MARTINOVANJE 2013

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Nov 09, 2013 12:53

Mi še vedno delamo :(

Ampak še mal pa ...

GREMO MI ....



...... PO SVOJE! :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » So Nov 09, 2013 22:32

Ne moreš verjet, v Radgoni dela celo internet. Javljam se direkt iz hotela Radin, kjer smo ravno kar spremenili mošt v vino. Letošnja letina je zelo dobra zagotovo malo boljša kot lanska.....
8)
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Ne Nov 10, 2013 10:04

Res je dober,tunka še bolj,da o družbi ne govorim in o vzdušju,ki pa sva ga morala s tenderjem prekinit prekmalu, zaradi mojih obveznosti do službe.Je bil pa teren pravi za žurat do fruštka.Havla organizatorju g.Vlaroju in ženi pa Miletu in še en tč je mel prste zraven, pa se ne spomnim imena, za prisrčno moker sprejem, od zunaj in znotraj.Zunaj od dežja,znotraj od dobre kapljice in papice.Lep pozdrav vsem še ob dobrem zajtrku in upam,da se kaj kmalu vidimo :lol: :lol: :lol:
mašinfirer
velikimedo
Kontraadmiral
Prispevkov: 323
Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a velikimedo » Ne Nov 10, 2013 12:07

Če vam povem kak smo se mel v dveh besedah: super, poučno, športno, pijano, perfektno, nepozabno- u nulo. Organizacija vrhunska, družba taprava za fešto, vsem , ki ste zamudili srečanje, jah vam je lahk zelo zelo žal. Organizatorjem ena velika zahvala od medotov iz Celja.
NAVTIKO MORŠ MET RAD
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Nov 10, 2013 13:45

Evo mene spet na domačem kavču :D

Bilo je super, nepozabno, perfektna družba, še boljša organizacija, iz dvorane so nas pa itak čisto na koncu nekje ob pol 4 zjutraj lepo vrgli ven :D
Madona, vedno sem pri tazadnjih :roll:

Hvala Vlaroju, Miletu in še tretjemu tiču (jaz se tudi ne spomnim imena :wink: ) za lepo dobrodošlico, za organizacijo ogleda kleti in za izpeljavo in skrb za martinovo večerjo.

Ansambel Štrk je pa Zakon :!: :!:

ps. majo tudi glasbene želje :D :D
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Nov 10, 2013 18:16

Evo sedaj sva tud mdva priropotala domov.Včeraj super krasno,hvala organizatorjem,Mile, bolji ste no ikada :lol:
Današnje kopanje pa je tudi poživilo dušo a utrudlo telo.
Vlado, hvala vama z ženo za perfektno pogostijo,tudi če je dež pregnal štantarje nam ,je bilo super.Se vidimo decembra..
PS Veliko krasnih stvari smo že izpeljali,pa dajmo se še zorganizirat,da nam ŠTRKI stresejo Balvanido,na naslednji ruti...evo pa lahko odpremo naslednjo temo
LP Iztok :lol:
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Ne Nov 10, 2013 18:33

Tudi rjavolaska se javlja in je končno prispela nazaj v Ljubljano :)
VSe super, fenomenalno in seveda kapo dol res.

Hvala Vladotu, Miletu in seveda Andreju in vsem sodelujočim soprogam pri organizaciji spektakularnega martinovanja :)

Tisti, ki ste to spustili, je vam lahko zelo žal..

Še enkrat kapo dol :)
Wolf
Kontraadmiral
Prispevkov: 256
Pridružen: Če Feb 25, 2010 20:03
Kraj: KRANJ- VOLME

OdgovorNapisal/-a Wolf » Ne Nov 10, 2013 20:25

Tudi jaz se javljam iz domačega kavča prijetno utrujen- popoldansko kopanje nas je čisto izčrpalo :D

Organizatorjem iskrene čestitke in zahvala za lep vikend in čudovito martinovanje.

Mitja se opravičujem, ker vam je naša miza v zgodnjih jutranjih urah odžrla nekaj Radenske- danes zjutraj smo se vam hoteli oddolžiti pa vas ni bilo nič na spregled- očitno ste bili zopet ta zadnji :)

Štrk.i so zakon. Polanc je imel zjutraj pri kavi idejo, da jih enkrat spravimo na ruto da nam kakšno zaigrajo npr. v Balvanidi. ta ideja je tudi meni zelo všeč Miletu pa verjetno malo manj :D
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
vlaroj
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr Avg 08, 2012 07:44

OdgovorNapisal/-a vlaroj » Ne Nov 10, 2013 20:27

Ker prejemamo same pohvale, ugotavljam, da je večino"MARTINOV" srečno prispelo domov in ,da vsi danes prodajamo dva dni stare MAČKE.Nič ne nastane samo od sebe in prav vsi smo zaslužni za to, da smo se imeli lepo.V najnem imenu se iskreno zahvaljujem za prijetno družbo in upajmo, da nam bo prihodnje leto vreme bolj naklonjeno.

L.p. Vlado Zlata
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 197
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Ne Nov 10, 2013 21:36

Tudi midva najbolj oddaljena ravnokar prispela domov. Glede pohval organizatorjem je bilo ze toliko povedanega, da ni kaj dodati. Skratka bilo je super. Hvala tudi ostali druzbi za cudovito druzenje.

Lp Jani
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Nov 11, 2013 08:03

Hahaha wolf.
Ker ni blo radenske smo mogli pa čistega pit :D
Pol je bila pa glavobolja od vina, a nigdje aspirina :D
mile
Admiral
Prispevkov: 811
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Nov 11, 2013 08:19

Organizatorji smo zelo veseli, da ste se v našem koncu imeli fajn. Tudi vreme nam ni skalilo vzdušja. Smo pač malo improvizirali. Bili ste super družba in potem je tudi špilanje na odru dosti lažje.
Upam, da ste se vsi srečno vrnili domov in da so mački skozi noč pobegnili.
Čakamo še kakšno fotografijo.

Naročila za morjeplovske kozarce z gravuro MORJEPLOVEC pa zbira Vlaroj na ZS-ju.

Lep začetek tedna.

Milan&Janja
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Nov 11, 2013 08:43

tud z moje strani še enkrat hvala za organizacijo in super družbo :wink:
no ker ste že vse povedali,nimam kaj več dodat,razen tega,da je blo vsega prehiter konc :lol:
se že prijavljam za drugo leto :wink:
Lp CC
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Nov 11, 2013 09:35

Enako kot vsi pred mano. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri organizaciji, ste pravi gostitelji! Pridemo še.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Nov 11, 2013 18:44

Včeraj nisem bil v stanju, danes nisem imel časa. A vseeno. " pridem pozno, ljubim grozno" zato tudi te, pozne pohvale, upam veljajo.
Vsem hvala za vse. Gostiteljem za dobrodošlico, dobrote, gostoljubje, organizacijo. Miletu za odlično glasbo, z glazbenimi željami in seveda, himno!
Morjeplovcem za odlično družbo. Tisti liter slatine, se je med številkami za vino, izgubil Wolf. :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti