Kostanjev piknik 2015

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
luftar
Admiral
Prispevkov: 837
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 16:23
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

kostanjev piknik

OdgovorNapisal/-a luftar » Pe Okt 09, 2015 20:09

Prepričan sem, če bi se Kostanjev piknik organiziral na starem mestu bi se prijavilo večje število morjeplovcev. Lp
NAVIDEZNI SVOBODI NAVKLJUB
TE BARKA NAREDI SUŽNJA
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Okt 09, 2015 20:37

Tudi, ampak ni samo to. Sovpadlo je tudi z Barkolano - kar nekaj ljudi je že imelo načrte za tja.

Meni so poleg tega s prejšnjega tedna na tega preložili klubsko regato, za katero sem pa danes izvedel, da je tudi tokrat ne bo (spet zaradi vremena), pa jih vendar ne morem pustiti na cedilu in se zato tudi nisem mogel prej prijaviti za sem.

Poleg tega je pa nekomu računalnik javil en kripto ransomware (izkazalo se je, da so menili, da je Windows defender protivirusni program), pa bom videl, kaj se da storiti in tudi še ne vem, koliko časa bo vzelo.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: kostanjev piknik

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Okt 09, 2015 22:19

luftar napisal/-a:Prepričan sem, če bi se Kostanjev piknik organiziral na starem mestu bi se prijavilo večje število morjeplovcev. Lp

Tudi jaz tako mislim, pa tudi zadnji kostanjev piknik v ankaranu je bil dan pred barkolano :) se bomo morali za drugo leto dogovorit, da bo piknik na običajnem mestu v ankaranu.
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

Re: kostanjev piknik

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Ne Okt 11, 2015 17:45

alesjo napisal/-a:
luftar napisal/-a:Prepričan sem, če bi se Kostanjev piknik organiziral na starem mestu bi se prijavilo večje število morjeplovcev. Lp

Tudi jaz tako mislim, pa tudi zadnji kostanjev piknik v ankaranu je bil dan pred barkolano :) se bomo morali za drugo leto dogovorit, da bo piknik na običajnem mestu v ankaranu.


Ne včeraj, ko smo začeli in ne danes, ko smo končali, nisem prav nič pogrešal "starega mesta" - čeprav tam iz različnih razlogov in izgovorov še nikoli nisem bil :oops: :wink: No ja saj verjamem, da je bilo prejšnja leta tudi tam OK, ko ste prinesli vsak nekaj ..ma ... Smo se pa nas 10 morjeplovcev in morjeplovk + gost Serđo (lastnik trgovine z raznoraznimi artikli povezanimi z morjem v Ribiški vasi) hudo dobro imeli .. Še žal vam je lahko, da vas ni bilo na alesjove mojstrsko pripravljene sardele in priloge ter seveda kostanje in na koncu meso ter sladica.. in vse skupak zalito s vrhunskim belim vinčkom... Alesjo, tebi in tvoji še enkrat najlepša hvala za prečudovit morjeplovsko obarvan večer ...
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Okt 11, 2015 19:59

Vsi delate in žvite preveč po načrtih,planih,pripravah,korigacijah...bla bla bla.Kjer je volja tam je pot,kjer je pa ni,so pa izgovori.
Mi smo se pa pr Aleziju super fajn imel.Jaz sem moral iti mal prej prot Valdoltri,sicer so tekle težke morjeplovske debate,pa del poti prot Gružici smo pogledali,pa crkvali od smeha ob poslušanju ALESEJINIH nočnih medvedjih sonatah...Jesss krasn in hvala vsem še posebno Alešu in njegovi pridni soprogi.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov