Best buy

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

janadino
Admiral
Prispevkov: 3967
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

Re: Best buy

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jan 03, 2018 10:22

Sicer sem samo enkrat do sedaj jadral, samo se mi vidi, da ste v tej temi malo zglajzali. Človek je dal lepo vprašanje, pa če ima sedaj plan kupiti boljšo ali dražjo ali kako že pač jadrnico, kot jo imajo nekateri, še ga ni potrebno v nič dajati. Dejte mu dober nasvet, če ga imate, drugače pa je bolje če nič ne napišete.
Eni smo začeli z malimi, eni pa bojo pač z večjimi, ne vidim razlike, vsi bi radi uživali na morju.
Moje mnenje.
Guma je guma, zaenkrat.
Kariera
Viceadmiral
Prispevkov: 521
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 09:04

Re: Best buy

OdgovorNapisal/-a Kariera » Sr Jan 03, 2018 10:48

janadino napisal/-a:Sicer sem samo enkrat do sedaj jadral, samo se mi vidi, da ste v tej temi malo zglajzali. Človek je dal lepo vprašanje, pa če ima sedaj plan kupiti boljšo ali dražjo ali kako že pač jadrnico, kot jo imajo nekateri, še ga ni potrebno v nič dajati. Dejte mu dober nasvet, če ga imate, drugače pa je bolje če nič ne napišete.
Eni smo začeli z malimi, eni pa bojo pač z večjimi, ne vidim razlike, vsi bi radi uživali na morju.
Moje mnenje.

Se cisto strinjam. Jaz osebno niti ne upam napisat, kaksno barko sem si kupil, da ne bi potem "fasal". Alkor, lahko mi pises ZS, pa ti razložim moj projekt nakupa, ki sem ga zaključil septembra in je bil v podobnih gaberitih.
Uporabniški avatar
heron
Viceadmiral
Prispevkov: 535
Pridružen: So Avg 25, 2012 14:03
Kraj: Žabnica
Kontakt:

Re: Best buy

OdgovorNapisal/-a heron » Sr Jan 03, 2018 19:07

Kariera napisal/-a:
janadino napisal/-a:Sicer sem samo enkrat do sedaj jadral, samo se mi vidi, da ste v tej temi malo zglajzali. Človek je dal lepo vprašanje, pa če ima sedaj plan kupiti boljšo ali dražjo ali kako že pač jadrnico, kot jo imajo nekateri, še ga ni potrebno v nič dajati. Dejte mu dober nasvet, če ga imate, drugače pa je bolje če nič ne napišete.
Eni smo začeli z malimi, eni pa bojo pač z večjimi, ne vidim razlike, vsi bi radi uživali na morju.
Moje mnenje.

Se cisto strinjam. Jaz osebno niti ne upam napisat, kaksno barko sem si kupil, da ne bi potem "fasal". Alkor, lahko mi pises ZS, pa ti razložim moj projekt nakupa, ki sem ga zaključil septembra in je bil v podobnih gaberitih.

Evo, jaz si pa upam.
Moja prva jadrnica, ki sem jo kupil je Beneteau Oceanis 473.
Seveda sem prej lata jadral v čarterju na vsem živem, prebral sem "cel Internet", potem pa sem zelo veliko spraševal po tujih forumih. Za Morjeplovca takrat še nisem slišal.
Po več letih lastništva in po dveh letih življenja na barki sem izredno zadovoljen z ixbiro.
Lep pozdrav, Tomaž.

Heron je nazaj z druge poti po svetu in že težko čakam na naslednji odhod.
Takrat se bo vrnil tudi dnevnik na: www.sailmala.com/heron
Ali občasno blog v Angleščini na: www.heronsailing.blogspot.com/
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Best buy

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Jan 03, 2018 19:41

Tud jaz sem si upal...pohvalit,da je velik našparal in vprašat če je to prva barka...Nikakor pa nisem fovš ,če bo kupu boljšo barko kot jo imam jaz...Pač sem malo razgalil še drugo plat medalje...stroške po nakupu,ki jih nekateri ,posebno začetniki spregledajo in so potem neljubo presenečeni...kar se je končno tud pokazalo,ker je bil mož presenečen nad stroški marin..
Vse bolj razumem tiste,ki nič več ne napišejo...jaz sem še butl ,pa upam ,da me sreča kmal pamet..

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov