Izbrisan odgovor/vprasanje

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

Izbrisan odgovor/vprasanje

OdgovorNapisal/-a inspiron » Sr Okt 16, 2013 12:28

Oj,

(mislim da) mi je bil v temi http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=13385 izbrisan odgovor/vprasanje na doticno temo (propelerji).

Glede na to, da sem precej kulturno prosil za pomoc (saj za to forum tudi je, mar ne?) strokovnjakov na to temo in to v pravi temi, mi ni cisto jasno, cemu brisanje - sploh glede na to, da se dopusca marsikaj na forumu (ali pac nisem od 'ta fejst fantov')?

Mogoce na ZS kaksno obvestilo/razlog ne bi bil odvec tudi ostalim, ki se jim brise poste.

LP.

P.s.: (mislim) na zacetku zato, ker nisem 100% siguren ali sem dal samo predogled (in nato pozabil objavi) - ceprav 99% posto pa sem, da sem res objavil ;)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Izbrisan odgovor/vprasanje

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Okt 16, 2013 12:41

inspiron napisal/-a:Oj,

(mislim da) mi je bil v temi http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=13385 izbrisan odgovor/vprasanje na doticno temo (propelerji).

Glede na to, da sem precej kulturno prosil za pomoc (saj za to forum tudi je, mar ne?) strokovnjakov na to temo in to v pravi temi, mi ni cisto jasno, cemu brisanje - sploh glede na to, da se dopusca marsikaj na forumu (ali pac nisem od 'ta fejst fantov')?

Mogoce na ZS kaksno obvestilo/razlog ne bi bil odvec tudi ostalim, ki se jim brise poste.

LP.

P.s.: (mislim) na zacetku zato, ker nisem 100% siguren ali sem dal samo predogled (in nato pozabil objavi) - ceprav 99% posto pa sem, da sem res objavil ;)


zgleda, da ne pašeš v temo od Gorki in SR290 jebiga tako pač je :roll:
jaz imam na zalogi enak test yamahe 150 s tremi propi pa sem raje tiho, ker bo ponovno 100 objav pametovanja in prepucavanja, pošljem na ZS kdo potrebuje(pa da ne bo pomote opravil sem ga SAM skupaj z Delta Team)
inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

OdgovorNapisal/-a inspiron » Sr Okt 16, 2013 13:25

Aha. Mal cudno se mi je sicer zdelo, ker noben od njiju ni administrator.

No ja, ok.

Bom ob priliki pobrisal tudi vse svoje druge prispevke (tudi potopise), da ne bo se koga drugega 'zmotilo'.
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4407
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

Re: Izbrisan odgovor/vprasanje

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Okt 16, 2013 14:12

MareC napisal/-a:in SR290 jebiga tako pač je :roll:


Mene ne vmešavat in ne vem, če moji članki sodijo med "fejst fante", ki se norčujete, če nekdo napiše, da je dobro dvignit motor, da je dobro poiskat pravi propeler in podobno. Ste pač na višjem nivoju in lahko uporabite sarkazem in cinizem namesto konstruktivne debate. Tudi prav, če se potem bolje počutite.
Če koga moti moje pametovanje je to čisto njegov problem, naj preskoči, pa bo vse lepo in prav.


@Inspiron;
Objavi še enkrat, morebiti je kdo pomotoma zbrisal.
Nazadnje spremenil SR 290, dne Sr Okt 16, 2013 14:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Okt 16, 2013 14:18

Vsaj doslej skoraj nikoli ne spreminjam tujih objav ali tem tam, kjer sem moderator in bi to tehnično mogel. Če bi to začel, ne bi bilo nikoli konca dela s tem. Praviloma pošljem ZS, da avtor sam spremeni svoj prispevek. Spremembo naredim namesto njega - vsaj doslej je to šlo tako - le, če mi reče.

Izjema je morda popravilo napak BBCode (prikaz slike, ki avtorju ni uspel in podobno).

Večinoma je to, kar v kaki temi spremenim, razcepitev ene v več tem (na primer če bi se v pogovoru o lovu na lignje pojavil dober recept za pripravo lignjev). Podobno ravna tudi Marchi (primer odcepitev fotoreportaž iz teme o ruti 2013, ki bi sicer postala nepregledna).

Sicer ne Gorki ne SR 290 nista moderatorja in tehnično nimata možnosti spreminjanja (tudi ne odstranitve) tujih prispevkov.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

OdgovorNapisal/-a inspiron » Sr Okt 16, 2013 14:27

Kot receno dopusam 1% moznosti, da sem pozabil stisniti 'Poslji' po 'Predogledu'. Ce je temu tako, se res res opravicujem vsem... :oops: bo pa verjetno admin to znal preveriti/pogledati.


Hvala SR 290 za ponujeno pomoc - sem ti poslal ZS z istim vprasanjem/opisom iz omenjene teme...
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

Re: Izbrisan odgovor/vprasanje

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Okt 16, 2013 15:15

inspiron napisal/-a:Oj,

(mislim da) mi je bil v temi http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=13385 izbrisan odgovor/vprasanje na doticno temo (propelerji).

Glede na to, da sem precej kulturno prosil za pomoc (saj za to forum tudi je, mar ne?) strokovnjakov na to temo in to v pravi temi, mi ni cisto jasno, cemu brisanje - sploh glede na to, da se dopusca marsikaj na forumu (ali pac nisem od 'ta fejst fantov')?

Mogoce na ZS kaksno obvestilo/razlog ne bi bil odvec tudi ostalim, ki se jim brise poste.

LP.

P.s.: (mislim) na zacetku zato, ker nisem 100% siguren ali sem dal samo predogled (in nato pozabil objavi) - ceprav 99% posto pa sem, da sem res objavil ;)


To bo to! Pa brez zamer, opravičevanj, namigovanj, itd....

Kolikor vem ta tema sploh nima moderatorja!
Samo vrhovni poglavar lahko briše, kar pa tokrat ni.

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3950
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Sr Okt 16, 2013 18:53

Inspiron, se ti opravičujem, sem želel prestaviti objavo in sem ponesreči kliknil na gumb pobriši. Potem me je zmotil mobitel in sem pozabil na vse skupaj. Prosim če lahko objaviš še 1x, ker pobrisanega prispevka tudi admin ne more obuditi.

LP
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Sr Okt 16, 2013 19:18

pajer1 napisal/-a:
inspiron napisal/-a:Oj,

(mislim da) mi je bil v temi http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?t=13385 izbrisan odgovor/vprasanje na doticno temo (propelerji).

Glede na to, da sem precej kulturno prosil za pomoc (saj za to forum tudi je, mar ne?) strokovnjakov na to temo in to v pravi temi, mi ni cisto jasno, cemu brisanje - sploh glede na to, da se dopusca marsikaj na forumu (ali pac nisem od 'ta fejst fantov')?

Mogoce na ZS kaksno obvestilo/razlog ne bi bil odvec tudi ostalim, ki se jim brise poste.

LP.

P.s.: (mislim) na zacetku zato, ker nisem 100% siguren ali sem dal samo predogled (in nato pozabil objavi) - ceprav 99% posto pa sem, da sem res objavil ;)


To bo to! Pa brez zamer, opravičevanj, namigovanj, itd....

Kolikor vem ta tema sploh nima moderatorja!
Samo vrhovni poglavar lahko briše, kar pa tokrat ni.

LP

.


kasaudio napisal/-a:Inspiron, se ti opravičujem, sem želel prestaviti objavo in sem ponesreči kliknil na gumb pobriši. Potem me je zmotil mobitel in sem pozabil na vse skupaj. Prosim če lahko objaviš še 1x, ker pobrisanega prispevka tudi admin ne more obuditi.

LP


Ni se prav pametno tako trdno postaviti na neko stališče na katerega človek nima vpliva.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Okt 16, 2013 20:01

.

MM, na strani, ki jo je navedel inspiron, zgoraj levo ni navedeno kdo je moderator. Huda pomankljivost s trani urejevalcev foruma. Pri drugih smo navedeni in vsak lahko vidi kdo ima pravico urejati poste.
Iz tega sem sklepal, da moderatorja ni.

Pa lep pozdrav.

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
inspiron
Viceadmiral
Prispevkov: 483
Pridružen: Ne Avg 05, 2012 12:37

OdgovorNapisal/-a inspiron » Če Okt 17, 2013 09:03

kasaudio napisal/-a:Inspiron, se ti opravičujem, sem želel prestaviti objavo in sem ponesreči kliknil na gumb pobriši. Potem me je zmotil mobitel in sem pozabil na vse skupaj. Prosim če lahko objaviš še 1x, ker pobrisanega prispevka tudi admin ne more obuditi.

LP


Ni panike - vazno, da smo razcistili. Ni dober obcutek, ko zacnes dvomit vase - pa ceprav sam 1% ;)


Sva pa z SR 290 ze na ZS vezi - mogoce je celo bolj 'na mestu', ker gre za specificne stvari.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Če Okt 17, 2013 10:05

Pajer1, spregledal si samo to, da so moderatorji je našteti pri podforumu, ne pa pri vsaki temi v njem.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Po Okt 21, 2013 10:44

V tale tabletomat je treba poslat zeleno mušnico :evil: Šefe daj mu jo pošlji v imenu Morjeplovcev 8)
mašinfirer

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov