Skriti uporabniki

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Dec 07, 2014 20:03

MT, a ti nov Wiki pišeš... ;)
"Tisti" ki so zapustili forum in so skriti, so bedaki,ki mučijo sami sebe in naj se zamislijo nad seboj.
Res je, da smo nekateri "težki" za druge, oz vsak je za nekoga "težak" in zaradi tega zapustiti forum, potem pa biti skrit.... KHM...

AL...
Hočeš še moje mnenje na skrite uporabnike ? ( eni imajo radi blond, drugi črne, tretji rdeče, nekateri pa vse... )
Jaz sem skrit, in kriv je JJ ! Skrit bom, dokler bo v zaporu ! :lol:
Nazadnje spremenil Tex, dne Ne Dec 07, 2014 20:05, skupaj popravljeno 1 krat.
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
al

OdgovorNapisal/-a al » Ne Dec 07, 2014 20:05

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Dec 07, 2014 20:05

ANE :D
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Dec 07, 2014 20:11

Tex napisal/-a:"Tisti" ki so zapustili forum in so skriti, so bedaki,ki mučijo sami sebe in naj se zamislijo nad seboj

Končno si nekaj pametnega napisal Tex :wink:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Dec 09, 2014 06:27

Nov Wiki
    Tex, vem da si bister in zato ne razumem, zakaj temu mojemu prispevku rečeš tako, če imaš v mislih prispevek v Wikipediji.

    Prispevki v wikipediji morajo - kot v vsaki enciklopediji - imeti navedene (in preverjene) vire, sicer se vsebina brez zbranih virov označi kot kandidat za izbris. Originalna (izvirna) vsebina, ki ni bila že kje preverjena in potrjena, ni dovoljena v wikipediji, tudi če je pravilna in točna.

    Domnevam, da si že sam vedel to, in če uporabljaš ta izraz in njegov pomen, mi ni jasno, zakaj ga uporabljaš v tem primeru. Moj zgornji prispevek je namreč izviren in tako ne ustreza kriteriju za wikipedijo.
"Tisti" ki so zapustili forum in so skriti, so bedaki...
H2O napisal/-a:
Tex napisal/-a:"Tisti" ki so zapustili forum in so skriti, so bedaki,ki mučijo sami sebe in naj se zamislijo nad seboj

Končno si nekaj pametnega napisal Tex :wink:

    Tex, ne ti ne H2O nista bedaka, ampak kar sta napisala tu, je bedarija.

    Za začetek: tisti, ki so zapustili forum, ne morejo biti skriti, ker moraš zato, da bi bil skrit, biti prijavljen; če se prijavljaš na forum pomeni, da nisi zapustil foruma. Prepričan sem, da razumeta osnove logike in prav zato mi ni jasno, zakaj en bister dečko napiše tistole, drugi pa za to napiše, da je pametno.

    Če nekdo ne objavlja več na forumu, ampak namesto tega na lastni internetni strani, ker je imel dovolj bedastih in/ali zlonamernih komentarjev, še vedno pa spremlja objave nekaterih in uporablja ZS - to ne pomeni, da je zapustil forum.

    Verjetno bom naredil posebno podkazalo baze znanja na take tudi za člane foruma zanimive prispevke, a na taki lastni strani članom foruma o zadevi ni mogoče debatirati, vsaj ne tako, da bi debato videli vsi na forumu, ki jih to zanima.

    Vendar pa tam tudi ni 'zajebantskih' - in včasih še slabše - komentarjev, ki so jih prispevki teh piscev doživeli na forumu.

    Škoda za forum pa je dvojna: za kup dobrih reči zdaj ne izvemo, če ne spremljamo še kupa teh strani, in ker take zanimive vsebine ni več na forumu ampak drugje, ima forum manj obiskovalcev, ki gredo pač za dobro vsebino.

    O tem, da so bedaki... Vsaj nekaj med njimi je bistrejših od tega, kar na forumu v večini prispevkov pokažeta vidva; več ko pol Tex-ovih je primernejših za 'klepetalnico', kot za forum in tudi med H2O-jevimi takih ravno ne manjka.

    Sodeč po prejšnjih objavah tistih, ki na forumu praviloma ali v celoti ne objavljajo več sodeč, pa ne najdem bedakov med njimi.

    Kaj vaju žene, da pišeta take bedarije, kot je zgornja? Kaj to pomeni o verodostojnosti in/ali premišljenosti vajinih trditev? Mogoče ne bi škodilo, če bi se še vidva malo zamislila nad seboj.
@H2O
    Tule si napisal, da ti je star morjeplovski maček rekel, da se je umaknil s foruma zaradi mojih citatov iz wikipedije, in ti to ponavljaš v neskončnost.

    Zdaj pa bodi dober in navedi kakšen primer, kjer citiram več kot kak stavek ali odstavek iz Wikipedije. Povezave (tudi) tja, teh pa res ne manjka.


Žal mi je, janadino, ampak če nekdo stalno ponavlja nekaj, kar ni res, pa temu nihče ne ugovarja, začne večina v to verjeti...
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Dec 09, 2014 07:24

Nič nimam proti tebi osebno Marjan, ampak tvoji komentarji so včasih nakladaški in težko prebavljivi... pa (pre)večkrat ne pišeš na podlagi lastnih izkušenj, ampak samo navajaš informacije z neta. To ne moti samo mene, ampak očitno mi zameriš, ker sem ti to odkrito napisal.

Kar se tiče forumašev, ki so demonstrativno zapustili forum, na skrivaj ga pa še vedno spremljajo, se pa strinjam s Texom, da s tem mučijo predvsem sami sebe in to sem tudi napisal. Če vas moti moja odkritost, se lahko pa tudi jaz poberem s foruma. Pa ne samo navidezno.
janadino
Admiral
Prispevkov: 3967
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » To Dec 09, 2014 07:53

Marjan, brez zamere ampak ti si kot Monk, tisti detektiv iz televizijske serije. Ti ne razumeš, da marsikatera izjava ni mišljena dobesedno in vsi bi naj vedeli, da če napišeš, da je šel iz foruma in da potem kot skriti gost pregleduje forum ne pomeni da je šel iz foruma, ampak se tako pač reče. Vsaki normalen pa itak ve, da tak ali pa ovak mora biti na forumu, če ga hoče vsaj gledati.
Nekako takole, če gre na drugi strani ceste mlada, dolgonoga punca z lepo postavo in rečeš "glej kaka prasica"(vsem se opravičujem za vulgarnost) to ne pomeni da je to svinja in potem link na svinjo ki je skotila na Wikipedijo pa zraven 12 mladih prašičkov, ampak vsi bi morali vedeti, da je to ena lepa ženska.
Upam da razumeš, ker še jaz težko. :lol: Pa dosti počasi o tem.
lp
Guma je guma, zaenkrat.
al

OdgovorNapisal/-a al » To Dec 09, 2014 08:01

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:52, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Dec 09, 2014 08:13

Pr nas bi rekl: mat kurba je fejst ku prasica :lol:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Dec 09, 2014 08:24

sovjet
Kontraadmiral
Prispevkov: 285
Pridružen: To Okt 13, 2009 16:03

OdgovorNapisal/-a sovjet » To Dec 09, 2014 08:26

Ena zadeva ki jo pogrešam na tem forumu je možnost ocenjevanja postov s +/-

Iz tega seštevka se potem pokaže kaj odgovarja uporabnikom. Super je, če se ta zadeva upošteva tudi v statusu tistega, ki je napisal post.

Admin?
al

OdgovorNapisal/-a al » To Dec 09, 2014 08:32

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:53, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Dec 09, 2014 08:45

Slika
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4389
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Dec 09, 2014 17:05

+ :lol:
https://medisken.si
al

OdgovorNapisal/-a al » To Dec 16, 2014 11:54

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov