1. virtualno srečanje morjeplovcev t.i. online ruta

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

al

1. virtualno srečanje morjeplovcev t.i. online ruta

OdgovorNapisal/-a al » Po Feb 13, 2012 14:44

Ojla!

Ker vidim (berem), da organizacija 4. rute dela malo preglavic predlagam online srečanje.

Tako si lahko vsak doma speče roštilj ali pa gre v fensi gostilno jest... Lahko si vzame pir iz hladilnika ali ga naroči za šankom. Lahko si vrtiš svojo muziko, galamiš kolikor hočeš.. Lahko greš tudi na divje (le da imaš gsm signal)! Lahko vržeš sidro za mizo, lahko se vežemo skupaj...! Vse se da na online ruti!

Hkrati podremo še rekord obiska iz četrtka 1.12.2011, ko je bilo naenkrat 111 članov online.

Se dobimo v ponedeljek 27.2.2012 ob 20:00 na forumu.

Da bo vse skupaj vsaj malo podobno navtiki si inštalirajte VIRTUALSKIPPER

Pa še nobenih rezervacij in prispevkov v naprej ni treba!

:lol:
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Feb 13, 2012 14:47

Lanparty?
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Po Feb 13, 2012 14:54

Hja, ampak za večerje bo Lipnik vseeno pobral, pa tut če bo vsak na svojem kavču doma, da bomo vsaj v klepetalnico prišli.
V8 + Jet drive
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Feb 13, 2012 21:33

AL, ne poznam, vsaj spomnim se ne, da bi se kdaj srečala. Če sva se, oprosti, ker sem pozabil, preveč vas je Morjeplovcev, da bi si vse zapomnil...

Mi pa ni jasno, kaj se s tabo dogaja zadnje čase... Če bi vse tvoje prispevke pisal Lipnik, potem bi to razumel, ker vem kakšen fejst dečko je in poznam njegov humor. Tebe pa ne štekam. Ne vem al sem jaz glup ko deska ali ne poznam tvojega humorja ali pa pri tebi nekaj ne štima. :wink: Prosim, da mi to malo objasniš.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Feb 13, 2012 21:58

Mislim, da al ni mislil nič slabega, malo je skušal biti zabaven.

Je pa problem, ker tale Virtual skipper zahteva kar nekaj prostora na disku in drugih resursov za normalno delovanje.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Feb 13, 2012 22:01

Ma ja vem, da noče al nič slabega. :lol:
Samo nekako mi je sumljiv, kot da je nekaj skdu en špinel, bi rekli Kraševci... :wink:
Vabi na virtualno srečanje, prodaja svoj nick... :lol: :lol: Zraven pa piše prečudovite reportaže iz Düsseldorfa. Očitno mu nekaj hudo dogaja. :lol:
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Feb 13, 2012 22:21

Admin do dans nisem vedu kaj si misliš o men--haha--jebemti ne morem smeškota nalimat

že kar neki časa nisem nič butastega napisal in nobenga iz heca zajeba val,ker to kar se dogaja zadnje čase na forumu kljub svojim letom več ne štekam,pa čeprav bi rad vedel,me pa zanima kaj nekateri člani uživajo,da jim tolk odfu..
nič nimam proti nikomur,me pa zanima kaj je z nekaterimi rjuharji,ki so lani po zaključku rute pljuvali po nas,zdaj je pa že pred ruto eden kar napovedal da imamo težave z organizacijo :?:
a ste res tolk drugačni al pa nam mal fali u glavi
ruto bomo oz jo bo naš šefe kot vedno organiziral brez problemov in res ne rabmo pacienta da nam soli pamet.
al če si taprav dec,pol se prijav na ruto pa prid na srečanje,pa boš videl,da boš kar naenkrat nehal pisat take kozlarije,seveda po tem ko te krstimo :lol:
pa da ne boš zdaj začel pljuvat,ko sem se tebe sposodil,ker pol ga boš pa res naj.... :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Feb 13, 2012 22:25

Marchi ti pa ne zagovarjaj druge,ker ti lahk tisto-telegrafštango-na barki odrežem, :lol: :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Feb 13, 2012 22:32

Slika
Odrež, odrež, samo da ne boš potem po Iloviku z njo strašil!!
Itak mi jo je pa verjetno že tole "nevreme" odpikal nekam, jebela cesta.
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Feb 13, 2012 22:38

Marchi si mi dal dobro idejo,za letošnji gorenjski šnops-mater bo janadinota hrbet peku :lol: :lol:
evo če bo letos kdo od rjuharjev pizdarije delu na ruti mu odrežem -telegrafštango-,seveda če ne boma mela z sundencerjem preveč dela z selitvenim servisom,kar pa je odvisno od Admina :lol: :lol:
Lp CC
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Feb 13, 2012 22:51

admin napisal/-a:AL, ne poznam, vsaj spomnim se ne, da bi se kdaj srečala. Če sva se, oprosti, ker sem pozabil, preveč vas je Morjeplovcev, da bi si vse zapomnil...

Mi pa ni jasno, kaj se s tabo dogaja zadnje čase... Če bi vse tvoje prispevke pisal Lipnik, potem bi to razumel, ker vem kakšen fejst dečko je in poznam njegov humor. Tebe pa ne štekam. Ne vem al sem jaz glup ko deska ali ne poznam tvojega humorja ali pa pri tebi nekaj ne štima. :wink: Prosim, da mi to malo objasniš.


Nisva se srečala. Tudi če se bi, nič hudega, če bi pozabil. Nas je pa res veliko- morjeplovcev. :roll:

Ocenjuješ, da pri meni nekaj ne štima, da se z mano nekaj dogaja.
Ja povej odkrito, kaj te moti? Kaj ti misliš, da je z mano narobe? Kako misliš, da bi mi lahko pomagal?

Ker predvidevam, da nisi glup ko deska (ker če bi bil, bi se oklical, da si glup ko deska) in ker očitno ne spadam (kriterij je kot vidim osebno poznanstvo- hm, a ni to internetni forum?) v kategorijo fejst dečkov a la Lipnik (tudi ne poznam osebno, tko da brez zamere) mi povej kaj in zakaj ti naj objasnim?
Kateri prispevek ti ni ok? Boot jadrnice, boot sunseeker? Prodaja mojega nicka? Kava? Grčija 2011? Morda tale v katerega sedaj piševa?
Ker glede na število ogledov, število in vsebino odgovorov v temah, zs... nisem zasledil, da bi kdo opazil, da je z mano nekaj narobe. Ali pa nas nekaj članov foruma "odstopa"? Je to narobe?

To da ne razumeš mojega humorja ni nič napačnega (saj ga tud jaz včasih ne) a ker to izpostavljaš javno, kot administrator in lastnik tega foruma/portala je prav, da vprašaš in poveš direktno kar te moti? Ker nekaj te in mene tudi: pokroviteljski način kako to pišeš.

Moje odgovore, teme in smetenja lahko izbrišeš in nič se ne bom pritoževal, ker vsak forum mora imeti svojo politiko, red.
Jaz tukaj nekje ven skačem...

Nisem žaljiv, ne smetim (no, ne preveč a me je Tex malo nalezel- sorry Tex-tud ne poznam osebno a se mi zdi, da zna bit "fejst dečko"), ne duhovičim in ne pametujem, kjer ne znam...
Nikakor se nimam za kaj posebnega in z lahkoto sprejmem kritiko.
Zagovarjati se pa res ne mislim. Čeprav to počnem že ves svoj odgovor/zagovor. :shock:

Predlagam, da jasno postaviš pravila (a ne v stilu: Lipinika poznam in zato predvidevam, da z njim ni nič narobe, Al-a pa ne in z njim nekaj res ne štima) in jaz se jih bom držal kot pribito!

Saj tile forumi so ena taka zanimiva sociološa igrišča.
No, jaz sem mislil, da kakšna odbita ideja popestri dan, da nas malo nasmeje, provocira... Dosegel se pa, da sem užalil. Se opravičujem prizadetim.

A včasih se je treba sprijaznit tudi z drugačnim mnenjem. Eni se v tem prepoznate eni ne.
Če ne bo drugačnih mnenj potem bo pa to samo forum parih oz. mnogih (kakor gledate), če že ni.

Admin, razumel sem tvojo objavo in umirjam. Postajam priden član foruma. Obljubim!

Ker si mi dal na izbiro tri možnosti zaključujem, da ne poznaš mojega humorja in mislim, da z mano vse štima. Torej ostane le še ena... :shock: Ups, to si ti rekel :wink:

(to je bil tudi hec :roll: )
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Feb 13, 2012 23:39

al ne komplicirat stvari,zato prid na srečanje,da ugotovimo če s tabo vse štima,pa bo vse rešeno.
Pa ne zgleduj se po texu,ker pri njemu pa res nič ne štima :lol: :lol:
verjetno nekateri zadnje čase ne razumemo več ,kaj hoče kdo povedat,ker se iz mnogo teh objav res ne da
bi pa bilo na mestu od vseh ki ste se nam pridružili v kratkem,da pokažete vsaj nekaj osnovne kulture,ker mi se že par let trudimo,da na tem forumu ne prihaja do žalitev članov in našega Admina :!:
verjetno se na drugih forumih pluvajo in žalijo,mi smo pa posebne sorte samih veseljakov in ljubiteljev navtike,zato tega pri nas do pred kratkim ni blo,se je pa začelo pojavljat,ampak bomo stvar kot vedno preprečli :wink:

men že tole ne štima,da človeku pišem in mu ne morem povedat v obraz,ne pa da bi se šli še ruto iz kavča-sam fali še da bo kdo dal idejo naj mojo samo prek ekrana nabrišem :shock:

bo pa čez en mesec za vse boljš,ko bo mal več sonca,bomo vsi prijazni
:lol:
Lp CC
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » To Feb 14, 2012 07:28

ODPRITE NOVO RUBRIKO PREPUCAVANJA ne pa vsako rubriko zjebat tko da sploh ne vem kaj naj še berem.V zadnjih mesecih bolj malo o navtiki žal :evil:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Feb 14, 2012 09:22

Vsi imamo kdaj slab dan.
Težko je razumeti humor nakoga, katerega osebno ne poznaš. Zato tudi njegov humor, posebej če je ekstremen,, težko prepoznaš.
Ampak Al je pokazal s svojimi prispevki, da je taprav in izkušen pomorc in ljubitelj navtike. Celo kakšno motorno lepotico rad pogleda :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » To Feb 14, 2012 12:04

Pa vreme je šel tudi na boljš, tako da smo posvinjali kar smo imeli za posvinjat, zdaj pa štartajo spet spomladanske teme (popravila, dovoljenja, martinčkanje...)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov