ukraden motor in oprema na lazaretu

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

ukraden motor in oprema na lazaretu

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Pe Avg 26, 2016 12:57

lp,

včeraj s kolegom smo šli se kopat na lazaretu pa smo vidli en gliser privezan na bojo, model Ranieri. Nekdo mu je ukradu vso opremo, strgal dol bimini, ukradli so mu motor, vse kable in prikljucke visijo u vodi, na pol potopljen.

Pred dnevi pa sem to isto barko več krat videl, imela je motor yamaha f100 in velik bimini iz inoxa modre barve.

če kdo pozna lastnika naj si jo gre iskat.
salesky
Viceadmiral
Prispevkov: 343
Pridružen: To Jan 22, 2013 21:59
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: ukraden motor in oprema na lazaretu

OdgovorNapisal/-a salesky » Pe Avg 26, 2016 13:40

morosito napisal/-a:lp,

včeraj s kolegom smo šli se kopat na lazaretu pa smo vidli en gliser privezan na bojo, model Ranieri. Nekdo mu je ukradu vso opremo, strgal dol bimini, ukradli so mu motor, vse kable in prikljucke visijo u vodi, na pol potopljen.

Pred dnevi pa sem to isto barko več krat videl, imela je motor yamaha f100 in velik bimini iz inoxa modre barve.

če kdo pozna lastnika naj si jo gre iskat.


Škoda da nisi registrske zapisal bi takoj vedel kdo je lastnik.
Uporabniški avatar
darkobmw
Kontraadmiral
Prispevkov: 289
Pridružen: So Nov 05, 2011 18:57
Kraj: Žalec-Ankaran

OdgovorNapisal/-a darkobmw » Pe Avg 26, 2016 15:28

Letos so na udaru yamahe so tudi mojemu sosedu v kampu adria ukradli čoln z priveza.So ga pa našli v Italiji brez motora komand in akumulatorjev.Groza
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Pe Avg 26, 2016 18:51

Registrska št: kp-5453

Lastnik Dejan Vončina iz sv. Antona, koper.
Imam zelo slab signal. Slike v nadaljen postu. Skoda res za motor. Komande in nek gps so se vedno gor. Bimini zgleda tudi, niso ga tikali.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » So Sep 03, 2016 13:41

Verjetno MADE IN ROMUNIJA :evil: Na Ugljenu v Sutomišćicisem, npr.videl Audi A6 romunske registracije,verjetno ful turisti,ta Audi sem videval tudi v Ljubljani, ki razvaža fehtarje.Lani so v Puli dobili romunski kombi s precej ukradenimi motorji.Tako, da Romuni na Jadranu niso turisti,kradejo k srake to jim je profesija :evil:
mašinfirer
Uporabniški avatar
Jean
Kapitan
Prispevkov: 176
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 18:59
Kraj: Prlekija-Biograd

OdgovorNapisal/-a Jean » So Sep 03, 2016 21:29

habibi Vll napisal/-a:Verjetno MADE IN ROMUNIJA :evil: Na Ugljenu v Sutomišćicisem, npr.videl Audi A6 romunske registracije,verjetno ful turisti,ta Audi sem videval tudi v Ljubljani, ki razvaža fehtarje.Lani so v Puli dobili romunski kombi s precej ukradenimi motorji.Tako, da Romuni na Jadranu niso turisti,kradejo k srake to jim je profesija :evil:

Ja bo kar držalo,zato pa mojo ukradeno Hondo,nekdo lepo uporablja na Črnem morju,storilcov pa poleg kamer, itak niso našli.
LP Dani
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » So Sep 03, 2016 21:43

Jean,.....je bilo pa zanimivo, ko sem pred nekaj leti klical zastopnika za Hondo, če se da dobit navodila za uporabo honde 90, ker je nisem dobil z čolnom. So me prevezali na drugo linijo in sem kar nekaj časa čakal, potem so me najprej spraševali kdaj in kje sem kupil čoln (in motor), vzeli moje podatke in mi navodila poslali celo brezplačno.
Se mi je pa že med klicom posvetilo, da očitno preverjajo, če imam tvoj motor...
mirno morje
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » So Sep 03, 2016 21:50

Kradejo pa tudi naši Slovenčki.Meni je pred dobrim tednom hotel ukrasti, skoraj sosed na privezu,gumico ob 2.30 zjutraj pa sem ga zasačil, imel je srečo, da mu nisem z mačeto odbil roke.Potem se je postrgal.V ponedeljek grem pogledat, če se je slučajno vrnil na privez.
mašinfirer
Uporabniški avatar
Jean
Kapitan
Prispevkov: 176
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 18:59
Kraj: Prlekija-Biograd

OdgovorNapisal/-a Jean » So Sep 03, 2016 22:06

Roman 1 napisal/-a:Jean,.....je bilo pa zanimivo, ko sem pred nekaj leti klical zastopnika za Hondo, če se da dobit navodila za uporabo honde 90, ker je nisem dobil z čolnom. So me prevezali na drugo linijo in sem kar nekaj časa čakal, potem so me najprej spraševali kdaj in kje sem kupil čoln (in motor), vzeli moje podatke in mi navodila poslali celo brezplačno.
Se mi je pa že med klicom posvetilo, da očitno preverjajo, če imam tvoj motor...

AS Domžale in Navigator-Ptuj vedo vse o kraji,tak,da je možno,da še iščejo morebitne povezave.
LP Dani

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov