Srečanje september 2017

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Sep 13, 2017 09:50

franc5e napisal/-a:
MareC napisal/-a:
franc5e napisal/-a:Hm, nam ki smo 200km oddaljeni bolj paše kaka vikend varianta, ker med delavnikom je težko skočit za par ur v LJubljano, pa spet nazaj, pa pridem domov ob 2 uri, pa zjutraj ob 6 v službo......v razmislek.....lp :(


za vikende smo na morju, ne na srečanjih samo v razmislek :!: :!:
mile in janadino prihajata iz drugega konca Slovenije in se ne pritožujeta, pač malo potrpiš na šihtu naslednji dan, seveda, če ti druženje s istomislečimi ustreza, če ne pa pač ne prideš
predvsem pa ne "vsiljuješ" (v razmislek) , srečanja so od NEKDAJ ob ćetrtkih in tako bo tudi v bodoče
ko voli nek izvoli



ok :)


Za vikend smo na morju.... Rešitev je da naslednjič organiziraš srečanje v vaših koncih pa boš pol imel čisto blizu za domov :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Sep 13, 2017 10:26

jozko napisal/-a:Morda bi bilo za razmisliti o kakšnem srečanju "štajerskih" morjeplovcev :idea:


Štajerskih in tistih iz panonskega morja..... :D :D
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Sep 13, 2017 11:11

franc5e napisal/-a:
jozko napisal/-a:Morda bi bilo za razmisliti o kakšnem srečanju "štajerskih" morjeplovcev :idea:


Štajerskih in tistih iz panonskega morja..... :D :D

Vsako leto je na štajerskem koncu martinovanje ki ga mile zrihta. Imamo pa mi s primorske dobrih 250 km v eno smer, pa kaj, lani je bilo tako dobro, da bom šel vsako leto tja 8) :D Da ne bomo teme kvarili, se jutri vidimo, l.p. alesjo
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Sep 13, 2017 11:23

alesjo napisal/-a:
franc5e napisal/-a:
jozko napisal/-a:Morda bi bilo za razmisliti o kakšnem srečanju "štajerskih" morjeplovcev :idea:


Štajerskih in tistih iz panonskega morja..... :D :D

Vsako leto je na štajerskem koncu martinovanje ki ga mile zrihta. Imamo pa mi s primorske dobrih 250 km v eno smer, pa kaj, lani je bilo tako dobro, da bom šel vsako leto tja 8) :D Da ne bomo teme kvarili, se jutri vidimo, l.p. alesjo




Se vidimo, tudi jaz pridem....lp
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Sep 13, 2017 11:48

Super! Lepo število nas bo.
Začnemo z večerjo natanko med 18 in 18.30 :) in potem čimprej nadaljujemo s predavanjem in predstavitvijo Jasminove zadnje knjige.

Glede 1/2 finala košarke pa upam, da bo delal T2toGo na projektorju preko notebooka. Internet tam je, ampak je včasih zabasan, ker imajo zgoraj sobe z gosti, tako da računam tudi na 4G preko mobilne dostopne točke.

Če ima kdo kakšen plan B glede tehnikalij za gledanje TVja, naj vrže v avto, tako da lahko po potrebi na hitro zmontiramo. Računajte, da A kanala ni več v etru DVBT. V Kmečkem hramu imajo TV ampak samo pri šanku, tako da upam da bo delala A varianta (wifi/mobilni internet in T2toGo+projektor).

Tema srečanja pa je itak morjeplovska, "Slovenija : Španija" :!: He, he, hec! :lol: :lol:
Časa bo dovolj za vse, če pa prve pike na tekmi spustimo pa tudi ne bo konec sveta. :wink:
Parkinga je dovolj za vse.
Bodite točni, ob 18h!
Če slučajno kdo ne bo mogel priti, naj mi sporoči, da ga ne čakamo s hrano in stolom!

Navodila za novince:
Prideš, napadeš prvega in se predstaviš. Nimamo protokola sprejema novih članov, da ne bo kdo čakal na rdečo preprogo ali pa krst. Bolj ali manj smo vsi člani foruma in kar nekaj novih obrazov je na vsakem srečanju.
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Sep 13, 2017 18:33

Marchi tako pomembne tekme in tako kvalitetne kot bo ta pa res ne smemo zamuditi niti sekunde. Ce ne bo delal T2 bomo pa vzel eno sobo tam imajo sigurno TV ce pa se to ne potem bo pa dober promet ob šanku :D
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Sep 13, 2017 18:41

CAR napisal/-a:Marchi tako pomembne tekme in tako kvalitetne kot bo ta pa res ne smemo zamuditi niti sekunde. Ce ne bo delal T2 bomo pa vzel eno sobo tam imajo sigurno TV ce pa se to ne potem bo pa dober promet ob šanku :D

CAR vse bo ok, sem doma sprobal na 4G in deluje super. Samo ne pa pozabit, da se v prvi vrsti dobimo zaradi druženja in Novinčeve predstavitve čezocenaskga solo jadranja, da ne bi kdo mislil, da imamo vsesplošno odprta vrata za košarkaške navijače. Ni placa!!!
45 nas je prijavljenih in to je nekje optimum, da bomo še normalno sedeli. NT mi še sporoči, koliko jih pride z njim in to je to.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Sep 13, 2017 18:55

:x ej, morjeplovci kaj se bomo menili o morju ali o tekmi, tekma mora it na stranski tir ko nam bo novinec kaj povedal o svojih izkušnjah oceanske plovbe, jaz pridem samo zaradi tega in mi je tekma popolnoma nepomembna stvar.Mislim , da imam prav saj je namen srečanja v morjeplovskem duhu, tekme pa naj ostanejo na kakšnem žoga forumu.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Sep 13, 2017 19:27

alesjo napisal/-a::x ej, morjeplovci kaj se bomo menili o morju ali o tekmi, tekma mora it na stranski tir ko nam bo novinec kaj povedal o svojih izkušnjah oceanske plovbe, jaz pridem samo zaradi tega in mi je tekma popolnoma nepomembna stvar.Mislim , da imam prav saj je namen srečanja v morjeplovskem duhu, tekme pa naj ostanejo na kakšnem žoga forumu.

Alesjo, nč bat. Najbolj zagnani navijači bodo uvodne sekunde tekme lahko spremljali za šankom.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Sep 13, 2017 19:54

Marchi napisal/-a:
alesjo napisal/-a::x ej, morjeplovci kaj se bomo menili o morju ali o tekmi, tekma mora it na stranski tir ko nam bo novinec kaj povedal o svojih izkušnjah oceanske plovbe, jaz pridem samo zaradi tega in mi je tekma popolnoma nepomembna stvar.Mislim , da imam prav saj je namen srečanja v morjeplovskem duhu, tekme pa naj ostanejo na kakšnem žoga forumu.

Alesjo, nč bat. Najbolj zagnani navijači bodo uvodne sekunde tekme lahko spremljali za šankom.

:) No, prav, pa naj bo tako :wink: :)
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Sep 13, 2017 20:30

Jaz bi prepovedal vstop vsem ki mislijo tv gledat sam mi na žalost ne znese da pridem,drugač pa raj knjigo kupte,da bo mel Novinec tud kaj od tega, ker zarad tega je srečanje
Lp CC
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a Marchi » Sr Sep 13, 2017 20:41

CC napisal/-a:... sam mi na žalost ne znese da pridem

A si v Istanbulu? 8)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Sep 13, 2017 21:19

Sej svete maše so tud po urniku in kdor se jih ne more ali ne želi udeležit ga ni...tko da ne se kregat ker zabetoniranih stvari tle ne mormo in ne želimo prestavt.Prestav se lahk sam Alesijeva fešta na prestopno leto.AMEN
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a CC » Če Sep 14, 2017 07:50

Marchi napisal/-a:
CC napisal/-a:... sam mi na žalost ne znese da pridem

A si v Istanbulu? 8)

Še hujš- v glavnem uživajte :)
Lp CC
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

Re: Srečanje september 2017

OdgovorNapisal/-a val » Če Sep 14, 2017 09:38

Žal, odpovedujem udeležbo na srečanju.
Pa drugič.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov