Srečanje september 2014

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Sep 17, 2014 12:28

habibi Vll napisal/-a:Slika

Slika


MT nadzira :twisted:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Sep 17, 2014 18:03

@H2O
    MT je malce prej dvigal čoln na spodnji strani teh stopnic in ko so zgornji prijeli, šel pogledat gor, če je treba še tam kje prijeti, pa je bil čoln že lepo čez rob.

    Sicer sva se pa s Habibijem (po navodilih jest-a) pred prihodom ostalih šla fittnes s tem, da sva napihnila oba čolna - na grobo na nekaj, kar je bilo videti kot na cev priklopljen star sesalnik za prah, do konca pa na roko.
@sundancer
sundancer napisal/-a:Vidim da ste se imeli super, žal nisem prišel zaradi poškodbe noge. Če me bo žena pustila pa pridem na naslednje srečanje. :(

    Tale reč je bila dobra rehabilitacija dober mesec po zašiti arkadi in verjetno nalomljenem rebru v prometni nezgodi, zagotovo nič slabša od razgibavanja v kakih toplicah.

    Pa še 'dohtar' nas je imel pri tem pod nadzorm, skrbel je za aerobni del (nekaj veslanja tudi proti toku), oblive (z veslom, večinoma tistih na drugem čolnu), kopeli (ni mi čisto jasno, ali sem se v vodo prevrnil sam ali mi je kdo dobronameren malce pomagal) - pa (naravni) tuš za večino časa je najbrž tudi naročil :lol:
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Sep 17, 2014 18:44

To je bil hec Marjan. Ampak na slikah res izgledaš kot nadzornik :wink:
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Če Sep 15, 2016 16:57

Tradicija odpade?
Uporabniški avatar
WSurfer
Kapitan
Prispevkov: 163
Pridružen: Sr Jul 29, 2015 22:51
Kraj: Domžale - Novigrad

OdgovorNapisal/-a WSurfer » Ne Sep 18, 2016 20:30

Bi se tudi sam rad pridružil, če bo kakšno srečanje...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Sep 19, 2016 12:32

Srečanja so - kadar so - praviloma drugi četrtek v mesecu. Za september 2016 je to žal že zamujeno.

Oktobrsko srečanje je bil pa vsaj nekajkrat kostanjev piknik - recimo
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Sep 19, 2016 16:56

MT ! Naslov je septembrsko srečanje in ne oktobrski kostanjev piknik.
tomazSLO žaluje po tradiciji. Ampak kolikor vem, je jest lani ponudil organizacijo, prijavli so se pa trije :twisted: In zato je tudi ta prelep dogodek šel u PM, kot vse stvari v SLO. :cry:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Sep 19, 2016 22:00

kr en napisal/-a:MT ! Naslov je septembrsko srečanje in ne oktobrski kostanjev piknik.
tomazSLO žaluje po tradiciji. Ampak kolikor vem, je jest lani ponudil organizacijo, prijavli so se pa trije :twisted: In zato je tudi ta prelep dogodek šel u PM, kot vse stvari v SLO. :cry:

amen
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Sep 19, 2016 22:38

Ja, pol se pa itak vsi tam dobimo :lol:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Sep 20, 2016 01:19

kr en napisal/-a:MT ! Naslov je septembrsko srečanje in ne oktobrski kostanjev piknik.
tomazSLO žaluje po tradiciji. Ampak kolikor vem, je jest lani ponudil organizacijo, prijavli so se pa trije :twisted: In zato je tudi ta prelep dogodek šel u PM, kot vse stvari v SLO. :cry:

Moj odgovor je bil predvsem na tole, česar pa po tvojem odgovoru sodeč nisi opazil.
WSurfer napisal/-a:Bi se tudi sam rad pridružil, če bo kakšno srečanje...

WSurfer omenja, da je 'rookie' in torej nima naštudiranega urnika in običajev srečanj morjeplovcev, kot jih imaš ti.

Kaže tudi, da si nekaj reči malo pozabil.
    Prijav je lani - brez jest-a - bilo šest, ne tri: Veliki Medo&Co, Marjan Tomki, Volvo in TT Volvo na oba dela; pa Matejc le na drugi del. Ti vsaj v temi nisi bil med prijavljenimi.

    Če si pozabil, sem se udeležil obeh izvedenih jest-ovih srečanj, tako 2013 kot 2014, o katerem je bila beseda zgoraj v tejle temi.


Kar zadeva 'u PM na forumu' (ne le v SLO)
    se vidi v temi od 2015, da sem takrat imel v mislih za tisti september možnost srečanje v Bohinju, a sem se umaknil jest-ovi ponudbi. Za po njegovi odpovedi, ponuditi tega kot nadomestnega - še posebej, ker so bili mnogi še na morju - takrat ne bi šlo.

    In po vztrajnem teženju 20 forumskih 'zajebantov' zadnje čase - od tega, da vas je lani nekaj razglasilo, da vas ne bo na decembrsko srečanje 2015 k Jurmanu, če pridem tudi jaz (in jaz nisem hotel delati težav pajer1, ki ga je organiziral in me takrat zato ni bilo), pa da vas je nekaj precej grdo zeznilo tisto srečanje, ki ga je bila pripravljena pripraviti Rjavolaska (lahko bi bili vsaj vljudni...).

    Pa bolestni odzivi te dvajseterice nestrpnih na nekatere moje prispevke - in na jadrnice mini-12 tistih, ki tega niste poskusili - in sploh razne 'mini škafe' in nasploh mala in poceni plovila, tudi jaz nisem imel več posebnega veselja poskusiti ponuditi srečanja v Bohinju v tem septembru, čeprav je prej večkrat bilo za takega izraženo zanimanje. Trenutno raje pripravim kaj podobnega za koga drugega (tudi za morjeplovce, ki jih zanima, a ne kot mesečno srečanje članov foruma). In moj čas je prav lepo zapolnjen, velik del ravno z jadranjem, in interneta ne nosim sabo, tako da se oglasim nekajkrat na teden (Tex-u se pa občasno sfrklja, da stanujem v računalniku).


Rabita ti in Matejc (ki je bil lani prijavljen in je verjetno takrat prebral temo srečanje september 2015, pa kaže, da je malo pozabil, kaj je bilo v temi) še kako pojasnilo?
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Sep 20, 2016 06:55

:roll: :roll: Kr neki. :roll:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Sep 20, 2016 06:56

MT res se ti vsi kolescki ne vrtijo pravilno, morda je cas da poisces pomoc, googlati znas odlicno,torej ne bo problem.
Zopet si z bluzenjem zajebal temo ! Zamisli se.
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov