Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

VaLy
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 48
Pridružen: To Sep 02, 2014 11:50

Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a VaLy » Sr Jun 06, 2018 12:48

Zanima me, če pozna kdo kak kontakt za letni ali več mesečni najem priveza za gumenjak 5m v kraju JADRANOVO. Pa morda kak kraj za zimovanje takšnega gumenjaka v istem kraju.

hvala za vse info.
12morje34
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Jan 07, 2018 21:27

Re: Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a 12morje34 » Sr Jun 06, 2018 19:25

jaz pa iščem privez v okolici Medolina, če kdo kakega pozna, da se lahko obrnem na njega bi bil zelo hvaležen za kontakt.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Jun 06, 2018 19:38

12morje34 napisal/-a:jaz pa iščem privez v okolici Medolina, če kdo kakega pozna, da se lahko obrnem na njega bi bil zelo hvaležen za kontakt.

Mdulin in privezi
http://www.buza.hr
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 432
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

Re: Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a jandrej » Če Jun 07, 2018 07:38

VaLy napisal/-a:Zanima me, če pozna kdo kak kontakt za letni ali več mesečni najem priveza za gumenjak 5m v kraju JADRANOVO. Pa morda kak kraj za zimovanje takšnega gumenjaka v istem kraju.

hvala za vse info.


Prihodnji teden peljem svojega v Jadranovo, bom vprašal. Mislim da se bo kaj našlo. Sporoči mi tvojo tel.št.
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 432
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

Re: Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a jandrej » Če Jun 07, 2018 15:43

jandrej napisal/-a:
VaLy napisal/-a:Zanima me, če pozna kdo kak kontakt za letni ali več mesečni najem priveza za gumenjak 5m v kraju JADRANOVO. Pa morda kak kraj za zimovanje takšnega gumenjaka v istem kraju.

hvala za vse info.


Prihodnji teden peljem svojega v Jadranovo, bom vprašal. Mislim da se bo kaj našlo. Sporoči mi tvojo tel.št.


Poslal sem ti ZS, vendar mislim da ga nisi dobil
Se slišiva prihodnji teden.
Hrusti
Štabni praporščak
Prispevkov: 42
Pridružen: So Apr 07, 2018 20:43

Re: Letni privez Jadranovo za gumenjak 5m

OdgovorNapisal/-a Hrusti » Sr Jun 13, 2018 14:41

Lepo pozdravljeni morjeplovci.
Pred časom sem se oglasil, da kupujem daljši gumenjak. To je sedaj za menoj, saj sem privlekel 6m-skega risa. Pred glavnim dopustom bi ga rad probal po našem morju pa po sosednji Istri nekje do Pule. Zanima pa me, če kdo ve kje bi se nekje okoli Rovinja našla kakšna soba skupaj s privezom za čoln. Tam bi ostali nekje dva dni, lahko tudi tri.Če bi bile dve sobi, bi vzel še kolega s familijo seboj.
Jaz na tem koncu Jadrana še nisem bil, tako da bi kakšna informacija prav prišla. Dam tudi za pivo ali več.
Hrusti

Kdo je na strani

Po forumu brska: medved in 13 gostov