Morjeplovska regata

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2734
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » To Jan 04, 2011 15:06

evovii napisal/-a:Fantje na regato gremo...tukaj ni dileme. Žal se nisem mogel prej oglasiti, prav tako pa sem še čakal uradni odgovor organizatorja do kdaj sprejemajo prijave in kakšna je cena... Žal še nisem dobil uradnega odgovora, sem pa kontaktiral kolega, ki je že parkrat bil na regati in je član kluba Wada in pravi, da ni noben problem da se lahko prijavimo do 10. ure.

Torej... Govoril sem s Clipperjem in sva se dogovorila, da se dobimo v soboto ob 8.00 uri na (pred) pomolu B v marini Izola.. Kako bo pa napej se bomo pa sproti dogovorili. Navjači pa vabljeni v Valdoltro.

Kar se tiče pijače bo Joško zrihtal malo piva ;), glede hrane pa lahko zjutraj skočimo v trgovino po kakšen narezek, drugače pa mislim, da bo tudi na samem prireditvenem prostoru poskrbljeno za hrano tako da....
Torej upam, da ste vsi prvotni kandidati še za akcijo
Admin
Kr En
Joško
Novinec
Burjovc

V kolikor bi se kdo premislu, naj čim hitreje sporoči, ker mislim, da je še nekaj morjeplovcev prirpavljenih na akcijo v kolikor bo prostor. :D

Kar pa se tiče samega vremena je napovedan jugo, kar načeloma tudi ne bi smel biti problem, bo pa prisotna tudi kakšna kapljica dežja zato se dobro in toplo oblecite :)

Vreme: http://www.accuweather.com/en-us/si/kop ... ails6.aspx

In še veter za našega admina, da bo lahko natančno preučil taktiko :D
http://www.windfinder.com/forecast/portoroz

Mal bomo mokri ampak sej to nam je všeč :)

Za dodatne informacije sem dosegljiv na zs.

Burjovc... glde na to, da sva skoraj soseda bi se lahko zmenila pa skupaj zapeljala do Izole.

Lp Andrej


Evo tole sem že včeraj objavil pa očitno mu neki ni pasal... včeraj je bilo na forumu pol je pa kar zginilo... Danes sem dobil še uradno potrditev glede prijav tako, da se vidimo ob 8.00
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » To Jan 04, 2011 18:16

Potrjujem prihod. :lol:

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
clipper
Viceadmiral
Prispevkov: 438
Pridružen: Po Feb 25, 2008 11:12
Kraj: Lucija-Izola B33

OdgovorNapisal/-a clipper » To Jan 04, 2011 20:30

POTRJUJEM IZPLUTJE :wink:
Semper Fidelis
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » To Jan 04, 2011 21:00

Tukaj je še ena pregledna tabela za vreme in veter s temperaturo, ki mu zeloooo verjamem.

TUKAJ


LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"

...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Jan 04, 2011 22:02

Seveda potrjujem!

Glede prevoza se moramo res dogovoriti, da ne bomo v Izolo vozili vsak s svojim avtom... Saj veste, recesija, če pa smo bolj pametni, pa recimo temu tudi skrb za okolje! Če prišparamo cca. 20 litrov goriva, to pomeni, da lahko poleti 20 minut glisiram in ne bo naš lepi planet dobil nič več škodljivih emisij. :wink:

Glede vetra taktike si pa res ne boste mogli pomagati z mano, pa pomoje tudi s Kr enim ne! Bo treba nama dodeliti kakšno bolj FR (fizički radnik) funkcijo. :wink: :lol:
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2734
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » To Jan 04, 2011 22:34

Novinec napisal/-a:Tukaj je še ena pregledna tabela za vreme in veter s temperaturo, ki mu zeloooo verjamem.

TUKAJ


LP
:wink:


Evo še ena ... to bo imel Admin dela, da naštudira vetrove :twisted: :D :D

http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=208242

Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » To Jan 04, 2011 23:14

Potrjujem udeležbo.

Potrjujem tudi nekaj v zvezi s pivom. Pa tudi kakšna 52% kačja slina se bo našla. Ampak šele po regati :)

Lahko pa tudi mimogrede prinesem že narejene sendviče in krofe, za kakšno večje razkošje bo pa tudi še čas za akcijo. :)

Clipper, v kolikor je potrebno na barki karkoli uredit, mi javi, da pridem v Izolo. Najbolj sigurno po sms

Lp
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » Sr Jan 05, 2011 05:53

Seveda grem tudi jaz, za prevoz se pa zmenimo po zs
Veliko vetra in mirno morje
brovch
Kapitan korvete
Prispevkov: 97
Pridružen: To Sep 28, 2010 22:51
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a brovch » Sr Jan 05, 2011 07:30

Fantje se vidimo najprej na pomolu; potem pa na regatnem polju. Kar se prijav tiče ni težav: izpolnite prijavnico na www.wada.si ostalo pa zrihtate v 5 minutah.
lp CC
Uporabniški avatar
clipper
Viceadmiral
Prispevkov: 438
Pridružen: Po Feb 25, 2008 11:12
Kraj: Lucija-Izola B33

OdgovorNapisal/-a clipper » Sr Jan 05, 2011 08:22

Joško napisal/-a:Potrjujem udeležbo.

Potrjujem tudi nekaj v zvezi s pivom. Pa tudi kakšna 52% kačja slina se bo našla. Ampak šele po regati :)

Lahko pa tudi mimogrede prinesem že narejene sendviče in krofe, za kakšno večje razkošje bo pa tudi še čas za akcijo. :)

Clipper, v kolikor je potrebno na barki karkoli uredit, mi javi, da pridem v Izolo. Najbolj sigurno po sms

Lp


Joško, ker si se ponudil za pomoč pojdi v vodo in očisti podvodni del barke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Semper Fidelis
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2734
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Jan 05, 2011 09:39

clipper napisal/-a:
Joško napisal/-a:Potrjujem udeležbo.

Potrjujem tudi nekaj v zvezi s pivom. Pa tudi kakšna 52% kačja slina se bo našla. Ampak šele po regati :)

Lahko pa tudi mimogrede prinesem že narejene sendviče in krofe, za kakšno večje razkošje bo pa tudi še čas za akcijo. :)

Clipper, v kolikor je potrebno na barki karkoli uredit, mi javi, da pridem v Izolo. Najbolj sigurno po sms

Lp


Joško, ker si se ponudil za pomoč pojdi v vodo in očisti podvodni del barke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


He he he ...jaz lahko posodim 7mm neopren :D :D :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2734
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Jan 05, 2011 09:51

Ali mi lahko vsi udeleženci regate pošljete naslove privat Emailov na zs?

Bo lsžje za komunicirat glede prevoza in ostalih stvari, da ne bomo smetili tukaj po forumu... Iz zs pa se tudi ne da poslati sporočilo več osebam naenkrat, tako, da je kar zoprno....

Glede plačila pa je takole, da je cena regate 10EUR po članu posake ne glede na dolžino plovila. V to ceno je vključena tudi vsa hrana in pijača za vse udeležence. Vsak pa dobi še kabo od kluba Wada :D Ostalo pa na zs
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Sr Jan 05, 2011 11:49

clipper napisal/-a:Joško, ker si se ponudil za pomoč pojdi v vodo in očisti podvodni del barke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


UHHH, mene je pa že pri srcu stisnilo, da hočeš imeti radar montiran. :lol: :lol:

Evovii, samo neopren ne bo zadosti, potrebujemo še potapljaško opremo
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » Sr Jan 05, 2011 12:42

Gledam vreme - ne bo treba nič pucat :D :D :D
Veliko vetra in mirno morje
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jan 05, 2011 20:44

burjovc napisal/-a:Gledam vreme - ne bo treba nič pucat :D :D :D


A to pomeni, da bomo nagnjeni nekako tako, kot smo hlaponarji med izglisiranjem? No ja, mi nazaj, tukaj pa na bok... :wink: :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti