nakup gumenjaka, nasveti..

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: nakup gumenjaka, nasveti..

OdgovorNapisal/-a weta » Sr Avg 19, 2020 19:58

MareC napisal/-a:
bernardv napisal/-a:
MareC napisal/-a: ne razumem kaj si hotel napisat??
o kakšnih konjih in nizkih obratih pišeš, nebuloze


Če imaš večji, močnejši motor lahko dosežeš z istim čolnom neko X hitrost pri manjših obratih, manjši motor pa se mora na istem čolnu za to isto bolj vrteti. Če je motor nov si lažje privoščiš visoke obrate, star motor pa je bolje da ima malo rezerve. Kaj zdaj tebi tu ni jasno (razen ločila in velike začetnice)?

komaj si se prijavil, že pametuješ, takim jaz pravim čudaki s prevelikim egom

sem ti napisl, pišeš nebuloze, zdaj pa še 1x preberi vse in mal premisli

A smo spet pri tem, da moraš imeti več tisoč postov in bit osebno poznan posvečenim, da lahko nekaj napišeš, kar se tebi po izkušnjah zdi prav, pa magari se vsi ne strinjajo s tem?
Tudi ni nujno, da je novo prijavljeni, zacetnik v pomorstvu, je lahko zgolj novo prijavljen na forumu.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: nakup gumenjaka, nasveti..

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Avg 19, 2020 20:03

weta napisal/-a:
MareC napisal/-a:
bernardv napisal/-a:
Če imaš večji, močnejši motor lahko dosežeš z istim čolnom neko X hitrost pri manjših obratih, manjši motor pa se mora na istem čolnu za to isto bolj vrteti. Če je motor nov si lažje privoščiš visoke obrate, star motor pa je bolje da ima malo rezerve. Kaj zdaj tebi tu ni jasno (razen ločila in velike začetnice)?

komaj si se prijavil, že pametuješ, takim jaz pravim čudaki s prevelikim egom

sem ti napisl, pišeš nebuloze, zdaj pa še 1x preberi vse in mal premisli

A smo spet pri tem, da moraš imeti več tisoč postov in bit osebno poznan posvečenim, da lahko nekaj napišeš, kar se tebi po izkušnjah zdi prav, pa magari se vsi ne strinjajo s tem?
Tudi ni nujno, da je novo prijavljeni, zacetnik v pomorstvu, je lahko zgolj novo prijavljen na forumu.

weta tudi, ti si preberi kaj je mojster napisal o konjih in letih :D :lol: :lol:
pa ne gre za poznanstvo ali tisoče postov, gre zgolj za neumnosti , ki jih je napisal
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: nakup gumenjaka, nasveti..

OdgovorNapisal/-a weta » Sr Avg 19, 2020 22:07

MareC napisal/-a:
weta napisal/-a:
MareC napisal/-a: komaj si se prijavil, že pametuješ, takim jaz pravim čudaki s prevelikim egom

sem ti napisl, pišeš nebuloze, zdaj pa še 1x preberi vse in mal premisli

A smo spet pri tem, da moraš imeti več tisoč postov in bit osebno poznan posvečenim, da lahko nekaj napišeš, kar se tebi po izkušnjah zdi prav, pa magari se vsi ne strinjajo s tem?
Tudi ni nujno, da je novo prijavljeni, zacetnik v pomorstvu, je lahko zgolj novo prijavljen na forumu.

weta tudi, ti si preberi kaj je mojster napisal o konjih in letih :D :lol: :lol:
pa ne gre za poznanstvo ali tisoče postov, gre zgolj za neumnosti , ki jih je napisal

Nisem se vtikal v konje pri stari mašini, temveč tvojo navedbo, da se je komaj prijavil na forum. Ne zdi se mi fer tak način komunikacije med člani in podcenjevanje kogar koli. Kar se tiče konjev na stari mašini, mogoče pa ima izkušnje, da je nekoč vozil kakega starega zjebanega johnsona pa je samo pilo, šlo pa nikamor, ker je bil motor razštelan in ali pred generalko.
Sicer pa jaz ta forum dojemam kot neko sprostitev, tudi vir koristnih informacij, nikakor ga pa ne jemljen za 100% zanesljiv priročnik. Ne vidim ga kot nek strog profesionalen, strokoven forum, kjer so vse objave recenzirane, znanstveno preverjene itd . Vsak pač piše iz svojih izkusenj, kar pa ne pomeni enake izkušnje za nekoga drugega.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti