NAJEM boje

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro

perko
Naddesetnik

NAJEM boje

OdgovorNapisal/-a perko » Po Maj 27, 2019 10:32

Živjo, v začetku julija grem v medulin s svojim elanom 402 in me zanima če ima kdo prazno bojo v medulinu ali okolici. V upoštev pridejo vsi kampi v premanturi itd itd.

Ima kdo še kakšno idejo kam se najbolj splača privezati čoln za tisti teden v vodi.

hvala in LP.
Uporabniški avatar
primorc84
Viceadmiral
Kraj: godnje

Re: NAJEM boje

OdgovorNapisal/-a primorc84 » Po Maj 27, 2019 10:45

Ma večina kampov ima svoje boje tako da ni problem dobit. Mi smo bili v Kranjskem kampu ni slab mali kamp edino probleme sem imel z francozom kateri je parter od ženske katera upravlja kamp in tip je mal usekan stalno mi je neki težil. V Stupicah in Runkah imajo priveze za čoln na boji ker sem se zanimal edino problem Stupic je ker parcele visijo imaš na vrhu par parcel katere so na ravnem, še najbolši izbiri bi bil Runke ali kamp Arena k ima senco in so parcele lepo na ravnem.
en mrzu gemišt, še raje en knc terana in ena feta pršuta, na zdravje morjeplovci
perko
Naddesetnik

OdgovorNapisal/-a perko » Po Maj 27, 2019 11:17

Hvala, bom potem vprašal po kampih za njihove lastne boje, to nisem vedel da jih imajo.

V runkah in stupicah in tašaleri sem že bil. Letos in lani pa v kampu medulin, ki nam prav tako odgovarja. Samo še privez moram najti.
JonTa
Štabni praporščak

OdgovorNapisal/-a JonTa » To Maj 28, 2019 09:55

Sem ti poslal ZS. Imam frej bojo v stupicah (lokve). Na novo uliti 3x bloki (70x70x30, cca. 1t), med seboj zaporedno povezani z 7m 8mm rosfrej verige, vrtavka in 12mm vrv, na globini 5m.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost