Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a MareC » To Dec 19, 2017 18:50

igorb napisal/-a:sicer razumem da kupiš gume za avto po internetu,ampak instrument je malo bolj komplicirana zadeva in če daš malo več in dobiš profi suport je to tudi vredno svoje cene.


in NT in luxury imata svoje štacune, tako, da ni to internetna trgovina!!
tyson

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a tyson » To Dec 19, 2017 19:09

igorb napisal/-a:sicer razumem da kupiš gume za avto po internetu,ampak instrument je malo bolj komplicirana zadeva in če daš malo več in dobiš profi suport je to tudi vredno svoje cene.


NT se nahaja v Trzinu, ampak je preskromen, da bi to objavljal...profi od glave do peta!
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » To Dec 19, 2017 20:48

Malo smo zašli...spraševal sem o popravilu svojega sonarja ki sigurno top za moje potrebe...potem mi hoče vsak ki prodaja ponudit svoje artikle...nisem spraševal o nakupu sonarja.
Ta ki ga Kim un ti tukaj predstavljaš to je tudi nižji razred od Lowranc-a tako da to ni primerljivo...kot ne moreš primerjat profi orodja in bau haus orodja čeprav sta na pogled podobna...
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a igorb » To Dec 19, 2017 21:47

madona smo res malo zašli,saj ti je NT vse napisal,celo sliko prilepil,verjetno če bi se dalo popravit bi tudi povedal da ti lahko popravi.potem si dobil še večjega strokovnjaka ki pravi da je novo slabše od starega,ki je bil dražji,in da ne zaupaš stvari ki jo proda profi za 400€,verjetno profi ne bo nič razočaran če ti proda isto stvar za 600€ da se boš bolje počutil ker boš dražje plačal in on bo vesel,ker bo več zaslužil prava win win situacija,najbolj boš vesel če ponudiš NT 600€ lahko tudi več,presodi sam,verjetno bo tudi on zelo vesel oz dvomim da bi bil razočaran.
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » To Dec 19, 2017 23:40

To kar se tukaj akcijsko ponuja za 400€ brez težav najdeš na netu za 300€ tako da prosim ne govorit o ekstra ugodni ponudbi...še enkrat se zahvaljujem za odgovor o sondi to je tudi vse kar me zaenkrat zanima.
Mislim da so drugače marže pri naših trgovcih previsoke, ne rečem da bi imeli robo na zalogi ampak jo ponvadi naročijo ekstra zate, ti plačaš polno ceno pa še ekstra zasoljeno poštnino ....pogledaš pa na net pa vidiš da vsak zase pobere brez vsakega truda 30-40% in več...
To zadnje velja za trgovce brez zaloge..za tiste ki imate artikle na zalogi vas razumem da imate stroške s tem.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Dec 19, 2017 23:45

erneesto napisal/-a:...samo cena tegale sonarja je bla ob nakupu čez 600€...

erneesto napisal/-a:...moj Lowrance se še vedno dobi nov za okoli 500€ in nima gps-a itd...predlagani pa vse žive varjante za slabih 400€ se ti ne zdi malo nelogično?

DEJANSKA VREDNOST novega sonarja kakršnega imaš, po uradnem ceniku za EU na današnji dan !
Fishfinder, Elite-5X DSI 455/800kHz
Part Number: 151-10072-001
Pricing: 199.51€
Ceni je potrebno dodati DDV in dodatek za stroške pošiljanja izven rednih dobav (cca 17€).

LP Iztok

PS: Navico za manjše pošiljke zaračunava manipulativne stroške, pakiranje in del poštnine v višini 17eur MINIMALNO. Drugi del stroška poštnine krijemo mi. Nič ni brezplačno.
Nazadnje spremenil Nikola T., dne To Dec 19, 2017 23:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Dec 19, 2017 23:55

erneesto napisal/-a:To kar se tukaj akcijsko ponuja za 400€ brez težav najdeš na netu za 300€ tako da prosim ne govorit o ekstra ugodni ponudbi...še enkrat se zahvaljujem za odgovor o sondi to je tudi vse kar me zaenkrat zanima.
Mislim da so drugače marže pri naših trgovcih previsoke, ne rečem da bi imeli robo na zalogi ampak jo ponvadi naročijo ekstra zate, ti plačaš polno ceno pa še ekstra zasoljeno poštnino ....pogledaš pa na net pa vidiš da vsak zase pobere brez vsakega truda 30-40% in več...
To zadnje velja za trgovce brez zaloge..za tiste ki imate artikle na zalogi vas razumem da imate stroške s tem.

