GREENLINE 33, hibrid

Novosti, ki se pojavljajo na področju motornih plovil in jadrnic

Moderatorji: moderator2, moderator

passepartout
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: So Avg 29, 2009 09:24

OdgovorNapisal/-a passepartout » So Avg 29, 2009 09:39

Novinec napisal/-a:Kot Atilone sem tudi sam enakega mnenja. Dvomim v navedeno ceno 10 metrskega plovila, ker vse skupaj, ko sešteješ vidiš da ne gre. Ostane ti luknja v luknji.
Bratoma Jakopin želim vse najboljše, kakor tudi uspeh in prodajo. Vendar dvomim v vse napisano, še najbolj v ceno. Prototip je trenutno lažji, ker nima hard topa, vrat, opreme, notranjosti, .... ko bo to imel, bo težji in počasnejši.
Počakajmo, kot pravi Gregor.n, na jesen.

LP



Novinec napisal/-a:Gregor, misliš da se bo to prodajalo? Preberi vse od A do Ž? Potem pa mi javi. Ni vse v poceni oz. skoraj brezplačni vožnji. Hitrost, prostor, celice, design? Pa še na koncu cena? Ceneje pride jadrnica.

Pa brez zamere in LP!


Novinci, novinci...

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4387
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » So Avg 29, 2009 09:48

Meni je všeč
lpg
https://medisken.si
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Avg 29, 2009 11:12

Meni tudi. Oblika. Samo se mi zdi nekam znana. Da je niso kopirali po moji samogradnji :?: .
LP :D
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » So Avg 29, 2009 20:46

Mislim, da je današnji prispevek priletel kar iz Greenlinea, danes prijavljen, prvi prispevek, navodil za lepljenje slik in velikosti ni prebral.....

Ja res,..... novinci,... novinci,...

Drugače pa je zadeva res všečna, sedaj ko se je izpopolnila, počakajmo še en čas, ko bo še boljša. Tudi Bavaria iz iste mize ni popolna. Je všečna, poceni in z dobrim designom,.... vendar sem na njej popravil že 17 zgrešenih zadev (beri inovacij). Še nekaj časa, pa bo skoraj popolna.

Vseeno pa veliko sreče v izpopolnjevanju, prodaji in plovbi želim temu projektu, saj je Slovenski in smo ponosni na to!

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
passepartout
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: So Avg 29, 2009 09:24

OdgovorNapisal/-a passepartout » So Avg 29, 2009 22:41

”Slike so lahko dodane sporočilom, pri čemer pa ni omogočen prenos slik direktno na strežnik, ampak v objavo lahko vključiš le slike, ki so shranjene na javnosti dostopnih strežnikih (Primer>> http://www.moj-naslov.net/moja-slikca.gif). Povezave do slik, shranjenih na tvojem računalniku, razen če ni javnosti dostopen strežnik, niso mogoče. Prav tako ni mogoče vključevanje slik, ki so shranjene za avtorizacijskimi mehanizmi (Primer>> Hotmail-ov in Yahoo-jev poštni predal, strani zaščitene z geslom, ...). Za vključitev slike uporabi bodisi BBCode-ovo označbo [img] ali ustrezno HTML označbo, če je uporaba le-tega omogočena.”


Se opravičujem, čemu ne ustrezajo objavljene slike?

Velikost očitno ni omejena.
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Ne Avg 30, 2009 09:05

kr dobr preber še enkrat....ker je :wink:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
passepartout
Poddesetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: So Avg 29, 2009 09:24

OdgovorNapisal/-a passepartout » Ne Avg 30, 2009 09:25

Ali sem jaz šlampast, ali pa svojega foruma ne poznate tako dobro, kot bi si želeli.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Avg 30, 2009 10:08

passepartout napisal/-a:Ali sem jaz šlampast, ali pa svojega foruma ne poznate tako dobro, kot bi si želeli.


koliko znam jaz pogledat so tvoje slike popolnoma pravilno naložene s povezavo na photobucket

tu je direktna povezava
http://i218.photobucket.com/albums/cc86 ... review.jpg

zato mi ni jasno zakaj ga masirate in zbadate z "novincem"

sicer pa so navodila admina tukaj
http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=169

ne vidim problema :shock:
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Ne Avg 30, 2009 11:15

passepartout napisal/-a:Ali sem jaz šlampast, ali pa svojega foruma ne poznate tako dobro, kot bi si želeli.


šlampast.... žal

tukaj je citat
Sedaj pa k bistvu... Kot prvo si morate slike ustrezno pripraviti na vašem računalniku. To pomeni, da jih zmanjšate na velikost, širina največ 550px, saj so slike dobljene direktno z digitalnih aparatov prevelike za na forum.

Kamor se pride se pomoje najprej mal pogleda pravila in se šele potem krega z "domorodci" o pravilih :twisted:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Avg 30, 2009 11:28

Matejc napisal/-a:
passepartout napisal/-a:Ali sem jaz šlampast, ali pa svojega foruma ne poznate tako dobro, kot bi si želeli.


šlampast.... žal

tukaj je citat
Sedaj pa k bistvu... Kot prvo si morate slike ustrezno pripraviti na vašem računalniku. To pomeni, da jih zmanjšate na velikost, širina največ 550px, saj so slike dobljene direktno z digitalnih aparatov prevelike za na forum.

Kamor se pride se pomoje najprej mal pogleda pravila in se šele potem krega z "domorodci" o pravilih :twisted:


Matej sedaj pa še ti bluziš
dečko je zmanjšal slike na 639x425 dal jih je na zunanji server in samo link na njih
ne vem kaj te še bega pri vsej stvari
poglej pod "properties" od fotke in ti bo vse jasno
fotke so bile predhodno resizane :evil:
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Ne Avg 30, 2009 19:45

Lej ne bluzim...
mal si preber ker je passepartout napisu da velikost fotk ni omejena... iun sem mu napisu da je...

torej kaj zdej ti bluziš???
Sploh pa kokr jest vem je dimenzija š x v kar pomen da je 639 x 425 večja kokr je admin "predpisu"

torej zakaj bluzim?? dej vsaj preber vse in potem komentiri :roll: :roll:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Avg 30, 2009 19:50

Matejc napisal/-a:Lej ne bluzim...
mal si preber ker je passepartout napisu da velikost fotk ni omejena... iun sem mu napisu da je...

torej kaj zdej ti bluziš???
Sploh pa kokr jest vem je dimenzija š x v kar pomen da je 639 x 425 večja kokr je admin "predpisu"

torej zakaj bluzim?? dej vsaj preber vse in potem komentiri :roll: :roll:


ej pa kaj ti ni jasno, če je fotka na zunanjem serverju je POPOLNOMA vseeno koliko je velika
očitna nimaš pojma o compih
te fotke, ki so na drugih serverjih v ničemer ne obremenjujejo morjeplovskega
toliko o tvojem bluzenju in nepoznavanju sistemov
admin je to predpisal, da takšni kot ti ne bi obremenjevali serverja na katerem je ta forum

sem admin dveh forumov in so mi te zadeve jasne

upam, da si zdaj razumel tudi če je fotka 10M jo bo pač počasneje odpiral, mah zdaj se že ponavljam
v glavnem, če ne poznaš zadev je boljše bit tih
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Ne Avg 30, 2009 20:00

Se opravičujem gospod admin dveh forumov vendar se ne pustim žalit... še posebej ne nekomu, ki si ne prebere pravil in potem pametuje....

v "navodilih" za lepljenje slik piše da je prostor kjer domuje morjeplovec omejen zato smo morjeplovci naprošeni da slike damo na nek drug server in tuki damo link.. to imaš prov... zaradi širine slik pa piše da je velikost slike omejena na 550x višino pa pustiš da se avtomatsko naštima kokr se pač naštima na konverterju...

dej preber si navodila in pol pa govor kdo bluzi in kdo ne!!! Ker se mi zdi da si to v tem primeru ti...
je pa res da nisem admin na dveh forumih :twisted: :twisted: :twisted:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Avg 30, 2009 20:03

Opa opa fantje.

Nismo vsi strokovnjaki za fotke, in kar je objavljeno je lepo vidno, kakor tudi sam čoln.

O kvaliteti in velikosti pa se kregajta por rubriko fotografija.

Čoln je všečen, tudi interierij je zadovoljiv vprašanje je samo kam bodo izstrelili ceno.

No ja, mi navadni smrtniki, ga lahko samo sanjamo.


Je pa problem, pri vseh teh hibridnih vozilih, polovilih in še čemu drugemu.
Vsak ki bi rad nekaj pripomogel k temu, mu je stvar cenovno nedostopna, tistim megabogatašem se pa itak jebe za okolje in si raje privoščijo močnega motornjaka.
Na žalost

Lp Mitja
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Avg 30, 2009 20:08

ah saj nima smisla, ker bi ti lahko še kaj o okvirjih povedal in o tem, da sam phpBB regulira zadeve, pa še o čem , pa res nima smisla, ker bova preveč prostorra porabila
bo admin ta del zasmetene teme prestavil nekam ali preprosto izbrisal, ker si popolnoma zašel

bravo Mitja P se popolnoma strinjam :wink: :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti