2. morjeplovski beli dan

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Pe Feb 04, 2011 18:55

:evil: :cry: :evil: :cry: Imamo v familiji že cel teden vročino. :evil: :cry:

Lepo se imejte in brez poškodb :!:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Pe Feb 04, 2011 22:01

Tista specialna obara z ajdovimi žganci mora biti zelo dobra,..... najmi....

Pridem,.... pa kjer koli že bo....

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Feb 04, 2011 22:50

.

Ježeštana, da moram pridet to vem! AMPAK!

V torek bo šele osmi dan, kar so mi "prheftali pleh pa šraufe" na ključnico. To bo verjetno zaradi tega, ker je v JNA tisti blesavi vodnik zjutraj tulil "čeliči se, fiskultura do pojasa goli". Pa so šele zdaj ta "čelik"-jeklo tudi vgradil. Je blo potrebno nekaj "aneksov", da je gradbeni stroj stekel kot namazan in je vgradnja opravljena. Bolečina, oteklina, nabijanje v rami, hematomi, ščipanje, ni da ni, pa počasi odhaja. Ko bi vsaj šla brez pozdrava, pa me vsak simptom pri odhodu pozdravlja večkratno.

V glavnem je pa tako, da kdor me bo še kdaj razjezil, mu ne bom jebal vse po spisku, je premilo. Ampak samo lepo zaželel, da naj si zlomi ključnico kot sem si jo jaz.

Tudi za kaznovanje na forumu predlagam, da se Mudovlek umakne s programa in uvede lomljenje ključnice.

Aja, Beli dan je na programu v torek.
Ne obljubim nikomur nič, še najmanj sebi. Obstaja pa možnost obiska, ker so Dole pri Litiji veliko bližje kot Golte.

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Feb 05, 2011 15:09

Evo mene, končno!!!
Žal fantje, tudi mene je po 10 letih stoje preboletih prehladov in podobnega letos pokopala verjetno gripa in sem bil sedaj 3 dni povsem OUT!!! Vročina taka, da ne moreš več niti razmišljat...
Danes sem precej bolje in sem se zvlekel do računalnika... Pijem čaje in se zdravim za torek, da bom tak čil in zdrav! :wink:
Evo, za dostop do smučišča še link na Google maps
Link

Pomoje bo tole iz Litije še najboljša pot. Meni je poznano preko Šmartna pri Litiji in potem v samem naselju zaviješ za smer Gabrovka. Tukaj je cesta kar OK, naprej do samih Dol pa nimam pojma, ker tam še nisem bil. Tisti, ki ste s tega konca, prosim, da dodate svoje napotke.
Napotki kako priti tja so zelo zaželeni tudi s štajerske smeri. Prišli boste verjetno preko Trojan, Izlak in Zagorja, potem pa naprej Šklendrovec, Podkum in Dole. Kr en, prosim dopolni, ti si domač v teh zasavskih gričih... :wink:
Dolenjci pa verjetno Trebnje, potem pa imate dve varianti ali na Mirno in Gabrovko ali pa preko Čateža (ne tistega ob Savi ampak Levstikovega), pa potem enako proti Gabrovki...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Feb 05, 2011 17:26

Iz smeri Dolenjske definitivno najbolje preko Mirne. Iz Ljubljane po Zasavski cesti do Litije oz. Šmartnega, kot je opisal admin. Za Štajerce in Serjance pa do Trojan, nato Zagorja čez Savo pa na Podkum in potem na Dole.

Točne poti verjetno nihče ne pozna, saj ni nikogar od tam. Edino član "Zeja" je iz Litije, a se že dolgo ne oglasi.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » So Feb 05, 2011 19:01

Table so pri meni.

Pridem pa sam, ker tender dela.
V8 + Jet drive
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Feb 05, 2011 19:28

Živjo ekipa.... evo mene :lol:

lepo je blo hehe

vidim da nas bo kar nekaj kar je v redu....
glede na to, da nas večina nima pojma kje je tale smučišče a se dobimo kje na kofetku pa potem skupaj poiščemo????
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Ne Feb 06, 2011 08:07

Jaz bom ob 7 ih v Glamour caffe (Spar Zagorje), pol je pa še kakih 15-20 minutk do tega alpskega centra :P
Res pa je, da je za Ljubljančane malo bliže po Zasavski na Litijo, kot pa po avtocesti. Za Gorenjce pa je itak vseen.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Feb 06, 2011 10:09

Ravnokar sem govoril z glavnima krivcema za beli dan, Kr en in Matejc.

Plan je sledeč. Ena skupina lahko pride tja skupaj s Kr enim, dobite se nekje do 7:30 ure v Zagorju, kot je napisal zgoraj.

Druga skupina se dobimo ob 7:00 na bencinski črpalki ÖMV med Dolom in Dolskim ob glavni cesti Šentjakob-Litija.
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=45.4 ... 766602&z=7
Tukaj bomo jaz, Matejc, pa Mike (obvezno s tablami), Masterpiece, mogoče še kdo?

Vsi ostali se dobite kakšno uro kasneje... Predlagam, da se enako zberete v skupino, da ne bo vsak posameznik iskal poti do tja...
Uporabniški avatar
Masterpiece
Kontraadmiral
Prispevkov: 247
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 19:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Masterpiece » Ne Feb 06, 2011 17:35

U fajn da se prej dobimo da ne bomo lutal.Ok prnesem s sabo ozvočenje pa kak mikrofon da bo bolj luštno.se vidimo!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Feb 06, 2011 19:07

Tamle zgoraj sem napisal, da mora biti na bencinski nujno Mike s tablami, sem pa pozabil napisat, da mora bit na bencinski tudi Matejc z blond inštruktorco smučanja, ki mi jo že od lani obljublja... :lol:
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Feb 06, 2011 19:12

admin napisal/-a:Tamle zgoraj sem napisal, da mora biti na bencinski nujno Mike s tablami, sem pa pozabil napisat, da mora bit na bencinski tudi Matejc z blond inštruktorco smučanja, ki mi jo že od lani obljublja... :lol:


A nisi bolan?

40 vročine pa to!

Mal merkej nase, nisi več 20 let star.

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Feb 06, 2011 19:15

Hehe, Pajer, sem tako pridno počival, celo Morjeplovcu sem se do včeraj odpovedal!!! In sedaj sem že skoraj kot nov. Vročina je bila v četrtek res preko 40, potem pa sem popapcal mnogo lekadolov+, pa Daleronov+, pa Coldrex in ne vem še kaj. Sledila je stara dobra varianta, mokra brisača okrog glave in podobno, pa nariban krompir na noge... :shock: :shock: :shock:
No in včeraj sem bil že kar vredu, danes pa pripravljen na 2. beli dan. Le vina ne bom pil, to pa kar verjemite!!! :cry: :cry:
debitel
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 147
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » Ne Feb 06, 2011 19:31

Sam da si se pocajtu, čeprav če čist ne odležiš včasih druga runda za tabo pride.

Lepo se mejte, midva tokrat izostajava.
Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Ne Feb 06, 2011 19:35

admin napisal/-a:Druga skupina se dobimo ob 7:00 na bencinski črpalki ÖMV med Dolom in Dolskim ob glavni cesti Šentjakob-Litija.
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=45.4 ... 766602&z=7
Tukaj bomo jaz, Matejc, pa Mike (obvezno s tablami), Masterpiece, mogoče še kdo?

Če se pa dobite ob 7:00 na OMV-ju v Dolu, pa najverjetneje pridem na kavo in vam zaželeti lep dan.
Admin, a boš mel kakšno zastavico sabo. Saj bližje mi jo pa že ne moreš dostavit, edino če mi jo pripelješ na dom. :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov