Predlog za piknik ob morju za 1. maj - odojek na ražnju

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
Bonaparte
Admiral
Prispevkov: 1773
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 09:08
Kraj: Koper

Re: Predlog za piknik ob morju za 1. maj - odojek na ražnju

OdgovorNapisal/-a Bonaparte » Pe Apr 19, 2019 13:30

Če se gre jest v gostilno, in se hrana plača ko prideš v gostilno, je zbiranje denarja teden dni vnaprej nepotrebno.
Če pa moraš kupit odojka en dan pred piknikom in ne veš ali moraš kupit enega ali dva odojka, ker ne veš koliko ljudi resnično bo prineslo denar na piknik pa odkrito povedano jaz ne bi iz svojega žepa zalagal denarja. Lovil ljudi po travniku, da mi plačajo in kril izgubo, za vse tiste ki so rekli, da pridejo pa na koncu jih ni bilo. Takih je dosti, ki zadnjo minuto sporočijo da jih ne bo, ali sploh ne sporočijo.
Verjetno pa bi se drugače zelo težko vsi ujeli, da vsak posebej prinese denar osebno par dni pred piknikom. Velika zguba časa bi bila in veliko prevoženih kilometrov.
Ne vem kako to drugod urejajo.
To je bil le moj predlog.
Kar koli delaš, naredi kvalitetno ali se pa raje sploh ne loti.

Video test sider: https://www.youtube.com/channel/UC_cYNza74BYYsuOjhmAHAdA/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Predlog za piknik ob morju za 1. maj - odojek na ražnju

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Apr 24, 2019 23:01

Glede društva smo se pogovarjali pred davnimi leti, statut imam še danes napisan, pomagalo mi je nekaj članov... Na koncu smo enoglasno rekli NE in tega nikoli nismo predali naprej. Kot že omenjeno, društvo je dejansko podjetje, treba je vodit poslovanje enako kot na firmi in ima smisel, če to drušvo tudi kaj dela in prejema sponzorska sredstva. Če je to samo za namen 3 fešt na leto, pa nima nobenega smisla!

Anonimen bančni račun??? Ne ga srat, upam da je vsem jasno, da je to nelegalno in lahko hitro postaneš davčni delikvent!
Če je govora o Revolut ali N26 pa to niso anonimni računi, temveč normalna stvar registrirana na tvoje ime v katero ima tudi naš FURS popolni vpogled!

Da se vrnem k srečanjem... Ne izmišljat novitet, forum sem postavil pred 13 leti, srečanja potekajo že več kot 10 let, organizirali smo nekaj belih dni na snegu, organizirali smo popolnoma vsako leto ruto, letos bo že 11. po vrsti in vse to je šlo brez društva, brez bančnih računov, z nekaj sponzorskega denarja. Tudi DamjanZ in Alesjo organizirata srečanje v lastni režiji, res fanta, kapo dol, pa se tudi izide. Naj tako ostane!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti