Nova burza navtike

Vse o navtičnih knjigah, priročnikih, revijah, navodilih...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

Nova burza navtike

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Sr Feb 18, 2009 19:51

No pa da še tukaj odpremo eno temo.

Večini med vami je ta revija poznana, kdor pa še ni slišal zanjo mu jo pa priporočam.

Skratka zanima me vaše mnenje in izkušnje dobre in slabe strani.

Evo še moje mnenje:

Kupujem jo že neke 4 leta vsak mesec in še zdaj ne vem zakaj nisem naročen nanjo. Zdi se mi zanimiva v nasprotju z našimi revijami.
V njej so članki o nam dostopnih plovilih, opremi, plovilih, vprašanja bralcev, novosti in ideje, skratka ogromno kar mora vsak od nas spremljat. Da ne omenjam preko 2000 malih oglasov.

Dobite jo na vseh petrolovih servisih v večjih trgovinah, izhaja vsakega 12 v mesecu, cena pa je zanemarljivih 3.5 eur. Vsaj nekaj navtičnega poceni :D

http://burzanautike.lantina.hr/n/default.asp
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 18, 2009 19:56

Absolutno se strinjam Mitja. Revija je na krepko višjem nivoju, kot vse slovenske. No seveda, če radi berete potopise in vas navtika ne zanima preveč, potem je NBN napačna izbira in bo boljše kaj slovenskega, katera pomoje veste vsi.
Kar pa se tiče navtike in čolnov in bark dostopnih povprečnemu navtiku, pa je NBN zakon.

Zakaj nisi naročen? Tudi jaz nisem, pa jo kupujem že 6 let. Naročnina je namreč precej draga (poštnina), zato jo raje vsak mesec kupim za že omenjeni denar.

BTW, sva jim naredila lepo reklamo. :D Sicer pa kar je dobro ni problema pohvalit. Sem pa tudi osebni prijatelj z nekaterimi ustvarjalci revije...

LP
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Sr Feb 18, 2009 20:07

:D :D Ja Admin slovensko poznamo vsi :D :D . No pa saj tudi niso nič napačne.

Zakaj se ne naročim. Kot si rekel, poštnina pa časa ne najdem nikoli, da bi se odločil naročit. Raje vsak mesec kupim pri nas ali pa na hrvaškem, mi je to že kar nekakšen ritual. Potem pa odvijem tisto folijo z nje, se zavlečem v tihi kotiček in se ne premaknem dokler ni vse prebrano. Najraje poleti nekje v mirnem zalivčku :D
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2206
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Sr Feb 18, 2009 21:02

Odlična revija, tudi jaz jo redno spremljam. Imam tudi vse do sedaj izdane cd-je z revijami. Ste že našteli vse dobre strani, tako da ne bom ponavljal.
racael
Poročnik korvete
Prispevkov: 55
Pridružen: Sr Sep 26, 2007 06:48
Kraj: lj

OdgovorNapisal/-a racael » Sr Feb 18, 2009 21:19

smo si precej podobni. tudi jaz jo kupujem od prve številke, pa tudi barko sem kupil iz oglasa ki je bil objavljen v njej. Ritual Mitja P mi je pa tudi domač
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Feb 18, 2009 21:38

Tudi jaz sem bil naročnik ob prve številke, takrat so še nekako prešvercali revije v Slovenijo in jih oddajali na pošto, potem se to ni več dalo. Ker pa je poštnina iz lepe njihove višja kot letna naročnina, so mi sami predlagali naj jo raje kupujem in to počnem do danes. V mojo bližnjo trafiko hodita le dva izvoda, enega vedno kupim jaz drugega ponavadi vrnejo, žal. O reviji ste pa že dosti povedali in se ne bom ponavljal. Priporočam.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » So Feb 28, 2009 23:43

Pridružujem se zgoraj navedenim, vendar je ta revija namenjena manjšim plovilom, nekje do 10m.
Pravzaprav sam kupujem 7 revij, tri slovenske in 4 hrvaške. tako potem najdem vse kar želim in si poparim oči in prečistim sline.

LP
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2206
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Pe Apr 10, 2009 21:11

Prenovili so spletno stran

http://www.burzanautike.com/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost