Prikolica za gumenjak

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Prikolica za gumenjak

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Feb 20, 2019 08:21

KANCLER napisal/-a:Jaz imam trenutno prikolico satellite za gumenjaka in sem izredno zadovoljen.. Prej sem imel ellebi in je satellite veliko boljsi glede valjckov in sploh glede voznje..

Lp


Verjamem, da so satellite ene boljših prikolic za gumenjake, odbija me pa njihova cena. Gledal sem jih v Italiji in cena za guemnjak dolžine 6m bi bila cca. 2.400 eur, to mi je absolutno preveč za prikolico. Vem pa, da so super prikolice, enostaven spust in dvig čolna.
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Prikolica za gumenjak

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Feb 20, 2019 11:21

Kaj pa prikolice Mrak v primerjavi z Vilijevimi?Ima kdo izkušnje?
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Prikolica za gumenjak

OdgovorNapisal/-a sealine » Če Mar 07, 2019 13:57

Kdo izkušnje s prikolicami Poseidon, ki jih prodajajo pri AS BOATS?
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Prikolica za gumenjak

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Mar 08, 2019 06:12

Jaz sem bil tik pred tem da jo kupim ker mi je zgledala edina pravilno narejena za tak denar. In bi jo tud uzel ce nebi nasel potem ellebi rabljene...
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Prikolica za gumenjak

OdgovorNapisal/-a sealine » Pe Mar 08, 2019 10:47

Marcel_Mastnak napisal/-a:Jaz sem bil tik pred tem da jo kupim ker mi je zgledala edina pravilno narejena za tak denar. In bi jo tud uzel ce nebi nasel potem ellebi rabljene...


Hvala ti za to info, res me je zanimalo mnenje izkušenih mačkov, dobil sem že precej mnenj od drugih prikolicah, nekateri hvalijo, drugi grajajo itd. Te poseidon se mi zdijo dobro narjene in pametno postavljeni valjčki.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov