Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3285
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Dec 24, 2017 16:50

Nikola T. napisal/-a:
erneesto napisal/-a:Moj namem ni bil nikakor nikogar užalit tako da če se kdo tako počuti se mu opravičujem.

Sebi lahko lažeš, meni pa ne potrebuješ.

Sem mislil ostati tiho ampak tebi, ker si sodeč po tvojih izjavah do skrajnosti nespoštljiv (da ne rečem kaj drugega) ti povem, da si prva oseba na forumu katero sem označil kot sovražnika. Tvoje obnašanje ni tipično za človeka, ki pozna OSNOVE poslovanja in je odvisen predvsem od SVOJEGA POŠTENEGA DELA NA PROSTEM TRGU ! Očitno ne znaš spoštovat pomoči, dela, ne ljudi okoli sebe.
Iztok

Iztok saj sem mu že jaz lepo povedal, če mu poveš, kot si mu in ne razume, je to njegov problem, ne tvoj, mater so eni zategnjeni in ne razumejo dobrohotnega namiga, sicer imaš pa prav, takemu kot je ta Ernest itak nič ne pomaga, ker mu strokovnjaki svetujejo :twisted: :evil: :roll: :twisted:
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » Po Dec 25, 2017 01:17

Ne razumem da nekdo ne more razumet da sem spraševal o nasvetu za popravilo ali pač menjavo sonarja in je užaljen in nesramen če ne kupim pri njemu...mislim res ne vem kaj naj ti še povem...če si bil užaljen sem se ti opravičil čeprav si užaljen po svoji krivdi in za nasvet se ti še enkrat zahvaljujem samo prosim ne bodi nesramen če pač ne kupujejo vse pri tebi, kajti za svoj denar ki ga pošteno prigaram lahko kupim kjer koli želim sploh če je 30% ceneje...najbrž tudi ti kupuješ tem kjer ceneje dobiš....
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5109
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Po Dec 25, 2017 09:08

erneesto napisal/-a:Ne razumem da nekdo ne more razumet da sem spraševal o nasvetu za popravilo ali pač menjavo sonarja in je užaljen in nesramen če ne kupim pri njemu...mislim res ne vem kaj naj ti še povem...če si bil užaljen sem se ti opravičil čeprav si užaljen po svoji krivdi in za nasvet se ti še enkrat zahvaljujem samo prosim ne bodi nesramen če pač ne kupujejo vse pri tebi, kajti za svoj denar ki ga pošteno prigaram lahko kupim kjer koli želim sploh če je 30% ceneje...najbrž tudi ti kupuješ tem kjer ceneje dobiš....

Sebi lahko lažeš, meni pa ne potrebuješ.

Sem mislil ostati tiho ampak tebi, ker si sodeč po tvojih izjavah do skrajnosti nespoštljiv (da ne rečem kaj drugega) ti povem, da si prva oseba na forumu katero sem označil kot sovražnika. Tvoje obnašanje ni tipično za človeka, ki pozna OSNOVE poslovanja in je odvisen predvsem od SVOJEGA POŠTENEGA DELA NA PROSTEM TRGU ! Očitno ne znaš spoštovat pomoči, dela, ne ljudi okoli sebe.
Iztok
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a igorb » Po Dec 25, 2017 09:33

fantje dejte se počasi ustavit,ker taka debata ne koristi nikomur,še najmanj nam vsem,vsak je prepričan v svoj prav,in dogovora čigav prav je večji in močnejši in dalj časa zdrži ter zraven vsega še cenejši očitno ne bo sicer pa po moje se res nima smisla prepirat na božični dan.
Mils
Kapitan korvete
Prispevkov: 100
Pridružen: Sr Avg 08, 2018 17:15

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Mils » Ne Dec 30, 2018 20:41

Nikola T. napisal/-a:V ponudbi imamo zgolj profesionalne zadeve od Raymarina.
Priporočam vse od Dragonflya 4pro naprej, odvisno samo od financ.
Dragonfly 4 pro Chirp sonar + Downvision!!, s gps ploterjem, sondo za na krmo, s karto jadrana, nosilcem in kabli. Možnost povezave na telefon ali tablico...
Cena s popustom 399,99€ z vključenim DDV.
Za ostalo glej cenik Raymarine katalog in cenik...



Kakšna je trenutna cena za :
Dragonfly 4 pro Chirp sonar + Downvision!!, s gps ploterjem, sondo za na krmo, s karto jadrana, nosilcem in kabli. Možnost povezave na telefon ali tablico...
Cena s popustom 399,99€ z vključenim DDV.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov