odprl tole temo z določenim namenom. Nastavil sem mu ogledalo in prepričan sem, da se strinja z menoj, da ga je v citiranem prispevku malo zaneslo.
Poanta vsega je, da tale tema sploh ne bi bila potrebna, če bi moderatorji opravljali svoje delo..
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 18:23

tomaz_slo napisal/-a:
klemn napisal/-a:Pustmo se pr mer en druzga, pa bermo sam tist k nam paše...bi šlo??.......al ste tolk brezveznjaki, da se ne znate med sabo pogovarjat pa zabavat??


Se ne strinjam s teboj. Če človek išče kaj konkretnega npr. preko strica googla, mu ta ven vrže predvsem konkretne vsebine, ki so vedno bolj natančno povezane z iskalnimi kriteriji. Če pa bere navtični forum, pa ga verjetno zanimajo navtične tematsko razporejene teme. In se popolnoma strinjam z gregor.n glede pujsov in zobotrebcev.
A bi bil zadovoljen če bi šel v trafiko po Mladino, pa bi imel na vsaki drugi strani tedenski razpored verskih obredov po vsej državi? A to se ne more zgoditi, ker za to poskrbijo uredniki.
MT je odprl tole temo z določenim namenom. Nastavil sem mu ogledalo in prepričan sem, da se strinja z menoj, da ga je v citiranem prispevku malo zaneslo.
Poanta vsega je, da tale tema sploh ne bi bila potrebna, če bi moderatorji opravljali svoje delo..


OK....a pa si ti u lajfu vidu še kakšn drug forum al sam tega?
Na vseh forumih kjer sodelujem, maš strokovne teme, glede kaj za en forum je, pa teme, ki naj bi bile za sprostitev pa tak......
Sploh pa se mi je bedast tkole virtualno kregat pa nabijat kaj je prou pa kaj ne...take stvari so za na 4 uči...

Aja, pa sam povem, da probleme z določenimi osebki imam samo na tem forumu...

l.p. Klemen
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Nov 29, 2017 19:03

Ja klemn, v dveh temah na dnu foruma, kjer si najbolj aktiven, res ni pomembna vsebina. Drugače pa sam nimam z nikomer nobenih problemov.
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kazalo manj dobrih prispevkov ...

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Nov 29, 2017 19:12

...
Nazadnje spremenil klemn, dne Če Nov 30, 2017 08:05, skupaj popravljeno 1 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov