prvo jesensko srečanje

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Avg 28, 2009 21:39

Bok
Vidim,da je odziv pozitiven in da dodatne ideje kapljejo.Pobuda je res z moje strani,toda jaz ji bom raje rekel ideja.
Načeloma sem si zamislil sončno sobotno popoldne nekje ob eni šesti ali sedmi uri bi se dobili kot sedaj vidim bolje pri nas kot v Istri,kar je res boljša ideja kot moja.
Jas bom pil staro vino ,ker me mošt malo je...,je pa mošt ob kostanju res prava stvar.Če ga kdo pripelje bomo stroške razdelili.
Pale je napisal za sode za pečt,kostanj bomo nabrali,naše tenderke bi morda spekle kako potico...
Kraj je pa zanimiv Strunjan,Portoroška obala po predlogu Pajerja,moj predlog bi bil pa morda pomol v Valdoltri,kjer nas ima par priveze.Tu je dosti prostora za tak piknik in tudi avte bi imeli blizu.Za sedet bom malo povprašal tam enega domačina,ki nam tudi malo popazi na barke.
Datum je pa zanimiv bred barcolano,ne vem pa kdaj je :oops:
No toliko,da ne bom predolg in lep pozdrav Iztok
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Avg 28, 2009 21:44

Še morda en televizor in bi se malo vrtele slike z naših dopustov,pa malo dalmatinske glasbe v ozadju za gušt...Tu bi poprosil Gregorja n za suport..Agregat za luči in ostalo bom imel.
LP Iztok
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Pe Avg 28, 2009 21:51

Zanimiva ideja za piknik.
Če se ne motim, je letošnja 41. barcolana 11 oktobra. Takrat bo kostanj že sladek in mošt tapravi. :D

lp Zvone.
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Avg 30, 2009 20:56

No fantje mene od 11-20 septembra ni ker sem na dopustu, tako, da takrat ne delat nič, ker nočem neupravičeno izostat :D :D

Polanc, glede na to, da bo verjetno zanimanje naraslo, vsaj glavnih akterjev, bi se bilo res dobro podati v organizacijo.

Pale se je ponudil, da dostavi sodove za peko, jaz ga primem za besedo, ker pa se najde med nami tudi kdo, ki nebi pil mošta in vina, in bi mu pasal kakšen "mrzu pir" se jaz zavežem, da dostavim pipco za točenje sodove piva "po potrebi tudi več" in glede na to, da obljubljaš elektriko, vam zagotavljam mrzlo sveže točeno pivo.

Je pa glede na takšen obseg plana potrebno zagotoviti tudi prostor, kjer nas po 22 uri ne bo preganjala oblast!!

Lp Mitja
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Ne Avg 30, 2009 21:12

Super ideja. Cimprej je potreba definirati datum in pridobiti prisonosti. Sem za SLO primorje.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Avg 30, 2009 22:31

Ja tle v Valdoltri se včasih pozno zvečer še galami čez vikend,ne vem pa ali to kdo preganja,pa ne vem kako drli se pa tudi ne bomo.Morda pa ve kdo za boljši prostor .
LP Iztok
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Ne Avg 30, 2009 22:42

Če se gre za prostor na pomolu pred bolnico, vem da ne bi bilo problemov za srečanje . Pri veslačih je bife-kafič, kateri je te dni , ko sem bil na drugi strani ograje, obratoval kar pozno v noč. Muzika sicer ni bila motljiva, ampak zgleda da bi se dalo tam zmenit za srečanje.
LP Egon
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Avg 30, 2009 22:47

Tam pri veslačih sem videl tudi mize in klopi in morda se jih da sposodit,bom vprašal ,ko grem dol.
LP Iztok
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Ne Avg 30, 2009 22:55

Pa še kraje se tisti čas nebodo dogajale :lol:
Ure dnevi leta tečejo....
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » Ne Avg 30, 2009 22:56

Ja, prostor je idealen. Mize stoli , klopi, parking za vozila, morje za osvežitev ( če bo mošta preveč :wink: ).
LP
bimbus
Kapitan
Prispevkov: 169
Pridružen: Če Apr 05, 2007 12:51
Kraj: OBALA

OdgovorNapisal/-a bimbus » Po Avg 31, 2009 21:02

zelo vredu prostor za piknike je tudi v mandraču sv. katarina na peščenih igriščih za odbojko. zraven je velik parking plac za vse ki bi prišli z avti. s palcom se dobi tudi roštilj in hladilnik pa še nadstrešek je. na tem placu so kar pogosto žurke in še nobenega ne motijo, tako da nebi blo problemov z oblastjo
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » To Sep 01, 2009 13:42

Mitja P napisal/-a:No fantje mene od 11-20 septembra ni ker sem na dopustu, tako, da takrat ne delat nič, ker nočem neupravičeno izostat :D :D

Polanc, glede na to, da bo verjetno zanimanje naraslo, vsaj glavnih akterjev, bi se bilo res dobro podati v organizacijo.

Pale se je ponudil, da dostavi sodove za peko, jaz ga primem za besedo, ker pa se najde med nami tudi kdo, ki nebi pil mošta in vina, in bi mu pasal kakšen "mrzu pir" se jaz zavežem, da dostavim pipco za točenje sodove piva "po potrebi tudi več" in glede na to, da obljubljaš elektriko, vam zagotavljam mrzlo sveže točeno pivo.

Je pa glede na takšen obseg plana potrebno zagotoviti tudi prostor, kjer nas po 22 uri ne bo preganjala oblast!!

Lp Mitja


Če pa komu nič od tega ne bo pasalo bom pa jaz dostavil še ene tri flaše travarice... (Upam, da bo dovolj :oops: ) :lol:

Upam, da izberemo tak termin, da bom lahko prišel... :wink:

Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Sep 01, 2009 14:26

Ojoj ojoj.

Imam občutek, da bo vse samo kostanja ne !! :roll: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Sep 01, 2009 20:07

Kostanja se najemo doma, na morje pa na ostalo.

P.S. Kaj pa bo z Barcolano? Ali jo bomo (vsaj nekateri) vkomponirali v ta "perfect weekend" ?

___________________________________________________

good girls go to heaven, bad girls go everywhere !
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Sep 01, 2009 20:34

Kr en, kdaj pa je Barcolana?

Sj sploh še nismo datuma določili.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov