Prodam sidro

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

jadralecskiper
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Jul 26, 2018 22:16

Prodam sidro

OdgovorNapisal/-a jadralecskiper » To Jul 31, 2018 17:21

Pozdravljeni!

Prodam sidro LEWMAR DELTO 40KG pocinkano z vrtljivko in 70m pocinkane verige fi 10mm. Komplet je praktično novi. Primerno za večje jadrnice.
Če kdo pozna kje bi se lahko to prodalo (mogoče kakšen charter) naj mi prosim napiše.

lp!
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Prodam sidro

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Avg 01, 2018 08:22

jadralecskiper napisal/-a:Pozdravljeni!


Če kdo pozna kje bi se lahko to prodalo (mogoče kakšen charter) naj mi prosim napiše.

lp!



pozdravljen, jest poznam..........v rubriki mali oglasi :D
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Prodam sidro

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Avg 01, 2018 09:46

Če Cibro kaj pride na forum, lahko temo prestavi tja, pa še tip in maso sidra doda v naslov teme.

Je pa admin odločil, da je na tem forumu del za oglase namenjen za oglase članov foruma, ne pa za še en splošni oglasnik.

Zato to, da se nekdo prijavi na forum samo zato da odda oglas, ni dovojeno in moderator na tistem delu foruma - kadar je na forumu - rigorozno odstrani vse oglase piscev, ki nimajo najmanj 5 objav pred tem.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov