Radio na čolnu

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a widmann » Če Apr 26, 2018 19:45

Zašli ste s teme in se spravili na morosita. :roll: ,če je DJ na čolnu pa naj bo.
Napišite raje kakšen radio uporabljate na čolnu.Več glav več ve :wink:

Stopi hvala za zanimiv link.. :D Nisem vedel,da so avtoradiji tako poceni.
So res čunga lunga verzije vseeno pa so poceni.

lp
Das Ist Valter
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a weta » Če Apr 26, 2018 21:20

Raje kot radio predlagam kvalitetne slušalke, potem pa nabijajte kar zdržijo bobniči.....sicer se boste počasi spraševali, kdo je tisti, ki na take glasne barke spušča mini torpede....
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Če Apr 26, 2018 21:28

weta napisal/-a:Raje kot radio predlagam kvalitetne slušalke, potem pa nabijajte kar zdržijo bobniči.....sicer se boste počasi spraševali, kdo je tisti, ki na take glasne barke spušča mini torpede....


Torej tebe se izogibamo. :)
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a weta » Če Apr 26, 2018 23:37

morosito napisal/-a:
weta napisal/-a:Raje kot radio predlagam kvalitetne slušalke, potem pa nabijajte kar zdržijo bobniči.....sicer se boste počasi spraševali, kdo je tisti, ki na take glasne barke spušča mini torpede....


Torej tebe se izogibamo. :)

Pravice posameznika se nehajo tam, ko se z njimi posega v pravice drugih. Jaz ne motim drugih, za razliko od tebe, ki se ocitno zelo egoistično obnašaš. Sramotno in nič smešno in fensi.
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Pe Apr 27, 2018 07:00

Ala šu ne pretiravaj
Uporabniški avatar
matic5
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Maj 29, 2014 09:43
Kraj: Križe

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a matic5 » Sr Jul 25, 2018 08:28

Živjo vsem, widmann upam da ni prepozno da ti odsvetujem ta radio in tudi drugim ki se spogledujete z njim!!
Izgleda sem ga premalo časa testiral :x in na začetku posluša le zvok :?
Priporočam da kupiš, če še nisi kakšen drug radio saj na njem nič ne štima.
Ko poslušaš radio dejansko skozi izgublja signal na 3 min ( čeprav je signal zelo OK ), da o prostoročne telefoniranju ne govorim, dela ko se mu zahoče, preklaplja na prostoročno pa mal na GSM in tudi ko ga izklopiš, se sam prižiga ko te kdo pokliče, mu odklopiš prednjo ploščico on še vedno dela kot da je prižgan! Tipke malo delajo malo ne, za glasnost ko vrtiš gumb enkrat dela drugič ponovno ne, avtomatsko iskanje radijskih postaj - katastrofa, nič ne najde, ko sam ročno vneseš frekvenco dela kot bi imel na USB ključku glasbo.
No tako da mi je pojedel vse živce in sem ga odklopil, vzel ven in zmontiral novega ( Pioneer za avto ) tega pa bom z veseljem nesel nazaj, samo težava je k sedaj ko je z njim vse narobe noben noče o tem slišati, ko sem ga pa kupil pa vsi prijazni :roll:
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a widmann » Sr Jul 25, 2018 09:04

Hvala matic5 za povratno informacijo.
Sam sem ostal pri starem radiju LG dokler bo deloval bo na čolnu za rezervo pa imam Pioneer z usb vhodom.
V tvojem primeru vztrajaj pri menjavi radia oziroma naj ti vrnejo gotovino.

lp
Das Ist Valter
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Pe Jul 27, 2018 11:06

Vceraj sem vidu par plovil so imeli party zvocnik na baterije (tisti od 199€). Kaki basi, zvok in lucke po zelji...fenomenalno :)
Baterije zdrzijo nekih 9 ur pa se lahko se polni preko usb na polnilec za avto. Mislim pa da klasicen avtoradio zre vec baterije ko pa prenosni party zvocnik
salesky
Viceadmiral
Prispevkov: 343
Pridružen: To Jan 22, 2013 21:59
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a salesky » Pe Jul 27, 2018 11:40

morosito napisal/-a:Vceraj sem vidu par plovil so imeli party zvocnik na baterije (tisti od 199€). Kaki basi, zvok in lucke po zelji...fenomenalno :)
Baterije zdrzijo nekih 9 ur pa se lahko se polni preko usb na polnilec za avto. Mislim pa da klasicen avtoradio zre vec baterije ko pa prenosni party zvocnik


Ti prenosni zvočniki so TOP, ne rabiš čisto nič več za takšne "dogodke". Pazit moraš edino, da ne motiš vse okoli :D
--- Lenuhec.si ---
darkojakob
Kontraadmiral
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Maj 16, 2014 13:22

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a darkojakob » Pe Jul 27, 2018 20:20

Jaz tudi imam JBL...prenosni...nalozis si aplikacijo za vse CRO ali SLO radio...ne mores tako naglas poslusat kot bi lahko...zvok je super...tako da je skoda se matrat z luknjami in instalacijo. :D
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Jul 27, 2018 20:28

A to mate temo “ni lepo je pa naglas”? :lol: ne more se kvaliteta zvoka primerjat ce das skup neko 2ohm 2sistemsko mono “hladilno torbo” ali pa že nek komercijalen stereo vgradni sistem na 4ohm in vsaj 3 stemskimi zvočniki...

Ampak če gre kanister malvazije že v predelavo in je treba predvajat stavrosa potem verjamem vašim trditvam. :twisted:
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a weta » So Jul 28, 2018 09:53

A se dobi kje kak vodoodporen akumulatorski vrtalni strojcek, za vrtat poliester pod vodo? Ker imam tezavo z dobavo mini torpedov. Ker ocitno je vedno več bedakov, ki bi poslušali stavrosa, dragojevica, atomik harmonik in simfonicni orkester z najvecjo zeljo po tem, da bi tudi kar najbolj oddaljeni lahko enako uzivali v glasbi.
Dajte si raje nabavit kvalitetne wireless slusalke in nabijajte po želji. Vsi ostali pa naj uzivajo v kricanju galebov in pljuskanju morja.
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a moro12345 » So Jul 28, 2018 10:16

Vsak je svoboden delat kar ce....tudi mene moti da grem na morje, in vsak slovenski coln ki vidim so vsi nagi, od zene, moza, otroci...itd....eni pa kricijo ko opice, skacejo, galamijo...drugi pijejo na ta najvecjem soncu pol se delajo mrtvake in se ti besijo na verigo od sidra....

In zdaj jaz bi moral imet slusalke...ma ves da...

Vceraj sem bil privezan na mivki, sam..nato cez 2h mi se 4 plovila privezejo na premcu dobesedno pod mojim sidrom...vsi nagi...pa pijejo, skacejo, galamijo, drzijo se za mojo ketno. Pol mi en naredi: “ugasni radio”.
Ko pa sem vleku sidro pa so se jezili da ki se bom zabil v motor, in so samo gledali ce se bo kaj zgodilo
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a cibro » So Jul 28, 2018 13:40

Res ne stekam da gres na morje na coln in nazigas sploh karkoli..Kot na vrtni veselici.med vrtickarji vsak brat iz juge svojo tera.
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Radio na čolnu

OdgovorNapisal/-a weta » So Jul 28, 2018 15:03

https://www.mimovrste.com/bluetooth-pre ... -2-oranzen

Za vsakega normalnega je to na povezavi in telefon, čisto dovolh, pa se to zna biti motece za sosede....ampak je problem, ker je preskromno.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov