Kaj je voditeljem plovil dobro vedeti o potapljačih?

Vas poleg navtike zanima še potapljanje? Vprašanja o apnei in potapljanju z avtonomnimi napravami lahko zastavite tukaj.

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Mar 12, 2012 22:38

Fantje potapljači! Prosim, ne potapljajte se na plovnih poteh, ker s tem silite v nesrečo. Z vsem ostalim se pa strinjam in vedno pazim, čeprav je včasih boja slabo vidna zaradi valov ipd. Imam jadrnico in si ne predstavlljam kako je z izogibanjem pri npr. 35 vozlih.
Aky
Kontraadmiral
Prispevkov: 288
Pridružen: Sr Apr 01, 2009 17:15
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

OdgovorNapisal/-a Aky » Po Apr 02, 2012 09:04

Nam se je že italijan v Fiesi vezal na bojo s svojim gumenjakom. :)
stanec
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Nov 21, 2010 17:29
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a stanec » Po Apr 02, 2012 22:32

Sem opazil, če oddam komentar preko tabličnega računalnika (android) mi ga objavi 2x. A kdo ve v čem je problem?[/quote]

Ni mi jasno,kako nekateri prekinejo resno temo z takim vprašanjem,ki sploh ne sodi v to temo.Zato so druge rubrike.
z vetrom v laseh
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Apr 03, 2012 20:45

Tisto smo obdelali in se vrnili na temo. Pa se še enkrat vrnimo spet na temo...

Za začetniške (in ostale neuke) morjeplovce: nekaj vrst potapljaških boj, na katere se ne vežeš in se jim tudi sicer izogibaš :wink:

SlikaSlika
Slika
Slika

Malo sem iskal kakšno sliko, kako se vidi takšna boja z razdalje ali pri bolj vzvalovanem morju, pa doslej zaman.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta