Teak nadomestek

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator, moderator2, cibro

Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Kraj: LJ.Vižmarje

Re: Teak nadomestek

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Če Jan 24, 2019 21:58

Polanc, jest sem se odloču za tvoje dile, peno mam pa jest za britje.Drugače me pa zanima le Flexitek, ker tisti iroco, ki ga imam sedaj gor(platforma)bo šel kmalu dol.Potem pa se obrnem na Primusrja.
mašinfirer
snwl
Viceadmiral

OdgovorNapisal/-a snwl » Pe Jan 25, 2019 09:00

mikele napisal/-a:
snwl napisal/-a:Pri nas posrednik prodaja EVA m2 za 100 €. Na spletu dobil EVA m2 za 23 €. Ja pa naši "bussines" man-i. :-)

Si jo že zmontiral in izpostavil soncu?

Montiral je še nisem. Zakaj jo bom rabil? Da jo nalepim na pasarelo v upanju, da bo zdržala nekaj let (verjetno boljše kot tapison in podobni materiali). Drugače je pa v kokpitu barke pravi teak. :-)
...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Jan 25, 2019 19:06

To kar govori Primus so EVA pene brez karkšnihkoli kanalov. Narediš šablone oziroma skeniraš tvojo barko, lepo preko vseh robov, dobiš točne obrise, jih ofsetiraš za cca. 50 mm, potem dodaš v sredini vzdolžne kanale in na CNC stroj s tem! No, to potem res hudo izgleda, če je pena kvalitetna, tudi zdrži nekaj let na soncu. Seveda pa le nekaj let!
Če kupiš peno z že narejenimi vzdolžnimi kanali (imitacija sikanih fug na pravem teaku), potem samo skrojiš z olfa nožem in lepiš. Kot pravi Primus, je zadeva brez obrobe malce smešna, čeprav nekateri tako naredijo tudi pravo tikovino! Meni osebno grdo!
Imam pa doma eno plato EVA pene in gre letos spomladi na en projekt (ne na platformo barke :D :D)
sealine
Kapitan

OdgovorNapisal/-a sealine » Pe Mar 15, 2019 12:55

Mi pove kdo kje bi lahko dobil tisto gumo katere izgleda kot teak. Videl sem na gumenjakih BWA pa sem razmišljal, da bi tudi na svojega to montiral. Če ve kdo ceno, ceno montaže itd?
Darh
Kontraadmiral

OdgovorNapisal/-a Darh » Pe Mar 15, 2019 14:32

Kontaktiraj primusr
sealine
Kapitan

OdgovorNapisal/-a sealine » To Mar 19, 2019 08:12

Darh napisal/-a:Kontaktiraj primusr

Hvala ti, sem pogledal in točno to iščem :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta