Zodiac/Yamaha/Honda?

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5961
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a AEgir » To Sep 10, 2019 19:53

Nasledn dopust boš ugotovil, da sicer z 20 gre dobr ampak je pa čoln mal premenhn pol boš kupil večjo gumo pa bo spet motor prešvoh in tko naprej. Navtični heroin direkt u žilo s šeflo. :lol:
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4826
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a kocka » To Sep 10, 2019 20:40

Tale prtljažnik za na kljuko je dražji kot tovorna prikolica, jaz tu ne vidim smisla, kljuko pa itak moraš imet.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » To Sep 10, 2019 21:42

Pa s prikolco lahk tud kake smeti al pa gradbeni materjal pelješ kadarkoli kar dvomim da bi kdo s thule-tom :lol:
Kuhan_Vinček
Kapitan
Prispevkov: 201
Pridružen: Če Maj 23, 2019 22:24

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a Kuhan_Vinček » Sr Sep 11, 2019 20:33

AEgir napisal/-a:Nasledn dopust boš ugotovil, da sicer z 20 gre dobr ampak je pa čoln mal premenhn pol boš kupil večjo gumo pa bo spet motor prešvoh in tko naprej. Navtični heroin direkt u žilo s šeflo. :lol:


Jaz bi že ja... Samo finance ( in punca) ne bodo za to :lol:

Ker izdatki bi šli potem eksponentno navzgor. :D

Ne ne, tale Honwave T30 bom zjahal, dokler bo držal.... Potem pa bomo gledali naprej.

Za 2 odrasla prek teče, 4 bi se pa tudi stisnili, če bi bla sila (in ne, da bi se tako vozili vsak dan). :P
Kuhan_Vinček
Kapitan
Prispevkov: 201
Pridružen: Če Maj 23, 2019 22:24

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a Kuhan_Vinček » Sr Sep 11, 2019 20:35

kocka napisal/-a:Tale prtljažnik za na kljuko je dražji kot tovorna prikolica, jaz tu ne vidim smisla, kljuko pa itak moraš imet.


Ja dolgoročno je najbolj elegantno kljuka, za nosilec za kolesa, in truga na srehi.

Ampak za zdaj še ni potrebe. :D
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5961
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a AEgir » Sr Sep 11, 2019 21:37

Kuhan_Vinček napisal/-a:
AEgir napisal/-a:Nasledn dopust boš ugotovil, da sicer z 20 gre dobr ampak je pa čoln mal premenhn pol boš kupil večjo gumo pa bo spet motor prešvoh in tko naprej. Navtični heroin direkt u žilo s šeflo. :lol:


Jaz bi že ja... Samo finance ( in punca) ne bodo za to :lol:

Ker izdatki bi šli potem eksponentno navzgor. :D

Ne ne, tale Honwave T30 bom zjahal, dokler bo držal.... Potem pa bomo gledali naprej.

Za 2 odrasla prek teče, 4 bi se pa tudi stisnili, če bi bla sila (in ne, da bi se tako vozili vsak dan). :P


Mhm js sm čist isto govoru. Pa še marsikdo tut. :D
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
miran4a
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr Okt 09, 2019 17:54

Re: Zodiac/Yamaha/Honda?

OdgovorNapisal/-a miran4a » Ne Okt 13, 2019 12:04

Pozdravljeni sem nov na forumu pa imam vprašanje za tiste, ki ste v Italiji kupili honwave čoln.
V Vio.it nameravam kupiti čoln honwave t30, pa me zanima kako ste vi kontaktirali z njimi da so vam čoln dostavili v Trst in kakšen strošek je bila dostava do Trsta in kje v Trstu ste ga prevzeli. Italjansko ne znam govoriti, Italjani pa tudi običajno slabo obvladajo angleško. Ena opcija bi bilo prek emaila in google translate. Za odgovore se vam v naprej lepo zahvaljujem.

lp, Miran

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov