Kamm internetna trgovina

Novosti, ki se pojavljajo na področju motornih plovil in jadrnic

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a franc5e » Pe Dec 04, 2020 16:38

Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2530
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a motorni » Pe Dec 04, 2020 18:25

Bravo, takšne rabimo.
__________________
lp
motorni
Uporabniški avatar
heron
Viceadmiral
Prispevkov: 535
Pridružen: So Avg 25, 2012 14:03
Kraj: Žabnica
Kontakt:

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a heron » So Dec 05, 2020 00:13

Ja, ampak jim še veliko manjka do uporabnosti. Ne vem, če imajo 10% artiklov, ki so na policah tudi v spletni trgovini. Pogledal sem navtični del.
Lep pozdrav, Tomaž.

Heron je nazaj z druge poti po svetu in že težko čakam na naslednji odhod.
Takrat se bo vrnil tudi dnevnik na: www.sailmala.com/heron
Ali občasno blog v Angleščini na: www.heronsailing.blogspot.com/
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » So Dec 05, 2020 09:23

Zadn cajt, dolgo so spali. Spletko bi lahko celo razsirili preko ponudbe iz trgovine. Predvsem z navtiko, sicer bomo kupovali pac zunaj kar je skoda po eni strani. Js osebno raje puscam denar doma!
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2310
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » So Dec 05, 2020 18:01

1stofficer napisal/-a:Js osebno raje puscam denar doma!

Tud js... Ampak če je približno enaka cena, kar pa je redkost. Velikokrat je roba kljub precej višji poštnini zunaj še vedno občutno cenejša.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Ne Jan 31, 2021 09:58

V Kamm Šenčur naročil prirobnico(menjalnik) za Yanmar, itak takih stvari ni na zalogi so jo pa naročili in sem jo dobilv 4-rih dneh.Tudi cena normalna. Zadovoljen :lol:
mašinfirer
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5110
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Jan 31, 2021 10:46

Vedno sem Kamm hvalil in pošiljal stranke k njim. Pri obnovi barke v prvem korona valu, pa so me popolnoma razočarali zaposleni v Šenčurju. Zaposleni v BTCju so zelo uslužni, marljivi, vestni... ampak na žalost je bila trgovina zaprta. V Šenčurju je bila zgodba popolnoma drugačna. Rabil sem vijake A4 za pritrdit alu obrobo in kup ostalih katere potrebo ugotoviš šele ko začneš montirat opremo. Za Alu rob bi moral probati vsak model vijaka posebej, če se bo pravilno poglobil v pofrzenkano luknjo predno bi jih naročil nekaj sto. Obenem pa sem vedel, da imajo primerne vijake kot bi jih rabil, vendar nisem prišel, do njihovih katalogov, cenikov možnosti naročila, ko sem jih klical (telefoniral sem skupaj 2,5h v treh dneh) se nihče ni oglasil. Ko so mi končno po več dnevih, ko sem že obupal odgovorili na email, sem samo izvedel, da vijakov ne bom dobil prej kot v 3h tednih... in bog ne daj, da bi dobil vzorce. Na vijake bi takrat preko njih ne mogel računat prej kot v mesecu do mesec in pol, čeprav so jih imeli na zalogi!?? Ob obnovi barke je nakup vijakov bistven za hitra dela. Morda se je sedaj kaj obrnilo na bolje ampak žal me je KAMM pustil na cedilu, ko sem jih najbolj potreboval!
Dokler se ne odpre trgovina v BTC jih na žalost na podlagi te iskušnje ne mislim več nadlegovat.

Nasprotno pa sem bil presenečen nad Metalopremo Črnuče, ki so mi omogočili pregled vzorcev vijakov. Vzorce sem dobil v 24urah. Pustili so mi zapakirane v vrečke v škatli pred njihovo enoto v Črnučah. Ko sem izbral vijake, napisal email naročilo pa sem jih ponavadi dobil najkasneje v 48urah!! Omogočili so mi zaradi razmer ob pandemiji tudi plačevanje po dobavnici in zbirnem računu, čeprav nisem bil njihova redna stranka. Sedaj smo vijake začeli nabavljati v Metalopremi in ko sem govoril še z veliko ljudmi v naši coni se jih je veliko sedaj obrnilo prav na njih zaradi zanesljivosti, ZAUPANJA V STRANKE, skratka poslovnosti na celi črti.

Za primer glede poslovnosti so v Kammu kljub dolgoletnemu sodelovanju zahtevali plačilo po predračunu tudi za vzorce čeprav bi mi jih lahko kasneje računali po potrditvi naročila!??? Tudi na vzorce bi moral takrat čakat 2-3 tedne. :shock:

Rezime mojih iskušenj 1-10:
- Kamm Šenčur (ne velja zaBTC) , ocena 1
- Metaloprema Črnuče, , ocena 10+
NIL
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Po Okt 25, 2010 10:21

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a NIL » Če Feb 11, 2021 21:25

Veliko pozitivnih izkušenj ob različnih priložnostih tako da samo pohvalno...
Gartner
Kontraadmiral
Prispevkov: 258
Pridružen: So Sep 07, 2013 17:51

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a Gartner » Pe Feb 12, 2021 06:58

Zanimivo bi bilo, da Kamm oceni kupce ....................
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Kamm internetna trgovina

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Pe Feb 12, 2021 07:34

Kupec je kralj ...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti