Jadranje

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator, moderator2, Marchi

bouton
Admiral

OdgovorNapisal/-a bouton » Po Apr 24, 2017 15:29

Bravo Alesjo! Vesel sem, da ti je uspelo!!!
tyson

OdgovorNapisal/-a tyson » Po Apr 24, 2017 19:11

Bravo!!! :D

Pa kake mere, tehnične podatke, dolžina, moč motorja tudi objavi :wink:
klemn
Admiral

OdgovorNapisal/-a klemn » To Apr 25, 2017 08:11

Slikce,slikceee :D ....bravo alesjo!!!!!
Uporabniški avatar
johnny1300
Viceadmiral
Kraj: Straža
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a johnny1300 » To Apr 25, 2017 11:30

Alesjo jo sedaj glanca in rihta. Pol bodo pa slikce 😄
sailord
Kapitan

OdgovorNapisal/-a sailord » Sr Apr 26, 2017 09:14

Super, da je Alesio v domačem pristanu z novo ljubico ;-)
Čestitke.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Jun 19, 2017 09:32

:D Včeraj je pa pihal spodoben veter :wink: tako sem tafrišno švedico, ALESEO pognal do 8 vozlov. Od Devina proti izlivu reke soče pa skoraj do Pirana in nazaj proti gradu miramare ter spet devinski grad. A je še kdo kaj jadral po tržaškem zalivu, srečal sem samo gensya 8) s tafrišno barko in deklico :wink:
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral

Re: Jadranje

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Okt 05, 2017 20:54

:D V soboto 30ega septembra smo imeli krasno jadranje iz ribiške vasi proti piranu, burja nam služi kot je treba. Jaz in mornarka sva izplula malo pred NTjem in njegovo mornarko. Gremo pričakat RobertaB, ki ima transfer svoje barke iz nerezin v ribiško vas. Jadramo proti piranu, na moji levi pluje NT, ki me prehiteva z polnimi jadri, jaz pa samo z genovo ker se mi ni mudilo :wink:
Slika
Slika
Pozno popoldan sidramo pred jk pirat v piranu, kmalu pripluje tudi RobertB z njegovo posadko in dnevnim ulovom rib, nekaj palamid, dva luca in en felun. Najprej sidra NT in jaz ter RobertB se veževa vsak na en bok k glavnemu pomolu, ki se imenuje NT :D Veselo se zmenimo kaj bomo naredili za večeru, seveda prej nazdravimo :wink: da bi še dolgo pluli in kaj dobrega ujeli na tome lipome moru :lol: :lol: :D Ja ni kaj, vsak v svojo kuhinjo in potem nastanejo dobrote, ki smo jih konzumirali v NTjevi rezidenci kjer je bilo najbolj prostorno, osem nas je sedelo pri obloženi mizi in še je bilo nekaj placa :) Kuhalo se je v treh kuhinjah, jaz kozice na buzaru ter zelje z fižolom, RobertB mornarski krompir, pri NTju ribe na žaru, solata radič in nazadnje namesto sladice, felun na karpačo, vrhunska večerja iz treh kuhinj 8) :D , kar imam slik je tu, mogoče pa je kaj več NT slikal, pa bo dodal :D
Slika
Slika
Slika
Slika
Po zaključku BOŽANSKE večerje pa še debate o ribolovu :)
Slika
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Maj 27, 2018 11:44

Pravkar jadram iz pirana proti sesljanu z hudimi hitrostmi od 0.7 do max 2.1 vozlički ampak počasi se daleč pride :D morje pa je kot steklo 8) panula je čisto na dnu mogoče pa se kaj obesi :)
Uporabniški avatar
evovii
Admiral

OdgovorNapisal/-a evovii » Ne Maj 27, 2018 20:33

alesjo napisal/-a::D V soboto 30ega septembra smo imeli krasno jadranje iz ribiške vasi proti piranu, burja nam služi kot je treba. Jaz in mornarka sva izplula malo pred NTjem in njegovo mornarko. Gremo pričakat RobertaB, ki ima transfer svoje barke iz nerezin v ribiško vas. Jadramo proti piranu, na moji levi pluje NT, ki me prehiteva z polnimi jadri, jaz pa samo z genovo ker se mi ni mudilo :wink:
Slika
Slika
Pozno popoldan sidramo pred jk pirat v piranu, kmalu pripluje tudi RobertB z njegovo posadko in dnevnim ulovom rib, nekaj palamid, dva luca in en felun. Najprej sidra NT in jaz ter RobertB se veževa vsak na en bok k glavnemu pomolu, ki se imenuje NT :D Veselo se zmenimo kaj bomo naredili za večeru, seveda prej nazdravimo :wink: da bi še dolgo pluli in kaj dobrega ujeli na tome lipome moru :lol: :lol: :D Ja ni kaj, vsak v svojo kuhinjo in potem nastanejo dobrote, ki smo jih konzumirali v NTjevi rezidenci kjer je bilo najbolj prostorno, osem nas je sedelo pri obloženi mizi in še je bilo nekaj placa :) Kuhalo se je v treh kuhinjah, jaz kozice na buzaru ter zelje z fižolom, RobertB mornarski krompir, pri NTju ribe na žaru, solata radič in nazadnje namesto sladice, felun na karpačo, vrhunska večerja iz treh kuhinj 8) :D , kar imam slik je tu, mogoče pa je kaj več NT slikal, pa bo dodal :D
Slika
Slika
Slika
Slika
Po zaključku BOŽANSKE večerje pa še debate o ribolovu :)
Slika

LEGENDE :!: :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
igorb
Admiral

OdgovorNapisal/-a igorb » Če Maj 31, 2018 22:06

Sedaj razumem zakaj je Robertb odšel iz idilične Hrvatarske Luke in se poslovil od dolgoletnih prijateljev in sotrpinov ki smo trpeli med lovom na Palamide ni na travarica je v raje zaplul v italijansko ribiško vasico med horde krvoločnih fašističnih krvosesov,pardon komarjev,ki pijejo z alkoholom razredčeno kri vrlih slovenskih mornarjev.Kot bi rekli vrli borci vedeli smo da je Trst naš ampak za Koper ni nobeden povedal.
Tadejko
Kontraadmiral
Kraj: Ljubljana - Červar

OdgovorNapisal/-a Tadejko » Pe Jun 01, 2018 00:57

Bo kdo ta vikend na Istrski regati?
Uporabniški avatar
RobertB
Kontraadmiral
Kraj: Sežana - Sesljan

OdgovorNapisal/-a RobertB » Pe Jun 01, 2018 07:10

Igorb.....
Ha ha, pa obišči me kaj :)
polanc
Admiral
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Jun 06, 2018 22:48

Zdele je pa moja našpičena k satan, tko da nene neč več me ne bote kr prehteval haha
Uporabniški avatar
johnny1300
Viceadmiral
Kraj: Straža
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a johnny1300 » To Jun 12, 2018 22:11

Villaggio del pescatore - Portorož in nazaj
9.6-10.6
Jadranka - Alesjo
Irena - Johnny1300
Jadrnica ALESEA
Polno dobre volje
Dobra družba
Velikoooo jadranja in kopanja
Čista petka

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
kocka
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Sr Jun 13, 2018 07:08

Na peti sliki vidim da Alesjo nekaj težkega ven vleče , slike pa nobene? :?

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gosta