"Prepucavanje" dveh naših članov... :)

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » To Apr 21, 2015 11:26

Marjan Tomki napisal/-a:@Sashs...
    Naletel sem na mehanika, ki mi je imel temeljito poštimati R5 TD, ki je nekaj časa stal, in ga peljati čez tehnični pregled, nato je imel temeljito pregledati to petko, ker sem jo nameraval posoditi trem (podiplomskim) študentkam, da se z njo peljejo do Sicilije, in vedel je, da gre za pregled za tako pot...

    Tudi sam sem preizkusil avto - tudi malo prehitro sem se peljal, in nič posebnega opazil.

    In potem je, ko je ena od njih še v Ljubljani speljala na semaforju s Tivolske na Tržaško, izskočil levi končnik na prvi premi, kolo je izvleklo polos iz menjalnika in na srečo je bilo to pri majhni hitrosti, in tudi nihče ni naletel...

    Tisti mehanik je spregledal dvakrat, mehanik pri tehničnem je tudi spregledal... In ko sem tistega mehanika pustil popraviti, sem potem za naprej res poiskal drugega. Ampak tudi jaz nisem zatipal 'lufta' v končnikih...

    In zato ne bom razglašal, da je slab in življensko nevaren in tako naprej.

    Torej - v mojih očeh okrog tega nisi verodostojen, ne zato, ker dejansko ne bi imel slabe izkušnje, ampak ker navržeš nekaj besed, namesto da bi našli, zakaj in kako je prišlo do tega, da je Mitja v tem primeru falil. Če je falil - lahko bi bilo tudi, da mu nisi bil pripravljen plačati česa, kar je on mislil, da bi bilo treba narediti. O tem - in o njegovi plati, verjetno zato, ker se s tabo ne namerava več pogovarjati - enostavno ne vemo dovolj.

    In v temi, ki je ni več, si o tem pisal na tak način, da jo je moderator ali admin izbrisal.

    In za 'podjebavat' sta praviloma potrebna vsaj dva.

    Meni je pred leti solastništvo - za kakih 10 let, mislim - uspevalo. In še vedno smo prijatelji. Tebi ni - in za neuspeh sta tudi tu najbrž potrebna vsaj dva.

    Kar zadeva barke - jaz imam često na skrbi deset in več bark - klubske in članov kluba. In pri vseh zapletih - solastništvo na potenco - to že kakih 7 ali več let 'špila' dovolj, da zadeve doslej še plovejo.

    Zanimvo, ne?



tomki... oprosti sam ti si eno navadno TELE

primerjaš hruške in jabolke...

tisti ki me poznajo vedo da jas plačam vse ... tud v naprej.. tako kot je gospod Mitja tudi vedno dobil pri meni... karkol je delal.. pa se ve komu se plačuje naprej...

ti kr skrbi za tvojih 7 čolnov na vesla...

ko si boš kupil pravi čoln se javi.. do takrat pa nehaj opletat z tujim kurcem...


ko berem tvoje poste na temu forumu mi gre na kozlanje... ker pametuješ vsepovsod in vsakemu brez prave podlage razen tega kar si si načital na internetu...

ne da se mi z tabo ker kdorkoli se zapne z tabo v debato ne pride nikamor... idiotu se pač ne da dopovedati nič...
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » To Apr 21, 2015 13:19

Pišem malo na splošno, čeprav je tu tudi na mestu.

Na žalost je potrebno soditi ljudi, ki se vpletejo v spor. V kateri predalček koga daš, ja pa precejkrat odvisno od tistega, kar napiše tu.
Na ta način se nekdo "predstavi".

In tako si lahko dobim določeno mnenje osebi, ki meče senco za nickom in obklada ljudi, ki niso neposredno vpleteni z neko situacijo iz preteklosti.

Lep dan še naprej.
https://vodovod-rh.si/
matejofski
Viceadmiral
Prispevkov: 505
Pridružen: So Jul 24, 2010 18:55

OdgovorNapisal/-a matejofski » To Apr 21, 2015 17:59

Kot pravi Slovenci se zadnje čase še tu vedno več kregamo.

Pa dajte no, naj se kregajo politiki, če se že hočejo - nam se pa menda ja ni treba?!?

LP, Matej
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Apr 21, 2015 18:02

Ampak po mojem še vedno bolje, da se v tej temi, kot da 'posirjemo' teme po vsem forumu.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
al

OdgovorNapisal/-a al » To Apr 21, 2015 18:23

Meni se pa zdi, da je vse manj kreganja.
Je še nekaj sitnih a večji del tistih, ki so se kregali so ali odšli iz foruma ali pa so šli med skrite uporabnike. :D

Sicer čisto brez kreganja pa tudi ne more iti... :P
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Apr 21, 2015 20:08

.

Dobro, ne ni dobro!

Zakaj ne vidite stvari take kot so.

Dva sta "oprala umazane cunje" na forumu in naj jih še ožameta pa posušita, če imata interes.

Ostali beremo, napišemo svoje mnenje, če želimo, itd ... Nikakor pa ne sodimo, ker nismo razsodniki, porota inkajvemkajševse.

Če se bomo vtikali v spor bo le ta samo še večji.

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Okt 20, 2015 19:53

@Tex od tule

Prav ti si eden od tistih, ki obrača besede
Tex napisal/-a:MT, sedaj že obračaš besede, kot si napisal, smo te razumeli.

    Včasih - iz 'zajebancije'? - napišeš v citat kaj drugega, kot je citirani zares napisal, se igraš 'twisted evil' :twisted: humor - in slabo preneseš, ko ti kdo kaj podobnega vrne.

    Ko smo že pri tem, kaj koga moti, mene motijo neenaki kriteriji:

    Težiš za kao 'wikipedia' - prispevki, pa se sam razpišeš čisto podobno, kot za kar gnjavi pri meni (in to ne o morju in plovbi). In ko bi ti v tisti temi kdo še malo 'humoristično' navajal drugače, kot si napisal, bi se razburjal še bolj.
    In kadar pišeš tako, te :twisted: :twisted: :twisted: klapa 'zajebantov' za to nič ne gnjavi, kot so zdaj 'čoporativno' zagnjavili mene.

    Nekaj od povezav:

Slog
Tex napisal/-a:Ne pravim, da se ne trudiš pomagat vsem na forumu, vendar z svojim slogom tiščiš naprej, kot tele skozi nova vrata, kljub vsem pripombam forumašev... tu ti žal ni pomoči, tu se ne daš in tu nikogar ne poslušaš.
    Tebe - in še nekaj podobnih - moti moj slog. O tem, zakaj je tak, sem že pisal, in nameravam to zbrati tako, da bom naslednjemu lahko odgovoril samo s povezavo na enkrat nekoč dobro napisan odgovor.

    Mene moti tvoja vsebina . Izguba časa se mi zdi ugibati, kdaj misliš resno in kdaj se zezaš. Zato tvojih prispevkov praviloma ne berem. Izjema je, kadar kdo razsuje nit v kateri od tem, ki me zanima (kar narediš pogosto, nisi pa edini) ali kaj podobnega.

    Ampak zato ne dvigam haloja, da nehaj tako pisati ali da si daj že enkrat dopovedati, da se ne 'zezaj' več, kot ga dvigate nekateri za moj slog.
Tex napisal/-a:Sedaj razmišljam, da se tudi jaz odpovem debati, ( kot se je pred menoj že marec,grega,h2o in še kdo ) ker iz foruma vidim, da ti prav iščeš nekoga,da z njim debatiraš o sebi in njem
...

    Kot sem omenil, sem se spravil napisat, zakaj so moji prispevki taki, kot so - pa ti obrneš temo na to, da če ti 'zezaš' novince, je to moj problem.
Tex napisal/-a:To, da te moti zezanje novincev, je pač tvoj problem...
Kdor ne zna sprejeti malo šale je pač njegov problem...

Vidiš, Tex, kar nekaj ljudi sem srečal, ki jim omenim forum morjeplovec - in odgovor je že nekajkrat bil 'a misliš tisti zajebantski forum?'.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Okt 20, 2015 20:14

@Gregas295 od tule
Grega295 napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:Če ne želiš argumentirane debate, ampak samogovor - potem nama res ni pomoči.

A se ti hecaš? Vse argumente si dobil iz spredaj-zadaj servirane preko mene in še nekaj drugih. Če ti po vsem zapisanem (še) ni jasno, kaj se ti želi dopovedati; škoda mojega časa. Imaš tudi tak stil komuniciranja, da se stalno "delaš neumnega" - kao nič ne razumeš, ni ti ni jasno, naj ti še enkrat pojasnimo itd. Nima smisla.
    Vem, kaj ste napisali, ampak del tega ne drži (da ne pišem iz izkušenj...), z delom napisanega se ne strinjam (in imam argumente za to, zakaj ne).

    Tisti, ki meni, da je komunikacija, če govori - ali piše - le ena stran, se pač moti.

    Za komunikacijo bi moral biti tudi tisti pripravljen slišati (ali prebrati) razloge za mojo plat in potem bi bilo možno priti skupaj.

    Če kdo želi le napisati svoje mnenje, potem pa napiše, da zaključuje debato, ne da bi bil pripravljen poslušati - ali prebrati - odgovor nanj, želi imeti samogovor.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
al

OdgovorNapisal/-a al » To Okt 20, 2015 20:42

Hehe.... saga se nadaljuje.
Sem kar nehal gledati Usodno vino :D


Moram pa malo pokomentirati in bom prijazen, da ne bi prilival olja na ogenj.

@Grega295 je zelo lepo povzel bistvo in tudi @Tex ti je dobro napisal.

@Marjan Tomki (MT) ti se ne daš motiti.
Jaz mislim, da je to zato, ker si "požegnan" s strani @Admina in se čutiš "poklicanega" namesto, da bi bil pri pisanju in odnosih na forumu še toliko bolj previden in odgovoren. Ampak to nisi, ker:
1.) neomajno in sebično vztrajaš na svojih trditvah
2.) NIKOLI ne odgovoriš na kritike/opazke, ki letijo nate
3.) odgovoriš tako, da označuješ drugega, kakšen je
4.) skoraj v vsakem prispevku napišeš "trenutno se tega ne spomnim", "...ko utegnem"... Pa daj najprej se zberi pa napiši. Bo lažje in bolj pregledno.

Saj te razumem, ko te iz skupine težakov (tako mislim, da si si jo ti zamislil): Tex, H20, gregor.n, jaz (Al) opozarjamo- a ti tega ne jemlješ resno.
Grega295 ne vem če sodi v kategorijo težakov:) @MareC je pa druge vrste težak:)

Meni se je zdelo zanimivo, da se je sedaj oglasil član @Lure. Izgleda, da je to en resen možakar z resnimi plani v navtiki (glede na lepo Bavario, ki jo je kupil- saj ne morem verjeti kaj pišem: lepa Bavaria :shock: :lol: ) in ti je povedal, kar smo ti že mi.
A ti po starem (točka 2. zgoraj) spet ne slišiš in se nasloniš le na hvalo (ki pa je bila po moje bolj vljudnostne narave- tako si upam soditi, ker sčasoma bo tudi to zbledelo).

No saj včasih te stisnem(o) v kot pa potem postaneš aroganten.

Očitno je, da tebe vsaj enako močno moti drugačnost nas, kot nas tvoja.
Najbrž ti godi, da se s tabo ukvarjamo v teh poznih, večernih urah.
Verjetno tudi misliš (in še nekaj tvojih pristašev na katere se nasloniš, kot ti je hudo in si pošljete kakšno zasebno sporočilce), da je forum stvar "tehničarjev". To je pač zato, ker ne razumeš komunikacije leta 2015.

Ampak na koncu je, kot je. Ti si moderator in krojiš rdečo nit tega fourma. Kam to pelje bomo pa videli.
Jaz se ne pritožujem več čez tebe, še manj se pa jezim in pustim provocirati
:D

mimogrede: ko sem tole spisal (vmes še delam) pravzaprav nisem imel neke posebne volje, ker vem, da bo to zopet zapis na katerega se boš obešal z vseh strani pa pri tem ne boš nič povedal

tko. tudi jaz uradno zaključujem komunikacijo s tabo na forumu. odzval se bom le na kakšne nizke in arogantne, katere si tudi sposoben sproducirati.

Upam pa, da bomo vseeno zapluli v mirne vode in se pač ne bomo brali in omenjali v objavah in bo mogoče vse skupaj celo znosno.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » To Okt 20, 2015 22:35

Fantje, ne se kregat. Pojdite raje na pivo, pa se lepo zmenite.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4390
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Okt 21, 2015 06:20

https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Okt 21, 2015 07:57

Dođi fenjer da vidiš, budalo :lol: :lol:
debitel
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 147
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » Sr Okt 21, 2015 09:25

Skor ne morem verjet, pa vi ste huj k f.cking BMW forum kjer se ve da se gor pasejo nezreli otroci polni fovšije.

Halo???

Dajte se obnašat malo letom primerno, IMHO! K stare babe. Pridrajsam enkrat na mesec in skos berem same oslarije na oslarijo, kako naj potem en laik izlušči pravo sporočilo, izkušnjo ali nasvet, če se samo kregate kdo ma daljšga?

V svetu odraslih se pa stvari res enostavno rešujejo, al pa jaz nisem dost odrasel.

Pa lep pozdrav.
matejofski
Viceadmiral
Prispevkov: 505
Pridružen: So Jul 24, 2010 18:55

OdgovorNapisal/-a matejofski » Sr Okt 21, 2015 09:29

Malo je res otročje vse skupaj :)

Različni smo in dajmo to različnost spoštovat.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Okt 21, 2015 09:30

debitel napisal/-a:če se samo kregate kdo ma daljšga?

Ne kregamo se, kdo ima daljšega, ampak kdo ima daljše komentarje :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov