Pomoč pri nakupu gumenjaka

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » So Jun 24, 2017 21:15

pol je moj vreden 15k če gledam tele oglase.

če misliš se okol furat pa še kampirat na divje po plažah, potem raje glej 6metrske gume, ker dat 7-8 jurjev za 20 let staro gumo dolgo 4 metre pa pol je mal adijo. na 6ki če imaš pravo tendo ne rabiš šotora, spiš na njem, ker je dovolj placa pa še za kramo imaš dovolj odlagališč. Ker 4-5 metrov, dejansko ni velik čoln, da so 4je gor, že en po drugim lezejo.
Dejči
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Jun 18, 2017 23:53

OdgovorNapisal/-a Dejči » So Jun 24, 2017 21:56

plagiator napisal/-a:Dejči, tale lepotec bo v prodaji po končanem letošnjem dopustu, saj se spogledujem s plastiko. V kolikor še ne boš našel svojega plovila se lahko kaj zmeniva. Sicer bo cena nekje 8000€, lahko pa ga preizkusiva na Pašmanu, v kolikor se terminsko uskladiva, več na ZS.
Slika
Slika
Slika


Na sliki je videti zelo zanimiv...
branevrankar
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 46
Pridružen: To Jun 20, 2017 16:32

OdgovorNapisal/-a branevrankar » So Jun 24, 2017 22:29

plagiator napisal/-a:Dejči, tale lepotec bo v prodaji po končanem letošnjem dopustu, saj se spogledujem s plastiko. V kolikor še ne boš našel svojega plovila se lahko kaj zmeniva. Sicer bo cena nekje 8000€, lahko pa ga preizkusiva na Pašmanu, v kolikor se terminsko uskladiva, več na ZS.
Slika
Slika
Slika


A je tale čoln parkiran poleti v Dobri poljani na pašmanu??
Nekam znan se mi zdi, pa lastnik je bil štajerc :?:
plagiator
Kontraadmiral
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne Sep 07, 2014 14:30
Kraj: Maribor - Pašman

OdgovorNapisal/-a plagiator » Ne Jun 25, 2017 11:20

Vsak ima svoj pogled na stvari, podatki se dajo preverit na netu, v Dobropoljani ne, sem parkrat bil na obisku v Banju, drugače pa pri Tkonu. Iz srca ti želim da takšen ali boljši komplet dobiš po isti ceni. Res pa drži večji je čoln več je prostora.
Če ni v moji moči da ti pomagam, ti tudi slabega ne želim
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Jun 26, 2017 22:05

Čoln je zmeraj prekratek, tako da je že na začetku dobro vzeti takega, ki ti odgovarja, ga poštimaš in se voziš z njim vrsto let.
Raniro
Praporščak
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Feb 11, 2016 09:22

OdgovorNapisal/-a Raniro » To Jun 27, 2017 07:50

branevrankar napisal/-a:
plagiator napisal/-a:Dejči, tale lepotec bo v prodaji po končanem letošnjem dopustu, saj se spogledujem s plastiko. V kolikor še ne boš našel svojega plovila se lahko kaj zmeniva. Sicer bo cena nekje 8000€, lahko pa ga preizkusiva na Pašmanu, v kolikor se terminsko uskladiva, več na ZS.
Slika
Slika
Slika




če prodaš takoj se lahko kaj zmeniva :roll:
Raniro
Praporščak
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Feb 11, 2016 09:22

OdgovorNapisal/-a Raniro » To Jun 27, 2017 09:30

tyson napisal/-a:gledaš Sacsa, ki ima ponavadi višjo ceno...pravijo, da je dober čoln...tale pa zgleda mal slabo...moje mnenje, motor za ta čoln ima premalo moči...

ampak bi našel še kaj mlajšega in daljšega, če boš seveda iskal...
nekdo iz morjeplovskega foruma prodaja čudovit čoln z vso mogočo opremo zraven, ure motorja so zanesljive, šotor za spanje na čolnu, redno servisiran motor... problem je le, da je dražji od tvoje ponudbe...

dobra roba je med 8 in 10K...


bi se dalo dobiti informacijo kdo to je?
Hvala
tyson

OdgovorNapisal/-a tyson » To Jun 27, 2017 15:11

bemtiš, ko bi se sedajle lahko spomnil :roll:

tu na forumu je član...ne vem imena, ampak ga je ponudil v prodajo... tudi slikan je...če ga je dal ma mornar.net, je zelo mogoče, da je že prodan... meni osebno je bil res opremljen tako, kot bo si sam želel, oz. bi ga sam opremil.

več ti ne znam pomagat,žal
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Jun 27, 2017 15:21

tyson

OdgovorNapisal/-a tyson » To Jun 27, 2017 15:34

GENAU TEGA, JA! :wink:
Tilenkr
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Jul 24, 2017 22:11

Nakup Honwave t30

OdgovorNapisal/-a Tilenkr » Po Jul 24, 2017 22:18

Pozdravljeni,
Zanimam se za nakup Honwave t30 gumenjačka. Letnik je 2007. Ker pa sem nov v vsem tem me zanima, na kaj vse naj bom pozoren in za kakšno ceno naj se menim? Čoln je bil vsa leta hranjen v suhem prostoru pred hrambo očiščen in premazan. Na njem pa je bil 10km motor.
Hvala za vaša mnenja in odgovore.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov