Prednosti in slabosti posameznih pogonov

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator, moderator2

Uporabniški avatar
glens
Admiral
Kraj: Slovenj Gradec - Ičići

Re: Prednosti in slabosti posameznih pogonov

OdgovorNapisal/-a glens » Če Avg 22, 2019 21:16

kr3mn1

Sem se spomnil, da si na začetku sezone kupoval barko. Si potem kaj nabavil? Iz tvojega pisanja sklepam, da kar veliko potuješ in to po celem svetu. Si šel potem kaj pogledat tisti gliser, ki sem ti ga predlagal? Naj te spomnim, da je bil to Cutwater? Osebno se mi zdijo rešitve, ki jih ima ta proizvajalec res vrhunske.
kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Pe Avg 23, 2019 09:23

halo

sem spraševal, sem šel na ogled in sem bil primoran v dveh dneh se odločit in kupit. na koncu sem pristal na 285ki, onega možakarja pa nisem našel v Klimnem oz. se mi ni javil.

Potovati po svetu je lepo, samo sem po pol leta odsoten oziroma okoli globusa, tako da ni več "potovanje", pa vidiš vse. Od bede ki jo še po TVju ne kažejo, do stvari, ki si jih pri nas ne predstavljaš v superlativih in so tam vsakdanje.
Uporabniški avatar
glens
Admiral

OdgovorNapisal/-a glens » Pe Avg 23, 2019 12:19

Tole si šel pogledat http://www.cutwaterboats.com/models.asp ... oupe#specs ?

Si ga šel gledat v Ameriko? Pri nas jih je zelo zelo malo. Vem da je eden v Italiji...

Kaj pa na ostala vprašanja, boš odgovoril?
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Avg 23, 2019 14:00

Konkretn apartma!
kr3mn1
Admiral
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Pe Avg 23, 2019 14:22

glens napisal/-a:Tole si šel pogledat http://www.cutwaterboats.com/models.asp ... oupe#specs ?

Si ga šel gledat v Ameriko? Pri nas jih je zelo zelo malo. Vem da je eden v Italiji...

ne razumem na katera vprašanja? saj sem odgovoril na to, kar si vprašal?

V ameriko zdaj letos ne grem, najbližje bo Panama - rafinerija zlata. bom videl če bom skočil potem še čez, če me bo Nina še kam pustila :)
Uporabniški avatar
glens
Admiral

OdgovorNapisal/-a glens » Pe Avg 23, 2019 16:00

kr3mn1 napisal/-a:
glens napisal/-a:Tole si šel pogledat http://www.cutwaterboats.com/models.asp ... oupe#specs ?

ne razumem na katera vprašanja? saj sem odgovoril na to, kar si vprašal?

V ameriko zdaj letos ne grem, najbližje bo Panama - rafinerija zlata. bom videl če bom skočil potem še čez, če me bo Nina še kam pustila :)

Aja potem si kupil tisti škaf od Baylinerja. :? Glede na tvoje reference, ki jih navajaš sem pričakoval, da boš mogoče vzel kakšno novo in bolj resno banjo. Mogoče celo tisto, ki sem ti jo predlagal. No ni nujno, da tisto, se najde še veliko drugih, še boljših, vendar so skoraj vsi čez lužo, kar pa za tebe ne bi smel biti prevelik problem.

Malo se potrudi in preberi moje poste z vprašanji,ki so ti bila namenjena. Bi mi polepšal dan, če bi dobil odgovore. Mogoče me celo še kaj novega naučiš.

Če se ti ne da, ti jih lahko zmerem v enem postu.

Kdo je na strani

Po forumu brska: Mornar pohorc in 1 gost