Ernesto, Ernesto taki rabati so preteklost od novembra 2008 ! Ja bi bilo pa zelo fajn, če bi bilo še tako.
Hvala, ker si se mi tako lepo zahvalil za pomoč.
LP Iztok
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » To Dec 19, 2017 23:57

Nikola T. napisal/-a:
erneesto napisal/-a:...samo cena tegale sonarja je bla ob nakupu čez 600€...

erneesto napisal/-a:...moj Lowrance se še vedno dobi nov za okoli 500€ in nima gps-a itd...predlagani pa vse žive varjante za slabih 400€ se ti ne zdi malo nelogično?

DEJANSKA VREDNOST novega sonarja kakršnega imaš, po uradnem ceniku za EU na današnji dan !
Fishfinder, Elite-5X DSI 455/800kHz
Part Number: 151-10072-001
Pricing: 199.51€
Ceni je potrebno dodati DDV in dodatek za stroške pošiljanja izven rednih dobav (cca 17€).

LP Iztok

Nafehtam še za malo popusta in bo komplet skoraj cenejši kot sama sonda...kje lahko to naročim?

PS: Navico za manjše pošiljke zaračunava manipulativne stroške, pakiranje in del poštnine v višini 17eur MINIMALNO. Drugi del stroška poštnine krijemo mi. Nič ni brezplačno.
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a igorb » Sr Dec 20, 2017 00:04

ernesto,če si enkrat plačal 600€ in sedaj ti je dokazal da isto stane nekaj manj kot 200€ in da za 400€ manj dobiš tudi strokovni servis,najboljše če mu plačaš vsaj 600€,kar se tiče marž se popolnoma strinjam,saj si prvič preplačal glede na ceno danes samo 200 % več kar je bilo očitno preveč ob prvem nakupu,in če mu danes plačaš enako vsoto se vsaj ne boš počutil ogoljufan.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Sr Dec 20, 2017 00:05

Pokliči v Navico in se prepričaj sam.
Navico GmbH, Marienthaler Str. 17, D-24340 Eckernförde, Germany, Tel.: +49 4351-88 329 0
Gospa Elisabeth govori srbohrvaško.

Moja nabavna cena za ta model je 179.56€ neto tudi to lahko preveriš!!
Prodajna cena 199.51€+DDV. Moj zaslužek celih 19,95€.

Ernesto vljudno te prosim, da nakup opraviš kjerkoli drugje. Hvala
S tem zaključujem v tej temi in verjetno za nekaj časa tudi na tem forumu.
V kolikor bi imel sedajle gumb za izbris uporabnika in vseh svojih postov bi ga verjetno izkoristil.
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a igorb » Sr Dec 20, 2017 00:44

sedaj je moderna turško-kitajska cena in tehnologijo od NASE,samo ne gre skupaj
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » Sr Dec 20, 2017 00:58

Moj namem ni bil nikakor nikogar užalit tako da če se kdo tako počuti se mu opravičujem.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a admin » Če Dec 21, 2017 18:59

Da ne bo tukaj nastal še kakšen špetir!
Opozarjam vse vpletene, da se obnašate kot se spodobi, konec koncev ima vsak svoj prav in kot je napisal NT vsak lahko kupi kjer želi.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Dec 24, 2017 10:53

erneesto napisal/-a:Moj namem ni bil nikakor nikogar užalit tako da če se kdo tako počuti se mu opravičujem.

Sebi lahko lažeš, meni pa ne potrebuješ.

Sem mislil ostati tiho ampak tebi, ker si sodeč po tvojih izjavah do skrajnosti nespoštljiv (da ne rečem kaj drugega) ti povem, da si prva oseba na forumu katero sem označil kot sovražnika. Tvoje obnašanje ni tipično za človeka, ki pozna OSNOVE poslovanja in je odvisen predvsem od SVOJEGA POŠTENEGA DELA NA PROSTEM TRGU ! Očitno ne znaš spoštovat pomoči, dela, ne ljudi okoli sebe.
Iztok
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Popravilo Lowrance Elite-5x dsi

OdgovorNapisal/-a erneesto » Ne Dec 24, 2017 13:09

Ne bom se spuščal na tvoj nivo tako da če ti tko misliš bo že držalo.
Veliko poslovnih uspehov ti želim.

Lp

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov