Lignjelov 2016

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Lignjelov 2016

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Jan 07, 2016 10:37

Naj najprej povem, da je bil zame lanski lignjelov najuspešnejši do sedaj. :D Veliko smo jih pojedli, bili so odlični, še jih je nekaj v zmrzovalniku, seveda lanskih. Zdaj pa grem z mojo barčico ven, bom videl če bo tudi letos kaj morje dalo :wink: :D , in to bo moj prvi lignjelov v letu 2016 :)
ataščuk
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Sr Dec 04, 2013 20:42

OdgovorNapisal/-a ataščuk » Če Jan 07, 2016 15:04

Komaj čakam, da izvem poročilo, sam letos še nisem imel priložnosti it na vodo, ampak bo, kmalu!
blisk
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Jan 21, 2015 15:56

OdgovorNapisal/-a blisk » Če Jan 07, 2016 15:39

Alesjo kako si si pa karto zrihtal? Stara je veljala samo do 31.12.2015.

http://www.apneamagazine.com/licenza-pe ... egge-25228
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Jan 07, 2016 18:20

blisk napisal/-a:Alesjo kako si si pa karto zrihtal? Stara je veljala samo do 31.12.2015.

http://www.apneamagazine.com/licenza-pe ... egge-25228

V klubu SNL kjer sem član poleg letne članarine plačam še letno karto za ribolov, ki znaša 25 eu, mi pa še lanska velja do junija 2016.


Ujel pa sem danes samo enga lignja, je popoldan malo pojačal jugo zato sem prekinil z panulanjem in LEPO jadral, kar sem danes srečal ribolovcev ni nihče nič ujel, slab dan za lignjelov.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Jan 10, 2016 10:29

V petek popoldan sem si po dolgem vzel čas in obiskal ribiča v Izoli, ki me je prosil, da mu rešim težavo z radar anteno. Po obisku na barki smo prijetno klepetali v bližnjem lokalu. Pogovor in izmenjava iskušenj je potekala v zelo prijetnem vzdušju in se zavlekla pozno v noč. Prespat sem šel na barko v Ribiško Naselje pri Devinu.
Zjutraj ob močnem deževju sprobam nove naveze in nekaj novih pušč. Na morju pred Sesljanom sem bil sam. Morje. tišina, dežne kapljice, kava v roki, prijetna glasba, brnenje motorja, občasni prijemi lignja pa so kot češnjica na torti dobrega počutja in zadovoljstva.

Slika

Slika

Kot je rekel Dimen.
"Me pa moti k ne objavljate več fotografij ulova. Sej veste un rek: Slika pove več kot tisoč besed."
Upam, da še kdo kaj objavi.

LP NT :D
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Jan 10, 2016 14:06

NOVI FOSIL napisal/-a:Ker so zaklenili temo lignjelov 2015 ti odgovarjam tukaj.
Lepo veselim se za tebe da imaš tako dobro napravo. Upam da si ujel cel hobok lignjov na sonar.



Glej, človek je ujel, pa je vseeno, ali na sonar, ?????, ali na sol, ali na ......

Ti pa nič, to te boli!

Daj globoko dihaj, pa uči se od mojstrov kakršen je NT , alesjo, in ostali.

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Jan 10, 2016 16:24

Tema Lignjelov 2016 je lepo začela dobivat svoj namen je pa žal :( v zelo kratkem času, oprostite izrazu, - POSRANA - zato bi prosil pajerja1, da pobriše kar ne spada pod lignjelov, da lahko nadaljujemo pomen te teme. Ostale pa prosim, kar se nakladanja tiče, naj si raje pišejo na ZS. l.p.alesjo

Pobrisal moderator, pajer1
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Jan 10, 2016 17:09

Nikola T. napisal/-a:V petek popoldan sem si po dolgem vzel čas in obiskal ribiča v Izoli, ki me je prosil, da mu rešim težavo z radar anteno. Po obisku na barki smo prijetno klepetali v bližnjem lokalu. Pogovor in izmenjava iskušenj je potekala v zelo prijetnem vzdušju in se zavlekla pozno v noč. Prespat sem šel na barko v Ribiško Naselje pri Devinu.
Zjutraj ob močnem deževju sprobam nove naveze in nekaj novih pušč. Na morju pred Sesljanom sem bil sam. Morje. tišina, dežne kapljice, kava v roki, prijetna glasba, brnenje motorja, občasni prijemi lignja pa so kot češnjica na torti dobrega počutja in zadovoljstva.

Slika

Slika

Kot je rekel Dimen.
"Me pa moti k ne objavljate več fotografij ulova. Sej veste un rek: Slika pove več kot tisoč besed."
Upam, da še kdo kaj objavi.

LP NT :D


Bravo, super! Res mi je žal, da se nisva srečala. Pa drugič.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Jan 10, 2016 17:54

alesjo napisal/-a:Tema Lignjelov 2016 je lepo začela dobivat svoj namen je pa žal :( v zelo kratkem času, oprostite izrazu, - POSRANA - zato bi prosil pajerja1, da pobriše kar ne spada pod lignjelov, da lahko nadaljujemo pomen te teme. Ostale pa prosim, kar se nakladanja tiče, naj si raje pišejo na ZS. l.p.alesjo


Te bom upošteval,ker gre tudi meni tale fosil .....


.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Jan 10, 2016 17:58

.

Brišem vse neprimerne poste, da vam je jasno!

Kaj je neprimerno bom odločil sam in ne potrebujem podpore. Lahko me pa obvestite in bom upošteval.

Vse kar je v vezi teme pa dobrodošlo!

pajer1, administrator


.
Nazadnje spremenil pajer1, dne Ne Jan 10, 2016 18:34, skupaj popravljeno 1 krat.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Ne Jan 10, 2016 18:04

Bravo Pajer!

Pa pošlji fosilu bonton, če želi sodelovat na tem forumu!
mirno morje
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Jan 10, 2016 19:22

NOVI FOSIL napisal/-a:
pajer1 napisal/-a:.

Brišem vse neprimerne poste, da vam je jasno!

Kaj je neprimerno bom odločil sam in ne potrebujem podpore. Lahko me pa obvestie in bom upošteval.

pajer1, administrator


.

:idea: :idea: :idea:
Bravo Pajer1. Lepo je da brišeš poste. To ti je potrdila množica privržencev.
Pregledal sem veliko postov in to kar sem napisal je bilo bilo čisto res. Vem da resnica nekatere boli. Torej na tem forumu prosperirajo samo bahači, nakladači, tako ki pljuvajo po članih. Tisti ki želijo pomagati z izkušnjami so nezaželeni saj ne smejo starim članom kakor koli nasprotovati, ali povedati da se motijo, ko 100% trdijo da je nekaj res.
Zdi se mi da sem v Butalah ko podaniki slepo sledijo vodji.
Torej na tem forumu kot sem zapisal, je potrebno hvaliti in verjeti vodjam in vsem kar nekateri napišejo. Vsak nasprotno misleči je nezaželen. Če je temu tako kot mislim, ne vem kaj bi tu počel.



Glej ga NOVEGA FOSILA, bahača, nakladača, pjluvalca po ostalih članih, nepomagača, itd, kako hitro se je oglasil in zopet goni eno in isto.

Kar veliko članov ti je napisalo kaj in kako, pa da prenehaj z blatenjem, pljuvanjem, žaljenjem, pa napiši kaj, kar ti bo dalo dodano vrednost in kredibilnost. Ne, še zmeraj goniš svoje in samo tvoje je 100% prav in edino prav.

Pa naj ti bo jasno, da mi vloge funkcije moderatorja, ni dalo nakladanje, blatenje, pljuvanje in vse ostalo kar je negativnega , ampak odločitev lastnika foruma, da je na podlagi vsega dosedaj objavljenega z moje strani dovolj kredibilno, da mi dodeli vlogo moderatorja v temi ribolov. Jasno? Če tebi ni kaj jasno, se vprašaj zakaj tako!

Dokler bo tvoje pisanje tako kot do sedaj, brišem brez pardona!

pajer1, moderator


.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Jan 10, 2016 20:45

[quote="NOVI FOSIL"


Pobrisal pajer1, moderator in ve se zakaj!


[/quote]
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

OdgovorNapisal/-a BOJA » Ne Jan 10, 2016 21:01

NOVI FOSIL napisal/-a::oops: :oops: :oops:


Tekst brisan s strani moderatorja!


NOVI FOSIL,
a ti še ni prebilo, da je čas, da zapustiš ta forum, ker si zašel s poti, še preden si stopil nanjo. Če sem še v zadnjem postu izrazil majčkeno upanja, da si morda fejst fant, sem ga sedaj dokončno izgubil. Ne vem, kako bi ti človek lepše povedal, ampak nezaželen otrok tega foruma si, a nisi dojel še???? Težiš, moriš, nabijaš u3PM, goniš ene svoje zafrustrirane principe in še kar upaš, da se bo 3.000 članov spremenilo, ker si se pojavil ti. Sorry, v napačno cerkev si prišel molit... Saj nisem izgubil živcev, ne misli, tega veselja ti ne bi naredil. Pokazal pa si, da nimaš niti znanja, niti najosnovnejšega odnosa, kaj šele kulture ali izkušenj. Imaš pa vztrajnost in res se mi zdi škoda, da je ne uporabiš pri ribolovu, ker tam se jo res rabi. Res, lahko se skrivaš za stotimi imeni in IP-ji, ampak vedno te bomo prepoznali po tvoji nadutosti, neznanju in nesramnosti, ki si ji očitno posvetil lep del svoje izobrazbe. Uživaj še naprej v svojem svetu. BOJA
Green to green or red to red, safely go ahead!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Ne Jan 10, 2016 21:41

Jaz nisem bahač, nisem nakladač, tudi dober ribič še nisem (mogoče kdaj bom), mogoče imam tudi majhne možgane,...........
........ampak nekaj pa vem:
ČE SEM KJE NEZAŽELEN, SE UMAKNEM IN NE NADLEGUJEM

Pajer pa pobriši moj post čez čas, ker ne spada v to temo
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov