Grčija 2020

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator, moderator2, Marchi, kr en

diligence
Kontraadmiral

Grčija 2020

OdgovorNapisal/-a diligence » To Apr 28, 2020 15:48

Γεια σασ .

Letos bo verjetno ta tema še krajša kot lani. Ali pa nam bo vseeno uspelo ujeti grško poletje in jesen.
Poklical me je sosed v marini,in pravi ,da so ukinili DEKPA. Tako ostane samo TEPAI. En papir manj.
andrejv
Admiral
Kraj: Bruselj, Koper, Aegina

Re: Grčija 2020

OdgovorNapisal/-a andrejv » To Apr 28, 2020 17:28

Jaz sem bil na barki tik pred "lockdownom". Teden dni pred zaporo je bilo življenje na Aegini in v Atenah še čisto normalno. Polet iz Aten v Bruselj pa nabito poln. No, moja soseda je že imela masko. :)

Me pa to že spominja na lansko leto. Namreč tudi lani sem šel v začetku marca zrihtat barko, ampak potem poleti nismo mogli iti nanjo zaradi bolezni v družini. In letos se mi zdi, da bo podobno. :(

Še dve fotografiji s tega obiska barke, ena iz pristanišča v Aegini in druga iz Aten.

Slika
Slika
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Kraj: Slovenj Gradec - Ičići

Re: Grčija 2020

OdgovorNapisal/-a glens » Sr Apr 29, 2020 15:16

Ja letos sem tudi jaz imel namen z barko potegnit dol konec Junija ampak, kot kaže ne bo nič iz tega. No upanje sicer umre zadnje :). Karte so bile nakupljene že pred tem sranjem tako da, če sprostijo lahko poženem motorje in gasa dol :)
Bomo videli kako in kaj bo. Za enkrat bi bil že srečen, če bi lahk prišel sploh do barko, kaj šele, če bi lahko odvezal :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost