Privez Njivice

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

tris00
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Jun 20, 2016 14:49
Kraj: Po svetu

Privez Njivice

OdgovorNapisal/-a tris00 » Po Jun 20, 2016 15:06

Živjo!
Imam vikend v Njivicah na Krku in za letos sem dobil od kolega en gumenjak (5m+ 60hp) za teden dni. Za letos iščem nek ugoden privez me pa zanima tudi za dlje časa če bi sam si naredil bojo pa jo fliknu v vodo.
Vem da so pred leti ven pobrali use boje do Kijaca, da je sedaj možno le tam imeti bojo.
Kako je stem če hoče svojo notr dat? A moraš imeti kako soglaje?

zanima me pa še če kdo pozna kako ugoden spust pa dvig čolna iz vode. Trenutno sem našel da v Omišlju spustiš za 200kun. Kaka se vam zdi cena?
VaLy
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 48
Pridružen: To Sep 02, 2014 11:50

OdgovorNapisal/-a VaLy » Po Jun 20, 2016 15:20

v luki njivice je privec 15kn/dan/m.

http://www.zluk.hr/tarife-luckih-uprava

Spust pa kolikor vem je možen tam, ko imajo vodne športe in izposojo čolnov.
tris00
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Jun 20, 2016 14:49
Kraj: Po svetu

OdgovorNapisal/-a tris00 » Po Jun 20, 2016 15:27

VaLy napisal/-a:v luki njivice je privec 15kn/dan/m.

Spust pa kolikor vem je možen tam, ko imajo vodne športe in izposojo čolnov.


Za tiste vodne športe se mi je dozdevalo da lahko ja.. bom še tja poklical
Mogoče veš kako je z bojami pri Kijacu?
Vem da en model priveže čoln tam kjer so odstranili boje in ga načeloma nebi smel, sam ga veže tako da izgleda kot da je zasidran, torej nima boje ampak je vezan kar direkt na ploščo. Ima ga pa celo sezono tam. Misliš da je kak rizik da ga vežem tako za en teden.

hvala za odgovor
tris00
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Jun 20, 2016 14:49
Kraj: Po svetu

OdgovorNapisal/-a tris00 » Po Jun 20, 2016 16:02

Heh kok je svet mejhen pišem mail na ta Watersport Njivice in mi piše ena kolegica nazaj s katero se nisem slišal že celo večnost hah
VaLy
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 48
Pridružen: To Sep 02, 2014 11:50

OdgovorNapisal/-a VaLy » Po Jun 20, 2016 17:36

Za kijac sem lani spraševal pri bifeju. Niso nič vedeli samo da ima to nekdo privat. Pri tistem pomolu. Vem pa za en rumenjak gumenjak da imajo celo leto tam privez. Kaj več pa ne ker smo se na hitro pomenili.
tris00
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Jun 20, 2016 14:49
Kraj: Po svetu

OdgovorNapisal/-a tris00 » Po Jun 20, 2016 17:42

Bom se jst še mal pozanimal pri sosedih na morju pa napišem potem tukaj da bo še kdo vedel ki išče:)
kok-pit?
Viceadmiral
Prispevkov: 417
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 20:27

Re: Privez Njivice

OdgovorNapisal/-a kok-pit? » Po Jun 20, 2016 22:18

tris00 napisal/-a:Živjo!
Imam vikend v Njivicah na Krku in za letos sem dobil od kolega en gumenjak (5m+ 60hp) za teden dni. Za letos iščem nek ugoden privez me pa zanima tudi za dlje časa če bi sam si naredil bojo pa jo fliknu v vodo.
Vem da so pred leti ven pobrali use boje do Kijaca, da je sedaj možno le tam imeti bojo.
Kako je stem če hoče svojo notr dat? A moraš imeti kako soglaje?

zanima me pa še če kdo pozna kako ugoden spust pa dvig čolna iz vode. Trenutno sem našel da v Omišlju spustiš za 200kun. Kaka se vam zdi cena?




Če prav razumem, ti je prijatelj odstopil čoln za teden dni vreden nekaj tisoč €, tebi je pa škoda dati 500 kun za oreng privez? In ti bi nekam v kijac (fukojebino) na bojo ali še rajši za drevo...
Sram te bodi, kako se obnašaš do prijateljeve lastnine!
tris00
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Jun 20, 2016 14:49
Kraj: Po svetu

Re: Privez Njivice

OdgovorNapisal/-a tris00 » Po Jun 20, 2016 22:28

kok-pit? napisal/-a:
tris00 napisal/-a:Živjo!
Imam vikend v Njivicah na Krku in za letos sem dobil od kolega en gumenjak (5m+ 60hp) za teden dni. Za letos iščem nek ugoden privez me pa zanima tudi za dlje časa če bi sam si naredil bojo pa jo fliknu v vodo.
Vem da so pred leti ven pobrali use boje do Kijaca, da je sedaj možno le tam imeti bojo.
Kako je stem če hoče svojo notr dat? A moraš imeti kako soglaje?

zanima me pa še če kdo pozna kako ugoden spust pa dvig čolna iz vode. Trenutno sem našel da v Omišlju spustiš za 200kun. Kaka se vam zdi cena?




Če prav razumem, ti je prijatelj odstopil čoln za teden dni vreden nekaj tisoč €, tebi je pa škoda dati 500 kun za oreng privez? In ti bi nekam v kijac (fukojebino) na bojo ali še rajši za drevo...
Sram te bodi, kako se obnašaš do prijateljeve lastnine!


Mogoce se narobe izrazam...ni mi problem dat denarja za privez ampak zakaj bi dal ce vem da bo za navaden gumenjak uredu tudi dobro postavljena boja katero nerabim placat za povrh usega pa v marini sploh ne dobiš placa ker je use zaseden.
Semsedaj dobi bojo od enega ki je imel gor privezan velik bolj vredn coln in se je cisto lepo obneslo in mi jo z veseljem odstopi....zakaj bi potem iskal marino?
Sploh pa kijac ni fukojebina ampak predel kjer je najbolje vezat čoln na bojo in zato tudi vsi tam vežejo...
Kako se zdej obnašam do prijateljeve lastnine ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti