Martinovanje 2015

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Ne Nov 08, 2015 13:46

Evo pa je za nami se en Martin. Kot vedno bilo je odlično. V Prlekiji smo preživeli kar tri dni. Posebno bi se želel zahvaliti Miletu in njegovi držini, ki je pripravila program izdelan do potankosti, za pogostitev, za organizacijo.... Vladu ki nas je ponovno moral prenašati in gostiti in seveda hiši Ozimec, ki nas je stregla do jutranjih ur. Imam kar nekaj fotografij in iščem junaka, ki bi to objavil na forumu.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Ne Nov 08, 2015 19:40

Se pridružujem zgornjemu zapisu, vse za 5 kot vedno, hvala vsem tudi v mojem imenu, sploh Miletu ki nas vsako leto fkup spravi. Fajn so toti Prleki samo kaj ko nega razmeš kaj gučijo med sebom :lol:
p.s.:Kr en ni zaspal za mizo ampak v kombiju okol 4:30 pr Celju, Polanc je meu pa lepo srajco :lol:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 960
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a theDamjan » Ne Nov 08, 2015 21:20

Tudi midva z mojo sva ravno prišla domov. Sva dan izkoristila še za namakanje in sončenje, bilo je namreč kar 24 stopinj v Prlekiji.

Hvala Miletu in družini, hvala tudi Vladotu za "predsrečanje", ki pa so ga eni sicer spustili :)

Bilo je res enkratno in super družba ste!
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Nov 08, 2015 21:55

Tudi midva sva doma,bolečih nog,a polna čudovitih občutkov,pozitivne energije...Hvala Prlekija,hvala Mile...hvala vsem forumašem in njihovim tenderjem.
Prav posebej se zahvaljujem Viliju ,ki mi je prav posebno in enkratno v življenju polepšal večer z organizacijo...in z izbranim darilom..Vse te občutke ne morem opisat ,jih je treba doživet.


LP prijatelji morjeplovci,mirno morje,lepe sanje
Iztok
velikimedo
Kontraadmiral
Prispevkov: 323
Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a velikimedo » Ne Nov 08, 2015 22:16

Res je bilo odlično in kot vedno organizacija za +5, ne vem za druge toda mene mal danes iz ravnotežja meče (verjetno je to posledica celodnevne štajersko prleške naveze organizatorjev). Čudovit dan, super večerni žur, odlična abrahamova torta :lol: , kratka noč in pa lepo dopoldansko druženje, mislim, da je srečanje bilo več kot uspešno in pa tudi družba huda kot sam hudič. Hvala vsem skupaj.
NAVTIKO MORŠ MET RAD
Uporabniški avatar
Vinta
Kapitan
Prispevkov: 193
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

Martinovanje2015

OdgovorNapisal/-a Vinta » Po Nov 09, 2015 09:06

Hvala Miletu in njegovim soustvarjalcem za ODLIČNO izpeljano Martinovanje.Vsem ostalim pa za odlično družbo.Bilo je super.
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Po Nov 09, 2015 11:22

Hvala organizatorjem za brezhibno organizacijo ter vsem prisotnim za prijetno druženje. Bilo je enkratno.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Nov 09, 2015 12:27

50 let, brez viagre

Slika

Duo nikad čuo

Slika

Psihomodopopsex in tet

Slika
https://medisken.si
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » To Nov 10, 2015 18:44

Vse je bilo povedano,brez pripomb.Kot vedno Miletova in Vladotova pogostitev in organizacija B.P.Šele danes smo se vrnili s Paletom in ženo iz namakanja v Moravcih.Jani(DTM)dobro,da si zdržal toliko časa,če bi bili mi še dva dni,bi ušel od tam.Razvajanje s hrano je prehudo,ja če je pa tko dobr,pol pa kili in kile. :wink: :lol:Družba pa kot tradicionalno vedno super.Tunka pri Vlaroju,Ozmecova pogostitev in Polančeva torta s prilivanjem dobrega vina,ni manjkalo ničesar več.Vsi smo že v pričakovanju naslednjega Martinčka :lol: :lol:
mašinfirer
mile
Admiral
Prispevkov: 811
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Nov 16, 2015 08:45

Pozdravljeni!

Imam prošnjo za vse ki ste bili na martinovanju in ste napravili kakšno dobro fotko.
Pošljite mi čimprej na moj email
milan.lebar67@gmail.com
vse kar je atraktivnega, da bom napravil reportažo. Car mi je že poslal po pošti nekaj zelo lepih in akcijskih posnetkov.


lp

P.s. Za nami je še en martinov vikend-zdaj pa malo čiščenja do petka-potem pa štirje špili v enem vikendu.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
mile
Admiral
Prispevkov: 811
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Nov 16, 2015 20:52

Evo pa sem končno našel čas, da strnem še eno Martinovanje, ki se je za mene končalo šele včeraj.

Sobota 7.11.2015 se je napravila v čudovit sončen dan. Jesen je v naših koncih zares lepa.

Slika

Nekateri ste že od četrtka v naši okolici in ste izkoristili še naše Panonske terme , nekateri ste prišli v petek, večina pa se je odpravila proti deželi vina v soboto.
Tisti ki ste se odzvali Vlarojovem povabilu, ste v prleškem ipsilonu ubrali levo proti Gornji Radgoni in doživeli krst mošta že v dopoldanskem času.

Nekaj utrinkov iz dopoldanskega programa

Dopoldanski zbor je bil na pomolu pri Vladotu. V ozadju se vidi, da je bila še bonaca, saj so Vladotove barke kot v gosjem redu.
Slika

Morjeplovci v družbi vinske kraljice
Slika

V čudovitem ambientu so nekateri zablodili po Radgonskih goricah, tako, da smo popoldne sprožili iskalno reševalno akcijo in se na srečo našli na dogovorjeni popoldanski točki. Takoj smo odrinili po Vinski cesti na Jeruzalem, ki je center vinorodne okoliša v Prlekiji.

Zbrali smo se pri dvorcu Jeruzalem- Jeruzalem s svojim svetim imenom, energetskimi silnicami, vinsko cesto, kjer uspevajo vrhunska bela vina, prekrasnimi razglednimi točkami in romarsko cerkvico upravičeno nosi ime nebeški kraj.
Slika

Nekaj utrinkov popoldanskega programa.

Nekaj informacij in zanimivosti o Jeruzalemu
Slika

Slika

Vzdušje se počasi stopnjuje
Slika

Slika

Pijemo najboljše

Slika

Kaj neki jima je pokazal...

Slika

Še je nekaj na zalogi...

Slika

Odpravimo se že lačni proti večerni lokaciji...

Slika

Nekateri so nas že prehiteli
Slika

V pričakovanju večerje..
Slika

Slika

Slika

Slika

Zabava se je hitro razvnela...
Slika

Skoraj vsi na plesišču
Slika

Moj morjeplovski duo, ki se je naučil tudi DIŽEM SIDRO..
Slika

Uživa tudi Carjeva družba...
Slika

in vsi ostali
Slika

Vrhunec večera-krst mošta..
Slika

In še nekaj morjeplovskih..
Slika

In ko misliš da je vrhunec za nami..šok..naš Polanc nas počasti s torto, ki je bila presenečenje večera..

Slika

To bodo baje drugo leto srajce na ruti 2016...
Slika

Naš gostitelj pokloni slavljencu penino, ki jo odpremo s sabljo..

Slika

Slika

Medo in Mile v elementu...
Slika

Nekaj je bilo tudi novih morjeplovk..
Slika

No te pa so že prekaljene in navajene vsega hudega...So pa z moštva Belingardo (ITA).

Slika

Tudi ta dva..
Slika

Večina nas je vstrajala do jutranjih ur. Gostitelj Vili Ozmec-na forumu naš član PRLEK, nas je pogostil z odliko in to ne prvič, zato se bomo še vračali pod njegovo streho.

Po kratki noči smo se tisti ki niso odpotovali z Lauda Air in kako drugače, dobili še pri meni na pravi štajerski kisli juhi. Svinjski želočki, svinjske nogice, pa malo mesa in krompir ODLIČNO za naše SVINJSKO utrujene želodce.

Še nekaj utrinkov iz after party-a v nedeljo dopoldne v naši kmečki sobi.





Slika

Slika

Pili smo tudi najboljšo kavo-BAR CAFE-Car nas je počastil s sveže mleto direkt iz fabrike.


Slika

Moški smo malo pogledali še v mojo klet, ženske pa na vročem sončku pokadile par cigaret in se počasi razšli polni vtisov iz martinovega vikenda.

Letošnje martinovanje je bilo rekordno po številu morjeplovskih udeležencev (46) in 100% obiskano, glede na prijave.

Organizatorji vam obljubljamo, da se vidimo na martinovanju 2016.
mile

muzičar iz Prlekije

ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja

"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
Vinta
Kapitan
Prispevkov: 193
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

martinovanje2015

OdgovorNapisal/-a Vinta » To Nov 17, 2015 11:14

Lepo povedano in dokumentirano poročilo.Čestitam
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » To Nov 17, 2015 12:46

Ja Mile, kapo dol,zelo lepa predstavitev,ki menda res ne bo zadnja.Nekaj mi je pa žal,da sem se dobro nafruštkal pri Ozmecu,a ko sem prišel k tebi na kislo župco, mi je bilo zajtrka takoj žal,župca je bla carska :lol: :lol:
mašinfirer
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 960
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a theDamjan » To Nov 17, 2015 16:47

Mile,
kakorkoli, za drugo leto mi rezerviraj sobo za dva pri Ozmecu :)
-----------------

***Naj bo vsak dan najlepši!
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Nov 17, 2015 16:55

Super reportaža Mile...kdaj bomo spet žural...men se zdej po petdesetem jadra, se.. in pleše.. :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta