Koledar

Morjeplovska fotografija motivov povezanih z morjem...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » To Sep 11, 2012 09:30

Glih delam en koledar "jadranje" (zelo lep) in sem se spomnil na morjeplovca :) A bo kak koledar letos izšel ker lani ni uspelo? Skrajni čas je že za zbiranje naročil kaj šele za čakalne vrste glede izvedbe :)
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » So Okt 06, 2012 18:39

Zaenkrat ni nobenega interesa, a ponudba za izvedbo stoji. osnutek je narejen, shranjen je pri Adminu.
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » Ne Nov 04, 2012 14:59

Malo dvigam...a smo res take sirote mi, morjeplovci, da ni želje ali interesa da si naredimo svoj koledar?
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Nov 04, 2012 22:40

Pismo, samo res, zdaj je pa skrajni čas, če bi to hoteli imeti...

Samo isto vprašanje kot lani, kdo bo prevzel založništvo?
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Nov 11, 2012 18:03

Evo, okrog koledarja...

Zadeva enostavno ne bo pila vode, saj bo kot že rečeno predrag. Tudi če bi šli v nekaj večjo naklado in riskirali komu to potem prodati, je cena še vedno visoka... Lepi koledarji so ponavadi v darilnih katalogih po 2 do 3 EUR, naša cena pa bi bila nekajkrat toliko... Dejansko nemogoče to spravit naprej!

Verjamem, da bi nas nekaj vzelo po 1 ali 2 kosa, tudi če bi bil 10 EUR, vendar to nas je NEKAJ, rabili bi pa 500 takih... Pomoje je najboljše opustiti idejo o "custom" koledarju... :cry:
Nazadnje spremenil admin, dne Ne Nov 11, 2012 22:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Nov 11, 2012 18:14

pa damo nage babe, pa bomo vsi srečni ? :twisted:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Ne Nov 11, 2012 20:21

Tex napisal/-a:pa damo nage babe, pa bomo vsi srečni ? :twisted:

to pa že imamo 10 na dan na morjeplovcu in še zastonj :lol:
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » To Jan 22, 2013 12:55

Morjeplovci...glede na to, da se nismo dogovorili o koledarju, sem se odločil, da ga naredim sam. Potrebujem dovoljenje vas, avtorjev fotografij, ki so bile objavljene na portalu. izbral jih bom po svojem okusu, v kolikor ni objavljena zadovoljiva kvaliteta posnetka, bom kontaktiral z avtorjem. o izboru bom obvestil tiste katerih fotografije bodo izbrane. Admin, upam, da se strinjaš da se ta koledar zgodi, nastali pa bodo le demo izvodi, ki jih bom dostavil tebi.
Glavni razlog , da sem se odločil za ta korak pa je tehnologija tiska, ki je napredoval v tej smeri,da lahko dejansko naredim le en koledar ali pa količino, ki jo potrebujem... ni več vezano na količino za dosego cene.
p.s.
Po razmisleku sem ugotovil, da bom veliko lažje prišel do fotografij tako, da prosim vse tiste, ki bi želeli imeti svojo fotografijo na koledarju, da mi jo pošljete na moj mail
jesen.umenizdaj@gmail.com
Upam na dober odziv
l.p. Marko
Nazadnje spremenil navigator, dne To Jan 22, 2013 13:18, skupaj popravljeno 1 krat.
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Jan 22, 2013 13:17

navigator napisal/-a:Morjeplovci...glede na to, da se nismo dogovorili o koledarju, sem se odločil, da ga naredim sam. Potrebujem dovoljenje vas, avtorjev fotografij, ki so bile objavljene na portalu. izbral jih bom po svojem okusu, v kolikor ni objavljena zadovoljiva kvaliteta posnetka, bom kontaktiral z avtorjem. o izboru bom obvestil tiste katerih fotografije bodo izbrane. Admin, upam, da se strinjaš da se ta koledar zgodi, nastali pa bodo le demo izvodi, ki jih bom dostavil tebi.
Glavni razlog , da sem se odločil za ta korak pa je tehnologija tiska, ki je napredoval v tej smeri,da lahko dejansko naredim le en koledar ali pa količino, ki jo potrebujem... ni več vezano na količino za dosego cene.


Ajde, moje fotke so ti na razpolago. Te, ki so na forumu in seveda če bo katera odgovarjala.

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » To Jan 22, 2013 13:26

Ti kar uporabi, kakor si si zamisli. Če boš rabil še kaj, pa nas kontaktiraj.
Mat13
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 79
Pridružen: So Avg 14, 2010 15:56
Kraj: dravskla dolina

OdgovorNapisal/-a Mat13 » Sr Jan 23, 2013 09:37

Tudi jaz ti bom poslal kako fotko na mail, mogoče pa ti bo kaj všeč. :wink: Priporočil pa bi se za kak koledar, proti plačilu seveda. :D
kak je luštno če je fajn
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Jan 29, 2013 16:50

Navigator, sporoči, ko bo koledar gotov. Bi želel enega doma obesit, da lažje počakam poletje.
mirno morje
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Feb 12, 2013 14:57

Kako napreduje koledar?
mirno morje
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » To Feb 12, 2013 15:04

Koledar je narejen... Se je pa pojavila težava z kvaliteto fotografij, moj namen je bil in je še, da so fotografije na koledarju avtorske od članov portala Morjeplovec... in tu se je ustavilo... kar nekaj je materiala,a so objave na portalu premajhne, da naredim iz tega kar je potrebno... kontaktiral sem s parimi člani ki so mi pripravljeni priskočit na pomoč s polno resolucijskimi fotografijami, ki so uporabne za dokončanje projekta. Končna izvedba je sedaj odvisna le še od material, ki ga bom-upam-prejel. Ko bo zadeva narejena, bom objavil, ostalo pa bo uredil Admin.
l.p. Marko
MORJE, ŠIROKA CESTA..
polanc
Admiral
Prispevkov: 9290
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Feb 12, 2013 16:30

Jaz imam tudi nekaj lepih zahodov z jadrnice slikanih...če ti kaj prav pridejo..
Slike prinesem tud marca mal pokazat na srečanje.
LP Iztok

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov