Objave nameravanih poti.

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
ECHO
Kontraadmiral
Prispevkov: 329
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 16:38

Objave nameravanih poti.

OdgovorNapisal/-a ECHO » Po Nov 04, 2013 15:51

Živjo,

a obstaja mesto na forumu, kjer objavljamo ruto po kateri bi se radi odpravili. Neke vrste razpis za posadko.
Recimo:
--- grem v Grčijo, na barki imam prostora za ... članov posadke..odhod...
--- rabim posadko za prečenje Atlantika, odhod junij 2014
--- nadomestni član posadke
---rabim transver od ... do ...

in podobno
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Nov 04, 2013 16:36

Jaz bi objavil kar v temo "Zanimive poti naših morjeplovcev", kjer bi se potem tudi nadaljeval potopis.
Druga varianta pa je pod oglase. Saj veš, danes človek spada v isto kategorijo, kot kila krompirja ali meter bukovih drv. :roll:
Uporabniški avatar
ECHO
Kontraadmiral
Prispevkov: 329
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 16:38

OdgovorNapisal/-a ECHO » Po Nov 04, 2013 18:09

Med oglase, bi se hitro zgubilo, ker kakšno resno ruto načrtuješ nekaj mesecev.
Enako bi se zgodilo, če bi objavil znotraj "Zanimive poti naših morjeplovcev".

Pred približno enim mesecem sem opazil, da je Heron rabil posadko za čez Atlantik, pa ne vem pod katero rubriko je objavil? Ko sem to odkril je bil že zdavnaj nazaj.

Mogoče podrubrika "Načrti in priprave naših morjeplovcev" ?
Jaz bi takoj postavil vprašanje, če kaka naša posadka načrtuje drugo leto pot čez Atlantik?
Uporabniški avatar
ECHO
Kontraadmiral
Prispevkov: 329
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 16:38

OdgovorNapisal/-a ECHO » Po Nov 04, 2013 18:22

Zdaj sem najdu... rubrika: sporočila članov... naslov: heron se vrača domov
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Nov 04, 2013 21:29

Hmmm, je res, da se zadeve lahko izgubijo čez čas, vendar to se bodo vedno. Potem je še drugi problem, da več kot je tem, več je možnih objav podobnih stvari v različne podforume...

Če mislite, da je to potrebno, potem bomo odprli. Vsekakor želim mnenje vsaj enih 20 morjeplovcev, potem bomo pa nadaljevali... :wink:
Drugače pa za sedaj je moje mnenje, da pod naše poti je čisto prava varianta. In če se preveč pomakne navzdol, potem spet nekaj objaviš, da temo dvigneš! Vseeno pa tam notri ni veliko novih tem, tako da bo ostala med prvih 10 zagotovo kar dolgo časa...
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Po Nov 04, 2013 22:03

Prva sedanja ruta bo na MARTINOVANJE haha :lol:
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Nov 04, 2013 22:06

Premalo bo takih objav za samostojno temo in mi bolj paše v "naše poti...", kot v "sporočila članov".
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Nov 05, 2013 09:49

V podforumu Zanimive poti naših morjeplovcev je stalno na vrhu tema Kazalo starejših zanimivih tem , v kateri so povezave (linki) na zgodbe, ki se sicer izgubijo pod novejšimi objavami.

Zdaj sem v ta podforum objavil novo temo Objave nameravanih poti - in kdo od tamkajšnjih moderatorjev bo poskrbel, da bo tudi stalno na vrhu. V prvem prispevku bodo povezave na teme s tako vsebino (lahko ne glede na to, v katerem podforumu bodo objavljene, čeprav je tudi po mojem najbolje v 'zanimive poti...')

Tako se take teme ne bodo zgubile pod novejšimi, ne da bi jih kdo moral drezati, da ostanejo na vrhu, in ne da bi bilo za to treba odpreti nov podforum.

Več o tem - če bo treba - že tam, da se ne bom nepotrebno ponavljal.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
ECHO
Kontraadmiral
Prispevkov: 329
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 16:38

OdgovorNapisal/-a ECHO » To Nov 05, 2013 13:55

o.k. Marjan

mislim, da bo dobro, sploh, če bo moderator preusmerjal tiste, ki se pripravljajo ali iščejo posadko na ta podforum, oziroma na to temo.

Hvala

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti