Testiranje gumenjakov

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Testiranje gumenjakov

OdgovorNapisal/-a sealine » Če Okt 17, 2019 09:47

Zanima me koliko različnih gumenjakov ste že vozili?Občutki?Kateri se vam je zdej najboljši in zakaj. Sam sem vozil cca. 10 gumenjakov od 3 pa do 7,5 metrov dolžine. Občutki so različni, vsekakor bi rad sproval še kak gumenjak več. Vozil sem se z Nuova jolly, Novomar, Marinar, Spx, Sacs, Maestral,Tecno, Arimar. Rad bi proval gumenjake Blumar, Falkor 22, Focchi, Capelli, Bwa, Joker Boat. Imate izkušnje s temi čolni?
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3285
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Testiranje gumenjakov

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Okt 17, 2019 19:46

sealine napisal/-a:Zanima me koliko različnih gumenjakov ste že vozili?Občutki?Kateri se vam je zdej najboljši in zakaj. Sam sem vozil cca. 10 gumenjakov od 3 pa do 7,5 metrov dolžine. Občutki so različni, vsekakor bi rad sproval še kak gumenjak več. Vozil sem se z Nuova jolly, Novomar, Marinar, Spx, Sacs, Maestral,Tecno, Arimar. Rad bi proval gumenjake Blumar, Falkor 22, Focchi, Capelli, Bwa, Joker Boat. Imate izkušnje s temi čolni?


alo o čem ti pišeš, ne razumem te najboljše, gumenjak Blumar??, Falkor 22 ?? to ni gumenjak to je crap, ti lahko pove KlemenM iz prve roke, ki si ga lasti :lol:
152 testov sem dal skozi ampak ti povem, da se mi niti pod razno ne da pisati tukaj o + in -
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Testiranje gumenjakov

OdgovorNapisal/-a sealine » Če Okt 17, 2019 21:38

MareC napisal/-a:
sealine napisal/-a:Zanima me koliko različnih gumenjakov ste že vozili?Občutki?Kateri se vam je zdej najboljši in zakaj. Sam sem vozil cca. 10 gumenjakov od 3 pa do 7,5 metrov dolžine. Občutki so različni, vsekakor bi rad sproval še kak gumenjak več. Vozil sem se z Nuova jolly, Novomar, Marinar, Spx, Sacs, Maestral,Tecno, Arimar. Rad bi proval gumenjake Blumar, Falkor 22, Focchi, Capelli, Bwa, Joker Boat. Imate izkušnje s temi čolni?


alo o čem ti pišeš, ne razumem te najboljše, gumenjak Blumar??, Falkor 22 ?? to ni gumenjak to je crap, ti lahko pove KlemenM iz prve roke, ki si ga lasti :lol:
152 testov sem dal skozi ampak ti povem, da se mi niti pod razno ne da pisati tukaj o + in -


Haha tvoj odgovor sem čakal, ja pa sej treba provat tudi crap, da znaš ločit zrnje od plevela, meni že po videzu ni všeč novomar ne blumar, me pa zanima plovba, da vidim razlike. Marec imaš izkušnje s focchi?Poveš katerega si testiral in kaj se ti zdi čoln, vizualno zgleda malo posebno, nima dosti prostora za uživanje in je precej ozek, baje veljajo za hitre gumenjake.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov