Objave nameravanih poti in sestavljanje posadke

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Objave nameravanih poti in sestavljanje posadke

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Nov 05, 2013 09:47

Objave nameravanih poti
    Tule je stekla beseda, kje bi bilo najbolje objavljati info, da kdo za kam rabi še koga v posadko, ali kdo povprašuje, če je kje kako prosto mesto v posadki...

Sproti - obče
2015

2014
Nazadnje spremenil Marjan Tomki, dne To Maj 26, 2015 20:51, skupaj popravljeno 5 krat.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
ECHO
Kontraadmiral
Prispevkov: 329
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 16:38

ATLANTIK 2014

OdgovorNapisal/-a ECHO » To Nov 05, 2013 14:05

Živjo,
moja barka je žal premajhna za prečkanje Atlantika, ampak se z veseljem pridružim posadki, ki bi se drugo leto (2014) odpravila na to pot. :)
Uporabniški avatar
mirante
Admiral
Prispevkov: 625
Pridružen: Pe Dec 28, 2012 21:07
Kontakt:

Pridobivanje oceanskih izkušenj

OdgovorNapisal/-a mirante » To Feb 20, 2018 12:29

Zdravo,
Na ponudbo za letošnje jadranje čez Atlantik je bilo nekaj odziva. Odprta je še možnost za jadranje od Brazilije do Francoske Gvajane v drugi polovici maja ter za enega Morjeplovca od Karibov do Španije konec junija in v juliju.
Po odzivu na naše srečanje prejšnji teden sem dobil občutek, da ste mnenja, da se na Skokici jadra le po hladnih morjih in velikih valovih. Poti, ki jih ponujam, so zagotovo toplejše in bolj umirjene, kot so bile v filmih s Horna in Tasmanije.

Za tiste, ki si želite izkusiti oceansko jadranje in tropske otoke, a ste bolj omejeni s časom, sem pripravil dva oceanska in odprtomorska jadralna tečaja v juniju med Francosko Gvajano in karibskimi otoki: http://www.tepes.info/domov/jadranje/jadralni-tecaji/
https://www.tepes.info/domov/jadranje/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov