Brand impelerja

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Brand impelerja

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jan 17, 2020 07:58

Pozdravljeni,
Ker je minilo ze 4 leta, odkar naj bi prejsni lastnik menjal impeler bom v kratkem naročil par impelerjev za svojo yamaho 20D 2-stroke, enega da se menja pred poletjem, drugega za rezervo, enega pa se za kolega pa me zanima ali ponavadi devate gor original impelerje (yamahin v tem primeru) ali pac iste vendar druga znamka? :roll: hvala!
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3285
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Brand impelerja

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Jan 17, 2020 08:34

stajerc9 napisal/-a:Pozdravljeni,
Ker je minilo ze 4 leta, odkar naj bi prejsni lastnik menjal impeler bom v kratkem naročil par impelerjev za svojo yamaho 20D 2-stroke, enega da se menja pred poletjem, drugega za rezervo, enega pa se za kolega pa me zanima ali ponavadi devate gor original impelerje (yamahin v tem primeru) ali pac iste vendar druga znamka? :roll: hvala!


vsekakor original, sem imel priložnost videti cenene ponaredke, ki so se en za drugim trgali in obračali okoli osi

tukaj ni za šparat pri kvaliteti
Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Re: Brand impelerja

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jan 17, 2020 08:43

Hvala Mare, potem pa kr original, ti sigurno ves :D . Bom kr iz E-baya, sej je se nekaj noci do poletja :D
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3285
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Brand impelerja

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Jan 17, 2020 08:52

stajerc9 napisal/-a:Hvala Mare, potem pa kr original, ti sigurno ves :D . Bom kr iz E-baya, sej je se nekaj noci do poletja :D


razlika v ceni med originalom in ponaredkom je minorna, glede na to kaj te potem čaka na morju,ko je potrebno razstavljat, nabavljat nov impeler, ki ti ga bo lokalni serviser mastno zaračunal (in ti seveda zopet prodal ponaredek) poslušat partnerko ali ženo , se potit na soncu itd...
Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Re: Brand impelerja

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jan 17, 2020 08:57

Sej za tistih 15,20€ ni problema ampak sprasujem, ker nepoznam zadev in vi forumasi mi lahka tukaj iz prve roke roke povete, ker v primeru, da bi pa blo po kvaliteti vse tam tam pa pac vzames alternativo. Sn zdle najdo, da ma tte 6L2-44352-00-00 kmc yamaha na zalogi :D
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov