Tehnični podatki plovil

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator2, moderator

deserteagle
Kapitan fregate
Prispevkov: 111
Pridružen: Pe Okt 22, 2010 18:56

Tehnični podatki plovil

OdgovorNapisal/-a deserteagle » Po Jun 20, 2011 11:22

Pozdravljeni,

zanimam me kje bi lahko našel na net-u tehnične podatke za čoln (mere)?

gre se za qs 630 wa


hvala!
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Smotrno je zapisati celo ime (firma, model...) čolna

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Jul 04, 2011 21:21

qs 630 wa je :?:

Čisto lahko, da ti nihče ni odgovoril, ker si pomankljivo zastavil vprašanje, tako da se jim ni dalo ugibati, kaj sprašuješ.

Google za qs 630 wa najde tvoje vprašanje na temle forumu, naprej pa mu qs pomeni firmo Quality Surweyors in še okroglo milijon in pol zadetkov, ki jih nekako ne bi šel na oko pregledovati.

Google za qs 630 wa boat najde 'samo' še dobrega pol milijona zadetkov. Videti pa je, da si morda imel v mislih quicksilver 630 WA, ampak iz tega še ne uganem, ali je to znamka, model ali skupina modelov ali kaj tretjega.

Če je zadeva povezana z Mercury Marine, MODEL 630 WA Quick Silver (če je, bi ti to - in kaj je izdelovalec in kaj tip itn. lahko napisal pri vprašanju), potem je tule shema iz kataloga za naročanje rezevnih delov, ki pa nima mer. (Slika je prevelika, da bi jo kot img.../img prilepil tukaj).

Na http://es.boatsearchworldwide.net/boats-test.asp?make=Quicksilver&sb=3 se prodaja en Quicksilver 630 WA in zraven piše, naj bi bil dolg 6 m.

Slika
Takole verjetno zgleda in tule je nekaj podatkov, ki jih je najbrž napisal tisti, ki prodaja tole barko. Strani izdelovalca (je to Mercury Marine, je to Quicksilver ali kaj tretjega) ali kaj podobnega pa za zdaj nisem našel.

Edit: Tole po mojem ne paše v bazo znanja, ampak pod 'motorna plovila'.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot], jozko in 7 gostov